Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Zlot Honda XR i inne Sondowanie Błotne Popapracie (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31930)

Rojek 21.05.2018 19:49

Jak termin spasuje, to przybędę.

sebazaz 21.05.2018 20:41

Mi się podoba. Oby czas był....

rrolek 21.05.2018 20:44

Wieczór

Cytat:

Napisał czeczen (Post 582892)
Proszę...... :vis: piszesz o czytaniu ze zrozumieniem...

Dokładnie. Właściciel gruntu porośniętego roślinnością o charakterze leśnym nie musi prowadzić produkcji leśnej (tzn nie prowadzi dzialalnosci gospodarczo-technicznej bo nie ponosi nakładów żadnego rodzaju celem wytworzenia produktów w domyśle leśnych) i w związku z powyższym nie prowadzi żadnej gospodarki leśnej. Jeśli dodatkowo grunt ten nie jest obszarem wymienionym w art. 3 pkt 1 lit. c) cytowanej ustawy to nie może być lasem bo nie wypełnia żadnego punktu definicji ustawowej.
W sytuacji jak powyższa LP mogą mu chyba naskoczyć...

Pozdr
rr

ŁysyDLE 21.05.2018 21:42

W sumie zlot RFVC jest w następnym tygodniu, i stratuje z Tukana do Żołyni później na Hel,w sumie tydzień jazdy, Offu każdemu wystarczy:)

czeczen 21.05.2018 22:03

Cytat:

Napisał rrolek (Post 582909)
Wieczór


Dokładnie. Właściciel gruntu porośniętego roślinnością o charakterze leśnym nie musi prowadzić produkcji leśnej (tzn nie prowadzi dzialalnosci gospodarczo-technicznej bo nie ponosi nakładów żadnego rodzaju celem wytworzenia produktów w domyśle leśnych) i w związku z powyższym nie prowadzi żadnej gospodarki leśnej. Jeśli dodatkowo grunt ten nie jest obszarem wymienionym w art. 3 pkt 1 lit. c) cytowanej ustawy to nie może być lasem bo nie wypełnia żadnego punktu definicji ustawowej.
W sytuacji jak powyższa LP mogą mu chyba naskoczyć...

Pozdr
rr


Ok.
Lecz temat dotyczył -
"otrzymałem ostatnio info o miejcówce gdzie jest kilkadziesiąt hektarów prywatnego lasu"
- sam areał jest wypełnieniem definicji ustawowej... - wątpię że właściciel (właściciele- bo zapewne to tereny jakiejś wspólnoty) wyłączyli teren z gospodarki leśnej. Występowanie na terenie grzybów,jagód daje przyczynek do traktowania terenu jako miejsca prowadzenia "gospodarki leśnej" ponieważ -
" elementami gospodarki leśnej są: pozyskiwanie płodów runa leśnego, choinek, roślin leczniczych oraz realizacja pozaprodukcyjnych funkcji lasu, związanych z ochroną powietrza, wód i gleby."
- oczywiście nie twierdzę że się nie da - można wszystko ale z zachowaniem zdrowego rozsądku i odpowiednim podejściem.
Wiem z rozmów z "Jjankiem"- Piotrkiem że pozwiedzałeś okoliczne lasy dokładnie i dogłębnie znasz tematykę legalności. Po jakimś czasie dochodzi się do oczywistych wniosków - dobrze jest poznać przepisy i strukturę lasów żeby pojeździć bez stresu w terenie i nie narzekać jak większość upalaczy "nie ma gdzie jeździć!" bo zryli wszystko w promieniu 10 km od miasta i mieszkańcy mają dosyć.... Wtedy zaczyna się "te hu..e zielone się czepiają" i zaczynają się akcje z Policją i SL ...
Zdecydowanie lepiej pojechać na Ukrainę czy do Rumunii... albo też odjechać choć te 20-30 km od miasta - ale nie! "Tam może nie być widowni! ...." To może dziś szlakiem na Turbacz,Śnieżkę,Tarnicę... - tam będą jacyś turyści przed którymi można zaszpanować....

PS. Zebrało mi się po piwie na morały.... :mur:

RAPIN 21.05.2018 22:19

Jestem, co do pomysłu na TAK;)!!!!!!!

struk 22.05.2018 10:30

Jak termin podpasi tobym się pisał, jeżeli żółty do czerwonego pasuje:) Idea super.

szymon.c 22.05.2018 13:53

Jeżeli ne będę w robocie w tym czasie to na żółtym bym się podpią pod imprezę.

pozdrawiam.

stopa-uć 22.05.2018 16:42

Cześć-
napisałeś w pierwszym poście że masz wannę na 10 osób
albo więcej -to przecież prawie basen.
Super sprawa , pare puszek fasoli i jest jakuzi po jeździe.

Jest inicjatywa ,FORUM ŻYJE,, SUPER

ciał

motomax 22.05.2018 20:08

Spoko jak by było mało jest kanał 7m długi 1.10 szeroki i 1.60 głeboki zatykam kratkę spływową i pół zlotu ma basen

Miejscówka jest około 30km ode mnie,spartan rally biore radio na baterie resztę każdy sobie.Ewentualnie wezmę busa z laweta i wrzucę 1000l zbiornik tak by dupę obmyć i żeby lajtowo nie było to deszczówką napełnię.

Grilla żadnego brał nie będe,będzie ognicho,kiełbacha i trunki które każdy sam sobie zapewnia.
Ze swojej strony postaram sie o jakieś naklejki,serwis dętki i inne gówna,w razie awari zabiore laweta do siebie.

Spanie w namiotach,na miejscu jest podobno jakaś wiata więc od bidy gdzieś sie da schronić.

Żadnych traków gps robił nie będe bo sie na tym nie znam i mam to w dupie.

Dam jedynie namiary na miejscówkę i współrzedne GPS celem dojazdu.
Jest tor offroad po terenówkach więc atrakcji nie zabraknie.

Poczekamy zobaczymy


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.