Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   7-8 czerwca oraz 23-24 sierpnia Paszków Rally i Adventure (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=19782)

Bandit 20.12.2013 00:07

7-8 czerwca oraz 23-24 sierpnia Paszków Rally i Adventure
 
https://lh6.googleusercontent.com/-N...nerPASZKOW.jpg

24-25 sierpnia 2013 roku zadebiutowała I Transgraniczny Górski Rajd Motocyklowo Turystyczny Paszków Rally. Impreza ma już za sobą udany debiut. Na pierwszej edycji rajdu w 2013 roku stawiło się ponad 120 załóg. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych zawodników, przyjaciół, kolegów i koleżanek postanowiliśmy zorganizować w 2014 dwie edycje rajdu: Paszków Rally i Paszków Rally Adventure na który chcielibyśmy już dziś zaprosić wszystkich miłośników chętnych do rajdowo – turystycznych zmagań na orientację.

Paszków Rally zostanie rozegrany w Kotlinie Kłodzkiej i ze względu na swoją lokalizację i pomysł nadal pozostaje pierwszym transgranicznym rajdem górskim tego typu w naszym kraju. Planowana trasa rajdu będzie wiodła ponownie zarówno po Polskiej jak i Czeskiej stronie pasa nadgranicznego. Konkurencja będzie przebiegała w całości po drogach asfaltowych.

Paszków Rally Adventure będzie imprezą bliźniaczą o tym samym charakterze. Tutaj na zawodników czeka przygoda z górskimi drogowymi i szlakami znacznie gorszej jakości. Szutrowe jak i polne drogi gminne przeplatać się będą z asfaltowymi dojazdówkami a to wszystko w przepięknym górskim plenerze. Adventure to impreza dla turystów – enduromaniaków, którzy nie boją się umorusać swoich maszyn w błocie i kurzu.

Obie imprezy mają charakter jednodniowego motocyklowego rajdu turystycznego na orientację po wyznaczonej trasie. Przejazd uczestników rajdu nie jest na czas, liczy się piękno poznania i odkrywania nieznanych dotąd miejsc. Na trasie przejazdu dla startujących oprócz pięknych górskich widoków, przełęczy, krętych dróg, przygotowano wiele ciekawie ukrytych punktów kontrolnych z zadaniami do odnalezienia i wykonania. Zwycięzcy rajdu otrzymają atrakcyjne nagrody.

Na uczestników motocyklowych zmagań w bazie rajdu, która mieścić się będzie ponownie w Paszkowie 30 w Gospodarstwie Agroturystycznym „Zającówka” czekać będzie mnóstwo doskonałej zabawy, m.in. konkursy z nagrodami, zaplecze gastronomiczne, wieczorne ognisko oraz wiele innych ciekawych niespodzianek.

Zapraszamy:
07-08 czerwca 2014 na Paszków Rally Adventure
23-24 sierpnia 2014 na II Paszków Rally

więcej informacji na bieżąco:
Strona rajdu

Grinch 07.01.2014 14:55

Nikt nie podchwycił wątku. Cisza taka jakaś niepokojąca. Panowie, siodłać konie. Hmm, a może to jeszcze za wcześnie :( Ja chyba jakiś napalony jestem. Pracować mi się nie chce i ciągle o wyjazdach myślę.

filipgdynia 07.01.2014 20:14

Cześć, zapisałem się na czerwiec.
Pozdrawiam

szymek 08.01.2014 00:43

Spoko, pewnie większość (w tym i ja) dopiero wychodzi z wirażu świąteczno-noworocznego ;) Fantastyczny pomysł, zachęcające zaproszenie, piękne miejsca - będę się solidnie zastanawiał !!

Bandit 31.03.2014 01:11

Ruszyły zapisy na ADV :)

puntek 31.03.2014 08:21

Wiesz jak jest :)
Dużo będzie w dniu imprezy :)

Bandit 21.05.2014 08:26

Hej koledzy informacja dla niezdecydowanych zostały ostatnie wolne miejsca w budynku na wyrku - 6szt. Kto chętny zapraszam do rejestracji potem zostaje podłoga lub namiot :)

Stary-S3 21.05.2014 08:47

brałem namiot - oby nie lało :D

Bandit 03.06.2014 08:56

Zostały już tylko 3 dni do rajdu :) Czas najwyższy na rejestrację. Ta elektroniczna dająca gwarancję startu tylko do środy. Na miejscu zostały ostatnie miejsce w łózkach (2), klika miejsc na sali i kilkanaście pod namiotem. W dniu rajdu również zapraszją, lecz będą dysponować tylko 100 miejscami startowymi :)
PS. Prognozy pogody optymistyczne, po niedzielnym objeździe trasy było wesoło szczególnie na błotnych podjazdach :). Imprez bez napinki na wesoło żadnych prób czasowych w turystyczno-krajoznawczym klimacie :)

gwardia 04.06.2014 00:27

Aż 3 dni, ale jakoś wytrzymam.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:34.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.