Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kwestie różne, ale podróżne. (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=80)
-   -   Podróż za 50zł (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30695)

redrobo 24.11.2017 13:05

Wszystko będzie dobrze
 
Znacie ich.
Dr Czoper i Dr Honzik

Wiara naiwna jest silniejsza od wszelkich innych.
Ja sobie tego nie wyobrazam, bo chca tak na wschod...



Projekt: Podroz na limesie
20 000km

Cel - siegnac nieba.

Oddaje glos dr Czoperowi:

Tuba

Lecimyyyy!!!

siwy 24.11.2017 13:29

Jaki środek transportu i kierunek/cel ?

calgon 24.11.2017 22:44

Powodzenia Gustawie! i oby Cię Inocynt nie "zajechał":Thumbs_Up:

tyran 24.11.2017 22:50

Pozytywnie zakręceni!

To było w 2009.
Motywacja też zrozumiała.

Pięknie!

redrobo 25.11.2017 10:30

Tuba

Nie ma, co prawda szczytnej misji, choć przesłanie głębokie jest.
W genialnym filmie (wszystko będzie dobrze) to przesłanie Księgi Hioba.

Nasza misja skromniejsza.

To co...?
Lecimyyyy?

redrobo 25.11.2017 12:56

Tuba

Dokąd pójdziemy drogą pod wiatr
My z dwudziestego wieku?
Co nam przyniesie wolny nasz świat
Nim zatrzymamy go w biegu?

Jakie nadzieje spełni nam czas
Rwący nawałą zdarzeń
Zanim zapłoną ogniem złych gwiazd
Domy i pola nasze?!

Komu będziemy mogli jak dziś
Sercem i myślą wierzyć
Jeśli rozbiją okna i drzwi
Kolby najemnych żołnierzy?!

Dokąd pójdziemy drogą pod wiatr
- my z XX wieku?
Kto nam pomoże znaleźc gdzieś ślad
Uczuć człowieka w człowieku?



Wrócimy do tych lat.


fassi 25.11.2017 14:38

Szanowny Doktorze,

w katedrze odbyly sie narady w zwiazku z badawczym charakterem tej wyprawy (nie bojmy sie uzyc tego slowa). Na naradzie naradzono:

- podczas i w trakcie trzeba wymazac twarze odtwarzaczem
- zakaz uzywania slowa d..pa, w zamian bedzie odwlok np. odwloka nie urywa
- slowo ped..l zastepujemy "platforma naciskowa"
- celem zdobycia naukowych dowodow istnienia czlowieka wolnego zyjacego w gorach bez ZUSu, USu i innych sanepidow, dozwolone sa wszystkie chwyty i metody aby onego wolnego czlowieka spotkac. Nalezy jednak dokonac kolejnych czynnosci:
* detonacja i wyplukanie cywilizacyjnych osadow w obszarach mozgowych
* dekontaminacja bakterii i wirusow wszelkich poprawnosci kulturowych, obyczajowych i innych mogacych zakazic owa wolny dusze
* wykonanie drog do miejsc gdzie sie pierdoli nakazy i zakazy


Katedra w wysokim skladzie oczekuje wynikow gdy lisc z roku 2018 bedzie szelescil pod nogami, a student zderzy sie z rzeczywistoscia akademicka

Gwoli wyjasnienia Szanownego Doktora slow:
"Co nam przyniesie wolny nasz świat"

powiem:
gowno przyniesie ktorym trzeba tutaj zaladowac ten pieprzony wozek i dalej go ciagnac. Dnia sadnego w ktorym cuma opadnie, zagiel sie podniesie a oczy spojrza na horyzont gdzie nie ma za nim nic, wtedy bedzie mozna poczuc sie wolnym, lecac karatem doroga, wznoszac tumany kurzu, a cichym swiadkiem beda skaly ktore pamietaja jeszcze wlochate mamuty.

Z poszanowaniem
Dr. Honzik

ps. dzis szabas, w tym celu udzielam sie do sali wykladowej El Parador w Hinojedo gdzie bede z hiszpanskimi konkwistadorami knul plany przejecia wladzy nad swiatem.

ps2. Kolega po fachu z katedry mechaniki plynow prosi o instruktarz rozladania namiotu w warunkach pod wplywem mechaniki plynow, gdyz nie odkryl jeszcze takiego wektora o kierunku i sile .

redrobo 26.11.2017 09:18

Tuba

Doktorze Honziku, zapraszam do obejrzenia filmu ściągniętego przeze mnie z czeluści ruskiego internetu.



Głównym celem będzie wytropienie Yeti`ego.

Ekspedycja będzie trudna, niebezpieczna, wymagająca hartu ducha i odwagi.
Stąd od dzisiaj rusza program przygotowań cielesnych, by podołać spodziewanym trudom!
Pomocnym na pewno będzie doświadczenie zdobyte przy tropieniu (z sukcesem) Jozina z Bażin.


redrobo 26.11.2017 11:36

Tuba

Po obiedzie ruszamy ze Strażnikiem Domowym do kina na:



To w ramach treningu mentalnego.

Na Jurka trafiłem jeszcze w latach 80-tych. Obejrzałem krótki film (nie mogę go teraz namierzyć) z poprawczaka. Przez kilkanaście minut słychać tylko oddechy. Jurek, wtedy w szczycie formy, biega z nastolatkiem, zamkniętym w poprawczaku. Młodzian ma z nim szansę wyjść za mury. Raczej wybiec.
Film kokńczy się w szatni, kiedy obaj siedzą po treningu na ławce. Górski ściaga najnowszy model butów Nike i stawia przed sobą. Młody wpatruje się w nie, jak w obraz. Przed nim stoją te ch-czne, niebieskie, wojskowe trampki...
Padają p ierwsze słowa w filmie:
- Podobają ci się...?
Tak!
- Przymierz...
Młody zakłąda buty i jest w niebowzięty. Chciałby takie mieć.
- No i jak... pasują?
Tak!!!
- ... są twoje.

Trzeba obejrzeć tę scenę. Wczuć się w atmosferę końca lat 80-tych, kiedy dżinsy wycierane były marzeniem a takie buty....
Film kończy się biegiem rozanielonego młodego i żaden jebany redbull by tego nie dokonał...

Przeszedłem drogę tego młodego (poza poprawczakiem... :D)

Jarczoq 26.11.2017 15:38

Tak, wtedy takich gówien nie było, a te co były nie były promowane.
Kiedyś do sekcji judo, gdzie trenowałem jako gnojek zapisał się chłopak, którego warunkowo wypuścili z poprawczaka. Na zgrupowaniach (później) opowiadał, że motywem jego była chęć nauczenia się lepiej (bo już całkiem dobrze umiał) bić. Ponieważ mieliśmy trenera, jak ojca, widziałem, jak chłopak z penera stał się kolesiem zasługującym na szacunek i sympatię. Tak, jebany Redbull tego na pewno by nie dokonał.
P.S.
Apropo krat - słucham sobie właśnie "Inside looking out" Grand Funk.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.