Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Dział Producentów i Dostawców (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=53)
-   -   MOTOOILER olejarka łańcuchowa (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=3190)

matjas 26.04.2009 23:12

MOTOOILER olejarka łańcuchowa
 
2 Załącznik(ów)
Witam Was

Troche to trwało zanim sie ujawnię, ale nie chciałem robić partyzantki i chciałem żeby wszystko było przygotowane jak należy od samego produktu az do serwisu www.
W kooperacji z kolegą, który wymyślił onegdaj Motoilera zająłem sie produkcją olejarek do łańcucha.
Udoskonaliłem samo urządzenie, zabezpieczyłem elektronikę przed drganiami i wilgocią nadając jednocześnie całości dość estetyczny wygląd.
Sam sterownik jest dzieki zwartej elektronice bardzo kompaktowy i mozna go umiescic niemal wszedzie. Ja umieściłem go tak jak na zdjęciu.
W zestawie jest hermetyczny zbiornik z odpowietrzeniem o pojemnosci 110ml. Rozwiazanie to umozliwia umieszczenie zbiornika gdziekolwiek i 'tankowanie' go strzykawka przez jedna z rurek odpowietrzających tak jak to proponuje np. scott.
mocowania zbiornika i 'dyszy' zrobione z 2mm nierdzewki.
w zestawie absolutnie wszystko co potrzeba do zalozenia Motooilera na moto.

CENA ZESTAWU 300PLN + ew wysyłka. do końca roku 2011. patrz info poniżej.


Na koniec dodam jeszcze, że rozwiązanie znane pod nazwą Motooiler od 2008r chronione jest prawnie patentem Polskiego Urzędu Patentowego.

WIĘCEJ INFO NA www.motooiler.pl

Pozdrawiam,
Matjas.

ZMIANA CENY!!!

W związku z kwestiami zawodowo/osobisto/lokalowymi aktualna zniżka na forum kończy się z końcem 2011 roku.
od stycznia 01.01.2012 cena to regularne 370PLN tak jak we wszystkich sklepach.
Rabaty będą udzielane w przypadku zamówień grupowych od 5 szt wzwyż.


KONTAKT TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZEZ ADRES:

office@motooiler.pl

jackmd 26.04.2009 23:50

Motooiler, fajna nazwa i cena.Gdzie się zamawia to cudo, jestem chętny mimo braku doświadczenia z łancuchami/ kardan od wielu lat w chopperach/ i mimo braku wykształcenia technicznego odnośnie montażu.Czekam na odzew-Krótki.

matjas 26.04.2009 23:57

no to krótko: wrocław krzyki / office@motooiler.pl
co do technikaliów - instrukcja obsługi ze zdjeciami. dasz radę.
matjas

RAFWRO 27.04.2009 01:21

Cześć,
No proszę. iedy mogę podechać i rzucić okiem na urządzenie.
Raf - Wrocław też Krzki..

matjas 27.04.2009 07:40

zapraszam w okolice kruczej. jantarowa. ustawmy sie przez telefon 669217137
m

giziu 27.04.2009 08:30

Chyba nie dopisałeś albo nie znalazłem...jaki olej jest stosowany do tego urządzenia?

matjas 27.04.2009 09:20

Hej

Producent zaleca ;) Hipol 80W90. ewentualnie mozna pokusic sie o cos syntetycznego o podobnej lepkości a jednak stabilniejszego temperaturowo. hipol jednak działa i jest ok. Ropuch coś może na ten temat powiedziec ;)
tak naprawdę to docelowo będzie olej biodegradowalny ale nad tym prace trwają /w sensie testów/ - nie wolno nam zapominać, że jedna kropla oleju zanieczyszcza ok 1000 wody... niestety czy szprej czy olej wszystko konczy w naturze a tak byc nie powinno.
awizuję tylko taka kwestię - poki co rekomenduję co jest = Hipol.

matjas

skklub 28.04.2009 21:34

Witam,

Matjas, dawaj do testów ten motooiler. Za chwilę skontaktuję się z tobą na priv.

Pozdrawiam

lukchol 29.04.2009 01:11

No, no, wygląda to całkiem solidnie :Thumbs_Up:

matjas 29.04.2009 01:21

dziekuję - zapewniam, że JEST solidne. obudowa ABS 3mm, wszystkie elementy dorabiane nierdzewka. jakosci mocowan i harware'u moglby sie uczyc scott. nie bede zreszta zachwalał sam swego. wkrótce pierwsze zamowienia dotra do odbiorców to mam nadzieje ze pojawia sie /oby pozytywne ;)/ pierwsze opinie.
ufff. skonczylem na dzisiaj lutowanie i skladanie. wale sie na pysk.
dobrej nocy kolegi
galimatjas


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.