Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Jaka papa? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32769)

matjas 23.08.2018 13:53

Jaka papa?
 
Piszemy sobie radośnie o ciuchach z plastiku a mnie ostatnio nachodzi aby zakupić klasyczną motocyklową kurtkę skórzaną - na te dni kiedy nie jest za ciepło ani za zimno i kiedy nie pada. No nie wiem... może to jakiś prekryzys wieku średniego.
W większości mam jakieś klasyczne sztrucle i myślę o takim odzieniu już od dość dawna. Nie ma to być rzecz jasna jakaś ramoneska z ćwiekami ale po prostu klasyczny krój, protektory, może Outlast po nowoczesnemu.
Tarbor ma w ofercie coś takiego i szyte nawet na miare kosztuje około 1300PLN - odpowiednio konserwowana, jeśli utrzymać bziuch w ryzach może starczyć na forever.

Jak myślicie??? Macie jakieś typy? Czy po przesiadce w tekstylia nikt nawet nie spogląda w stronę starożytnej 'papy'?

Wdzięczny będę za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami/doświadczeniem w tym temacie.

zdruf
matjas

Emek 23.08.2018 14:07

Belstaff ma zajefajne kurtki retro ale cena zabija.
https://www.revzilla.com/product_ima...ck_750x750.jpg

matjas 23.08.2018 14:19

Belstaff znam i mam z plastiku - od 16 lat :D Juz nieco 'wyrosłem' miejscami :D ale nie sprzedaję bo mam kurde sentyment. Ich kurtki z impregnowanej bawełny to jest dopiero kasa ale wyglądają kozak trzeba przyznać.
Wadą ich WSZYSTKICH jest brak protektorów i brak kieszeni na takowe /o ile ma wiedza jest prawidłowa/ stąd pomysł z Tarboretem polskim.

BTW - w czym jeżdżą nasi drogowi przyjaciele z Policji??? Nie jest to aby jakiś Tarbor dla nich zrobiony? Ostatnio poddczas kontroli się przyglądałem i musze powiedzieć, że mi się podobały te ich kurtki nawet bardzo. Nie było jednak nastroju do rozmowy bo dowód się skończył :/

Mają właśnie nasi Policaje fajne skórzane kurtki i nie są to żadne tekstylia. W niemcowie też widziałem policjantów w skórach podobnie jak w ub roku w Finlandii na FJR1300 /yeah!/. Coś kurczę w tym jest - przecież Deutsches Polizei stać do cholery na zamówienie setek kurtek z BMW... A jednak...

m

wojtekk 23.08.2018 15:03

Napisz , gdzie kontrola , to spróbuję się dowiedzieć , gdzie szyte.

stopa-uć 23.08.2018 15:23

Adrenalina ma skórę.
Zaraz będę miał linka żeby obejrzeć, a gdyby było kilka osób to załatwię
jakiś rabat.

Ciał

matjas 23.08.2018 15:25

Cytat:

Napisał wojtekk (Post 596494)
Napisz , gdzie kontrola , to spróbuję się dowiedzieć , gdzie szyte.

Haaaaa :) dobre!!!

Gniechowice, dolnośląskie.

Dwie CBF1000 i jeden R1200RT ogólnie to taki mieli rozmach ze z daleka myślałem ze jakiś minizlot. W chwili kiedy mnie zatrzymali już 5 było w obróbce i kiedy tam stałem to zatrzymali jeszcze trzech. Ogólnie cały ruch jednośladowy w niedziele rano ;) a ja podjeżdżam z *zagadkowa niedziela trojki* w głośnikach. Było śmiesznie póki się nie okazało ze mam kwit nieważny.

M

stopa-uć 23.08.2018 15:38

Teraz rozumiem dlaczego zmieniasz kurtkę.
Tylko wytłumacz jakie trzeba mieć na ubranie kwity , bo ja też nie mam na kurtkę.
I czy można bez ubrania ale w kasku ? ?

Ciał

Navaja 23.08.2018 15:40

Obejrzyj sobie kurtkę BMW Atlantis. Najlepiej te starsze modele z przed 2010 roku.
Jest to typowa kapota na moto, z pełnymi ochraniaczami: łokcie, barki i plecy.
Do kasety będzie pasować jak znalazł.
Jak Ci podpasi to uzbroj się w cierpliwośći poluj na portalach aukcyjnych. Mój kumpel ostatnio takową za jakieś śmieszne pieniądze wyrwał.

matjas 23.08.2018 15:58

Dzięki Navaja - oczywiście wolałbym jakąś używkę niż nową, choć Tarbor ma Outlast jeśli się chce a to dobra rzecz przy czarnej skórze... Będę szukał - nie ma z tym pośpiechu niemniej za wskazówki zawsze wdzięczny.
Problem z używaną to zawsze rozmiar no chyba, że się pofarci.

Stopa: jak w polskim filmie: 'ogólnie zawsze staram się mieć kwit' :D

m

wojtekk 23.08.2018 16:43

Matjas - popytam o producenta.

Co do poszukiwania używki -wiele razy mi sie sprawdziło. Wstaw sobie powiadomienia o portalach. I wtedy spokojnie sobie czekasz jako Kłapouchy, aż mu osty urosną (i może je zeżreć).


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.