Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Archiwum (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=237)
-   -   Neck Brace - zbiorówka (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=17294)

Tomek 05.04.2013 19:02

Cytat:

Napisał dery (Post 305253)
ktoś da to pomacać w Wawie?

dery, zamawiaj, będziesz mieć ten unikalny ochraniacz jako pierwszy w Wawie, a to już coś ;)
PS I będziesz mógł go dać pomacać innym Wawie :D

Cytat:

Napisał Mirmil (Post 305388)
wiec jest szansa,ze ochraniacze beda przed 20 kwietnia w Polsce

:Thumbs_Up:

redrobo 05.04.2013 19:04

Przesylki do 150$ traktuje sie jako gift, bez vat itp. Sprawdzone w tym i innych sklepach.

rumpel 05.04.2013 19:25

a ja tam nie załuje i uwazam ze za znalezienie tego i ogarniecie tematu Mirmilowi jesli nawet na tym cos zarobil to sie nalezy

Mirmil 05.04.2013 19:26

Cytat:

Napisał redrobo (Post 305416)
Przesylki do 150$ traktuje sie jako gift, bez vat itp. Sprawdzone w tym i innych sklepach.

To zamow mi taki jeden ochraniacz. Daj dane do przelewu zaliczki.
Bo mi ostatnio do wszystkiego powyzej wartosci $30 doliczaja Vat

Marcin.111 05.04.2013 19:52

Ja też nie żałuje zakupu. Wydaje mi się że nic taniej by nie wyszło. Ostatnio kupiłem żarówki led w Chinach. Na paczce pisało $30 a zapłaciłem VAT i jeszcze prowizje agencji:/ Mi się takie zakupy nie podobają. Musiałem zapłacić całą kasę z góry. Czekałem 3 tygodnie myśląc że już nie przyjdzie i że kasa stracona a na koniec musiałem jeszcze raz zapłacić. Mirmil wziął na siebie całe ryzyko. Większa część kasy czekała bezpieczna na koncie a w razie niepowodzenia tą zaliczkę na pewno też by oddał. Jak się poczyta na forach jakie jest ryzyko ekstra kosztów i kar celnych to mi już całkiem ochota przechodzi. Poza tym jak by nie on to byśmy pewnie nie mieli żadnych ochraniaczy bo by nam kasy na leatta było szkoda. :mur:

redrobo 05.04.2013 19:57

Mirmił absolutnie szanuje twoja prace, mi sie zawsze udawalo wiec podałem linka. Tyle.

Mirmil 18.04.2013 16:51

Dzisiaj przyszla stabilizatory z drugiego zamowienia
Jutro rozsylam do zainteresowanych
JEDNA SZTUKA JEST NIEOBSTAWIONA
Rozmiarowka- bo mialem tez duzo pytan o to
Wiec rozmiar jest ADULT.
W komplecie sa dystanse zwieszajace obwod szyi -karku
Wiec stabilizator mozna dopasowac indywidualnie do swojego rozmairu karku i tulowia

Mucha 18.04.2013 17:21

Masz z Glowy (...karku) - wezmne se jedna...
Kupilem kiedyś kostki opony, bo myslalem, ze to to samo przez piachy i blota mnie przewiezie - ale ni ujca - wiec zabezpieczać się jakos trza...
Zaraz wysylam wiadomość na mail address tez.
Senk Ju!
:)

Mirmil 19.04.2013 13:19

Jak narazie to Poznan zostal potentatem w ilosci tych stabilizatorow na swoim terenie.
Dopra, Laska, Wolo, liczymy na fachowe i rzeczowe uwagi co do uzytkowania stabilizatorow.
Kolejny stabilizator pojechal dzisiaj do Krakowa oraz Pruszkowa - wiec Warszawa moze juz "pomacac" i przymierzyc

W przyszlym tygodniu kolejny stabilizator bedzie wyslany do Gdanska.
Dwa znalazy uzytkownikow lokalnych. Jakby ktos przejezdal, a chcial to zobaczyc, przymierzyc, przejechac sie, to zapraszam

Tomas_XRV 22.04.2013 10:07

Będzie jeszcze organizowana zbiórka? Jestem chętny.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.