Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne - dyskusja ogólna (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=248)
-   -   Koniec produkcji 990 adventure!!!!!!!!!!!! (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=15018)

kruk 09.10.2012 08:46

Koniec produkcji 990 adventure!!!!!!!!!!!!
 
No i dupa cycki.
Ktm stwierdzil ze fajnie jest powtarzac czyjes bledy i wycofuja 990adv wprowadzajac 1190adv!!!!
apropos powtarzania bledow mam na mysli honde oczywiscie ktora wprowadzila varadero zamiast afryki.
wiec tera jezeli ktos chce kupic moto adventure z zacieciem offroadowym ma jedna opcje BMW f800gs, ktore osobiscie posiadam i jaknajszybciej wymieniam na 990adv.
co sie dzieje w swiecie motocyklowym sie pytam? kazde adventure moto musi miec 1200cc i w chooj elektroniki prawie zerowe mozliwosci offroad?, a no zapomnialbym ze nowy maly GejeS ma juz kontrole trakcji i chooj wie co jeszcze z elktroniki.
pedalstwo sie szerzy w sumie w kazdym aspekcie zycia w tych czasach!

Lepi 09.10.2012 08:53

Cóż, KTM nauczony doświadczeniami konkurencji też chce zwiększyć sprzedaż łagodząc największy z modeli. Jacy odbiorcy takie motocykle.
Jak Ci brakuje możliwości terenowych to se kup KTM 690 Enduro. A może jesteś za mientki?

majki 09.10.2012 09:11

Lepi, ale seryjna 690 nie jest advenczerem. Trzeba się trochę przyłożyć, żeby ją przystosować do podróżowania...

Jaro-Ino 09.10.2012 10:27

A ja ostatnio widziałem, że 690tkom też brakowało możliwości terenowych :P

hero 09.10.2012 11:50

[QUOTE=
pedalstwo sie szerzy w sumie w kazdym aspekcie zycia w tych czasach![/QUOTE]
Oj tak :Thumbs_Up::Thumbs_Up::bow::zdrufko:

kruk 09.10.2012 12:49

Lepi cos pobladziles ze swoja odp. Nie pytam o alternatywy dla 990tki. A jezeli juz to 690 to calkiem inne moto nawet z owiewkamy rally bo kiedys rozpatrywalem. W sobote mam test ride na 990tce i zobacze co i jak. Moj f800 posypal sie w kaukazie wiec chce cos w tym samym stylu i kategorii wagowej. Jak dla mnie moto jak 990adv czy f800gs to najbardziej uniwersalne pojazdy. Nie kupie 690 a pozniej jak bede chcial z kobieta np do francji wyskoczyc to nowe moto kupowal.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

ex1 09.10.2012 13:49

Cytat:

Napisał kruk (Post 262346)
No i dupa cycki.
Ktm stwierdzil ze fajnie jest powtarzac czyjes bledy i wycofuja 990adv wprowadzajac 1190adv!!!!
apropos powtarzania bledow mam na mysli honde oczywiscie ktora wprowadzila varadero zamiast afryki.
wiec tera jezeli ktos chce kupic moto adventure z zacieciem offroadowym ma jedna opcje BMW f800gs, ktore osobiscie posiadam i jaknajszybciej wymieniam na 990adv.
co sie dzieje w swiecie motocyklowym sie pytam? kazde adventure moto musi miec 1200cc i w chooj elektroniki prawie zerowe mozliwosci offroad?, a no zapomnialbym ze nowy maly GejeS ma juz kontrole trakcji i chooj wie co jeszcze z elktroniki.
pedalstwo sie szerzy w sumie w kazdym aspekcie zycia w tych czasach!

skąd ten news? plotek jest wiele, ale masz jakieś potwierdzone źródło?

kruk 09.10.2012 14:36

W gazecie mcn tu w uk przeczytalem pozniej dzwonilem do dilera lokalnego. Jak poruszylem temat na ktm forum w uk to tez odezwal sie kolo ze szwecji ktoremu tez zaprzyjazniony diler powiedzial ze 990 juz przestali produkowac i teraz tylko wysprzedaja co maja

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

ex1 09.10.2012 14:49

hehe a SE dalej klepią :) kto by pomyślał :)
może ADV będzie dostępny jak SE na rynki zachodnie :)
ale duży błąd zrobili, no chyba że mają w planach 800-tke o wadze 170 Kg zrobić

banditos 09.10.2012 20:37

Cytat:

Napisał kruk (Post 262346)
No i dupa cycki.
Ktm stwierdzil ze fajnie jest powtarzac czyjes bledy i wycofuja 990adv wprowadzajac 1190adv!!!!
apropos powtarzania bledow mam na mysli honde oczywiscie ktora wprowadzila varadero zamiast afryki.
wiec tera jezeli ktos chce kupic moto adventure z zacieciem offroadowym ma jedna opcje BMW f800gs, ktore osobiscie posiadam i jaknajszybciej wymieniam na 990adv.
co sie dzieje w swiecie motocyklowym sie pytam? kazde adventure moto musi miec 1200cc i w chooj elektroniki prawie zerowe mozliwosci offroad?, a no zapomnialbym ze nowy maly GejeS ma juz kontrole trakcji i chooj wie co jeszcze z elktroniki.
pedalstwo sie szerzy w sumie w kazdym aspekcie zycia w tych czasach!


Oooo Kruk zyjesz jeszcze po takiej dawce emocji?
Gooowno to bylo to przestali produkowac :haha2::haha2::haha2:Nie ma co plakac.

PS. Zamien sie z Jawa to kazdy bedzie zadowolony, tak jak ja ze swojej Olgi:at:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.