Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Zlot Honda XR i inne Sondowanie Błotne Popapracie (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=31930)

motomax 21.05.2018 10:19

Zlot Honda XR i inne Sondowanie Błotne Popapracie
 
Chodzi mi od dawna po głowie zrobienie zlotu dla takich osiołków i nie tylko,otrzymałem ostatnio info o miejcówce gdzie jest kilkadziesiąt hektarów prywatnego lasu i odkrytych terenów do legalnego upalania aż korba wyskoczy,kwestia dogadania się z włascicielem by za opłatą użyczył terenu.

Stąd pomysł by coś zorganizować,może druga połową tego roku lub w następnym.

Doświadczenia nie mam w takich sprawach ale znajde kilku lokalesów którzy by pomogli.

Jak by sie potencjalni chętni na to zapatrywali.

Jazda po krzakach na całego plus biba z ogniskami i trunkami lokalnymi.

Spanie w namiotach,sranie po krzakach :)

Opłaty tyle by zapłacić za teren do jazdy i na kiełbachę. Tego się dowiem

Dla jadących z daleka jest możliwość przespania sie u mnie w warsztacie,jest wc,wanna i ciepła woda. z 10 osób sie zmieści spokojnie albo i więcej..

Wszelkie pomysły sugestie mile widziane.

Kto by był chętny na taki spęd proszę dać znać w komentarzach pod postem :dizzy:

Dymkaaa 21.05.2018 10:36

Hmmm ciekawie ;)

Gilu 21.05.2018 11:08

Jeśli przyjmiesz coś w innym kolorze to pewno bym się zjawił

Prince 21.05.2018 11:10

No to sie dodaję ze świniną z niesprawną elektryką, lejącym gaźnikiem, pocącą się lagą, dziurawą kanapą i rozwalonym kierunkiem- jesteśmy gotowi ;)

motomax 21.05.2018 11:23

Posiadanie XR nie jest wymogiem,wymogiem jest umiejętność dobrej zabawy w grupie!

na razie to tylko sondowanie,ale już niedługo postaram się porozmawiac z właścicielem w tym temacia i rozeznac sytuację.

Może w tym roku sie uda ale to okolice sierpnia września nawcześniej,żona na jutro ma termin porodu więc wcześniej moge zapomnieć.

Lucky Luke 21.05.2018 11:32

zlot XR , fajnie :)

antitank 21.05.2018 12:03

Jestem na tak :Thumbs_Up:

Gilu 21.05.2018 12:46

Cytat:

Napisał motomax (Post 582819)
Posiadanie XR nie jest wymogiem,wymogiem jest umiejętność dobrej zabawy w grupie!

na razie to tylko sondowanie,ale już niedługo postaram się porozmawiac z właścicielem w tym temacia i rozeznac sytuację.

Może w tym roku sie uda ale to okolice sierpnia września nawcześniej,żona na jutro ma termin porodu więc wcześniej moge zapomnieć.


Łączę się z tobą w bólu:Thumbs_Up:

motomax 21.05.2018 12:50

Udało mi sie porozmawiać z zarządcą terenu i jest na tak,właściciel też zgodę raczej wyrazi bo jest przychylnie nastawiony na takie imprezy.

Za 2 tygodnie jestem umówiony na wizje lokalną,teren może nie jest jakoś ogromnie obszerny ale da sie polatać sporo i na całkowitym legalu więc nikt stresowac się nie będzie musiał.

Teren też obadam sam motocyklem czy spełni wymogi do ciekawej jazdy.

Ok zaczynam działac

Emek 21.05.2018 12:56

Cytat:

Napisał motomax (Post 582832)
Udało mi sie porozmawiać z zarządcą terenu i jest na tak,właściciel też zgodę raczej wyrazi bo jest przychylnie nastawiony na takie imprezy.

Nie żebym się czepiał ale nie ma znaczenia zgoda właściciela terenu bowiem jazda po lesie jest zabroniona niezależnie od tego czy jest on w rękach państwowych czy prywatnych. To tak gdyby jakiś "życzliwy" chciał smrodu narobić. Sorki za offtop.
W razie czego to ja jestem chętny z tym że też nie XR tylko raczej DR :p.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.