Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kaski (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=128)
-   -   AKCJA zamówienie zbiorcze na kask NITRO F347 z blendą (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=2785)

Wolo 01.04.2009 10:23

Rambo, mam prośbę, jesteś w stanie podać nr nadania paczki?
Zadzwoniłbym do DHL i poinformował, gdzie mają dostarczyć pakę, inaczej wróci do Ciebie.

Mat 01.04.2009 11:09

Cytat:

Napisał Klas (Post 52049)
Rambo , pisałem przecież już kilkakrotnie , zarówno poprawiając informację w wątku jak i wysyłając PW , że skoro nie ma grafitu , to czarny mat lub tytan!!
Przelew robiłem zanim było wiadomo , że grafitu nie będzie więc stąd taka informacja w przelewie!A już liczyłem , że może dziś przymierzę nowy garnek :(

I zrób tu takiemu dobrze...

Odwiedziłem wczoraj kolegę Rambo i widziałem ten kocioł.
Może następnym razem sam zajmiesz się taką akcją??
I wcale nie jestem czarny :Sarcastic:

Klas 01.04.2009 11:43

Cytat:

Napisał Mat (Post 52058)
I zrób tu takiemu dobrze...

Odwiedziłem wczoraj kolegę Rambo i widziałem ten kocioł.
Może następnym razem sam zajmiesz się taką akcją??
I wcale nie jestem czarny :Sarcastic:

Nie wiem o co Ci chodzi ? Po raz kolejny napisałem , że w związku z brakiem pierwotnie zamówionego koloru może być inny , odpowiadając na post Rambo.
Wiem , że akcja wymaga poświęcenia i nie twierdzę iż jest łatwa ale ja też zrobiłem wszystko jak należy.Czy Twój post ma na celu wywołanie jakiejś kłótni , czy co ?? :Sarcastic:

winc74 01.04.2009 12:30

Właśnie jestem po odwiedzinach pana z DHL-a.:)
Urywam się z roboty co by testu dokonać.
Wielkie dzięki za ogarnięcie tematu.
Przy najbliższej okazji stawiam:chleje:.
Pozdrawiam.

PokemonTC 01.04.2009 12:31

Otrzymałem info z domu , że przesyłka dotarła.

Dzięki Rambo.

JANEK 01.04.2009 16:20

Kask dotarł i co prawda nie jest czarny tak jak chciałem tylko satin titanium ale mojej pani się bardzo spodobał i nawet rozmiarowo udało nam się trafić. Tak więc wielkie dzięki Rambo.

Simonello 01.04.2009 17:20

Do mnie też doszedł, krótko mówiąc - rewelacja! Wielkie dzięki rambo!

rambo 01.04.2009 18:21

Cytat:

Napisał JANEK (Post 52098)
Kask dotarł i co prawda nie jest czarny tak jak chciałem tylko satin titanium ale mojej pani się bardzo spodobał i nawet rozmiarowo udało nam się trafić. Tak więc wielkie dzięki Rambo.

Oj sorry, moje nie dopatrzenie :Sarcastic: ale jesli fucktycznie kolor titan jest dla Was OK to się ciesze

Uf i po akcji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:oldman::oldman::ol dman::oldman::oldman::oldman::oldman::oldman::oldm an::oldman::oldman::oldman::oldman::oldman::oldman ::oldman::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_ Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Th umbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_U p::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thu mbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up ::Thumbs_Up::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::di zzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::diz zy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizz y::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):)

Jutro Brenkowi jeszcze wysyłam i Klas, cierpliwości :oldman:

misior 01.04.2009 19:32

No Rambo - jestem pod wrażeniem udanej akcji, wielkie dzięki, kask pierwsza klasa - żonka ucieszona...

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam...

Klas 01.04.2009 19:33

Cytat:

Napisał rambo (Post 52113)
Oj sorry, moje nie dopatrzenie :Sarcastic: ale jesli fucktycznie kolor titan jest dla Was OK to się ciesze

Uf i po akcji !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:oldman::oldman::ol dman::oldman::oldman::oldman::oldman::oldman::oldm an::oldman::oldman::oldman::oldman::oldman::oldman ::oldman::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_ Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Th umbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_U p::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thu mbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up ::Thumbs_Up::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::di zzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::diz zy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizzy::dizz y::):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) :):):):):):):)

Jutro Brenkowi jeszcze wysyłam i Klas, cierpliwości :oldman:

Nie ma problemu , chciało by się wprawdzie już przymierzyć ale i tak należy Ci sie sporo browca za całą akcję!Mam nadzieję , że będzie ku temu niejedna okazja :friday:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.