Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   CRF 1000 L (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=170)
-   -   Bubel do szescianu (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31348)

myku 25.02.2018 15:52

Bubel do szescianu
 
Po ktoryms juz podejsciu w koncu szlak mnie trafil.Chcialem zamontowac wzmocnienie stelaza pod szybe czy navi,jak zwal tak zwal.Kur...a.Jedna,druga srube nie moge odkrecic,bo moj umbus sie obraca.Plastiki polamane,albo bolce wchodzace w czarne plastikowe profile czachy,albo same plastiki,choc odkrecalem je moze z 4 razy i super uwazalem.Co za chuj....a.Jakosc plastiku i metalu to jakis zart.Jezeli okaze sie ze ten sezon mi nie wyjdzie to sprzedam tego smiecia i powroce do KTMa na ktorego nigdy nie moglem narzekac.Tam ztawsze wszystko bylo TOP.1290R juz nie jest taki drogi wiec warto poszukac i sie potargowac.Czy macie jakies frustracje oprocz tych o ktorych wszyscy pisza,nawet nie majac NAT?

Dubel 25.02.2018 16:22

Cytat:

Napisał myku (Post 572325)
Po ktoryms juz podejsciu w koncu szlak mnie trafil.Chcialem zamontowac wzmocnienie stelaza pod szybe czy navi,jak zwal tak zwal.Kur...a.Jedna,druga srube nie moge odkrecic,bo moj umbus sie obraca.Plastiki polamane,albo bolce wchodzace w czarne plastikowe profile czachy,albo same plastiki,choc odkrecalem je moze z 4 razy i super uwazalem.Co za chuj....a.Jakosc plastiku i metalu to jakis zart.Jezeli okaze sie ze ten sezon mi nie wyjdzie to sprzedam tego smiecia i powroce do KTMa na ktorego nigdy nie moglem narzekac.Tam ztawsze wszystko bylo TOP.1290R juz nie jest taki drogi wiec warto poszukac i sie potargowac.Czy macie jakies frustracje oprocz tych o ktorych wszyscy pisza,nawet nie majac NAT?

:osy: Dalej twierdzisz ze NAT? :D :lukacz:

myku 25.02.2018 16:30

Moze NAT AS.Ale ta stara chuj...a to juz nie na moje nerwy.Nie lubie experymentow wiec pierdo...e i w nastepnej odslonie wracam do Kata:D

Zmyler 25.02.2018 16:37

To fejk czy coUUóóśś ??:dizzy: :eek:

myku 25.02.2018 16:55

To zaden fejk.To upust braku cierpliwosci i braku nerwow

motif 25.02.2018 17:19

muszę powiedzieć że zostałem skutecznie wyleczony z chęci zakupu nowej AT na tym forum. :( Za takie pieniądze taka jakość? to chyba jakies nieporozumienie.

Dubel 25.02.2018 17:23

Cytat:

Napisał motif (Post 572335)
muszę powiedzieć że zostałem skutecznie wyleczony z chęci zakupu nowej AT na tym forum. :( Za takie pieniądze taka jakość? to chyba jakies nieporozumienie.

Nie jestes sam :o

myku 25.02.2018 17:30

FDubel,nie chce demponizowac.Ale majac KAta a raczej dwa bo i 990 S i 1190adv nigdy przy nich nie dlubalem.Wszystko bylo od reki.A jak dlubalem to z przyjemnoscia robiac lepiej z dobrego.Ale tu kurwi...a mnie juz trafia.Zima w pelni a ja zamiast grzebac trace nerwy... Serio.Jak ten rok nie wypali,a Afra miala byc na forever to wracam do Kata.

motif 25.02.2018 17:37

Cytat:

Napisał myku (Post 572337)
Serio.Jak ten rok nie wypali,a Afra miala byc na forever to wracam do Kata.

no ja do mojego Kata (500 exc) mam tylko zastrzeżenie do marnej jakości przewodów i złączek elektrycznych, poza tym na nic nie moge narzekac.

Dubel 25.02.2018 18:31

1 Załącznik(ów)
Ja juz postanowilem :) Dammu szanse Załącznik 78153 :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:43.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.