Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   GPS-mapy??? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=200)

firefighter80 01.04.2008 08:49

GPS-mapy???
 
Pany mam problem, mianowicie: Jak wrzucić mapy CN 9 Na odbiornik GPS? (garmin Quest)
Podłączam odbiornik do komp, map surance czy coś tam mam zainstalowany, mapy CN 9 odblokowane za pomocą posiadanych kodów, a ni ch..... nie idzie:mur: pojawia się komunikat "mapy zablokowane" czy coś takiego:umowa:
Jakby ktoś mógł rozpisać "ścieżkę" jak to się robi? Pewnie proste jak stukanie ale też trzeba umieć:haha2:

Z pozdrowieniem

7Greg 01.04.2008 09:08

Pewnie masz nadal mapy zablokowane :(

Czy masz, żółtą karteczkę do CN9? Jeżeli tak to w MapSource jest menu "odblokuj mapy" i tam wpisujesz 25cyfrowy kod. Kod ten otrzymujesz po połączeniu się z netem i stroną garmina. Jeżeli go nie masz to możesz tylko w okrojonej wersji oglądać CN9 na kompie.

A jeżeli nie masz oryginału tylko "kopię" ;) to poszukaj w necie odpowiedniego dla ciebie rozwiązania :fool2:

dj.1 01.04.2008 09:09

Juz sie robi !!!!
Jak jest jeszcze zainteresowanie to wysle na PN.

7Greg 01.04.2008 09:21

Nie wiedziałem, że możemy tu takie rzeczy pisać. W takim razie sorki za moją oficjalną wypowiedź.
dj.1 podał właściwe rozwiązanie.

Jakbyś sobie nie radził to podeślij mi ID urządzenia i wyślę Ci kod :)

newrom 01.04.2008 09:43

Panowie, jak nie chcecie żeby admini mieli kłopoty to wysyłajcie takie rzeczy na priv.

Pozdr
newrom

firefighter80 01.04.2008 13:07

mam kod, jest on prawidłowy. Po wprowadzeniu pojawia się komunikat że kod jest ok, Ale potem w Map sourance kiedy próbuje wprowadzić mapy do odbiornika pojawia się komunikat że mapy są zablokowane;(
Ew. porady proszę na priw żeby uniknąć nieporozumień:cool:
ps. mapy, kody sa legal:fool2:

newrom 01.04.2008 13:31

Razem z produktem dostałeś bodaj 2 kody którymi możesz odblokować 2 odbiorniki. Dla każdego odbiornika kod generuje się oddzielnie (na podstawie numeru ID odbiornika!).
Jeśli mapy&kody masz legalne to dzwon/pisz do garmina, w koncu zaplaciłeś za wsparcie technicze :)

Pozdrawiam
newrom

chomik 01.04.2008 13:36

Jeśli mniej legalne to info co i jak znajdziesz na forum www.garniak.pl ale z tego co piszesz to wydaje mi się, że nie wykasowałeś kodu demo....

Pozdro
Chomik

7Greg 01.04.2008 14:17

Cytat:

Napisał chomik (Post 1549)
Jeśli mniej legalne to info co i jak znajdziesz na forum www.garniak.pl ale z tego co piszesz to wydaje mi się, że nie wykasowałeś kodu demo....

Pozdro
Chomik

Niestety na forum garniaka nie znajdziesz nic co nielegalne. I pewnie dobrze :)

Ale wracajac do kodów. Kod który wpisaleś jest na 100% kodem PC, czyli do przeglądania mapy na PC.

Żeby wgrać do odbiornika musisz przejść proces generowania kodu w ktorym podajesz ID odbiornika.

Jak masz full legal dzwon do garmina

firefighter80 01.04.2008 21:11

no to zadzwonie:)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.