Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kaski (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=128)
-   -   Nolan n103 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=129)

R2D2 28.03.2008 14:34

Nolan n103
 
Witam

Uzywa lub uzywal ktos ten kask , bo zamierzam zanabyc a opini jak na lekarstwo .
Wiem ze produkt jest z tego roku.

Pozdrawiam
Mariusz

7Greg 28.03.2008 14:52

Cytat:

Napisał R2D2 (Post 687)
Witam

Uzywa lub uzywal ktos ten kask , bo zamierzam zanabyc a opini jak na lekarstwo .
Wiem ze produkt jest z tego roku.

Pozdrawiam
Mariusz

Nie miałem nigdy tego modelu.

Ale jakiś czas temu powiedziałem sobie - ŻADNYCH SZCZĘKOWCÓW

DrSpławik 28.03.2008 15:27

Dlaczego żadnych szczekowców? Latałem w Nolanie 101 a teraz zastanawiam się nad Airohem Matisse.

7Greg 28.03.2008 16:02

Cytat:

Napisał DrSpławik (Post 706)
Dlaczego żadnych szczekowców? Latałem w Nolanie 101 a teraz zastanawiam się nad Airohem Matisse.

Miałem w życiu 2 szczękowce. I byłem z nich zadowolony dopóki nie kupilem integrala.
Lżejszy i cichszy a to przy dłuższych trasach dla mnie podstawa

DrSpławik 28.03.2008 16:52

Integral na pewno cichszy i lżejszy nawet takie "nic" jak moje Nitro ale w szczękowcu jest komfort przy okularach, tankowaniu, popijaniu i :papieros: a poza tym jak w korkach gorąco to szczena w górę i od razu chłodniej. Nie jestem fanem szczękowców ale myślę o tym Matisse i chyba go kupię. Bo jak nie Airoh to co ??

myku 28.03.2008 17:52

jezdzilem w 102 i bardzo go sobie chwalilem dopoki nie zalozylem caberga justissimo.w nolanie najwieksza kleska byla przeslona przeciwsloneczna.raz.nie mozna jej bylo opuscic bez zamkniecia szybki,dwa przeslona rysowala szybke.w cabergu tego nie ma i praktycznie mozna caly rok jezdzic z otwarta szybka,przeslona przeciw sloneczna jest od wewnatrz i chroni nie tylko przed sloncem,ale i orzed wiatrem i muchami.wlasnie jestem w trakcie zakupu arai tour challange,ale caberga nie sprzedam.nolana odradzam:oldman:

7Greg 28.03.2008 18:22

Cytat:

Napisał DrSpławik (Post 731)
a poza tym jak w korkach gorąco to szczena w górę i od razu chłodniej.

Nie stoję w korkach :D

R2D2 28.03.2008 18:26

Myku : ja tu pisze o N103 , on tez ma szybe przciwsloneczna wbudowana.
Ja mam N100 z zalozonym VPSem i te rozwiazanie jest do bani.
Ale N103 to juz nowa generacja , centralny przycisk otwierania szczeki , jedna reka sie ponoc otwiera ,szyba przeciwsloneczna wbudowana do srodka kasku.
cabergi mi sie nie podobaja bo bym wygladal jak Lord Vader :)

myku 28.03.2008 19:33

lord vader to faktycznie nie twoj kierunek:).sorki.ale nie przygladalem sie 103-ce.jakos po 102 mialem dosc nolana.ale skoro oslonka przed sloncem jest od srodka to sobie go obejrze

Zazigi 28.04.2008 17:23

ja kupiłem niedawno 102jkę i za wiele powiedzieć nie mogę bo nie miałem wcześniej do czynienia z kaskami :)

szybka przyciemniana na zewnątrz niestety, podnoszenie szczeny łatwe, dwoma palcami (kciukiem i wskazującym, są dwa takie cyngle do naciśnięcia), cichy jest chyba aż za bardzo bo nie słyszę silnika i muszę patrzeć na obroty :) ale to brak doświadczenia raczej, i ma w komplecie folię do naklejania coby się szybka nie rysowała, nie wiem jak to działa dokładnie bo jeszcze nie próbowałem, ale chyba się mocuje na dwa takie guziczki na szybie. trochę mnie denerwuje pasek pod brodą bo podłazi do przodu jakoś ale może to tzw. kwestia fizjonomiczna. aha i pod spodem ma taki brezent pod brodę, żeby nie podwiewało który czasami się wypina z zaczepów. ogólnie w porządku.
ma też miejsce wydrążone na 'n-com' to chyba jakiś patent na krótkofalówkę


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 16:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.