Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Ile kosztuje 2-tygodniowy wyjazd na motocyklu (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1538)

Pawel 11.09.2008 13:57

Ile kosztuje 2-tygodniowy wyjazd na motocyklu
 
Marzy mi sie w przyszlym roku jakis wyjazd na ok 2 tyg. Czy ktos moglby podac jakies orientacyjne koszty., czywiscie z podaniem trasy tj jakie kraje i miasta.
Pytam bo nie wiem ile kaski powinienem uzbierac

Z gory dzieki

sambor1965 11.09.2008 14:03

No to jako moderator zwroce Ci uwage, ze moze najpierw napisz dokad chcesz jechac i czy 4 gwiazdki w hotelu czy milion nad glowa. Inaczej bedzie troche trudno Ci odpowiedziec.

Pawel 11.09.2008 22:06

Jak chyba wiekszość chciałbym pojechać jak najdalej i jak najtaniej. Noclegi pod namiotem, czasami w tanich noclegowniach. Co do kierunku to liczę na jakieś podpowiedzi np. Byłem w ..., wydałem ..., zaliczyliśmy kraje/miasta.
Ciężko jest mi jednoznacznie powiedzieć gdzie chciałbym pojechać. Jeszcze tak naprawdę nigdzie nie byłem.

consigliero 11.09.2008 22:35

Myślę że prościej będzie ci poszperać nawet i na tym forum o różnych wycieczkach i wyprawach i wtedy sam może dojdziesz do tego czego ci potrzeba.

PozdrawiaM

Pawel 11.09.2008 22:46

Czego potrzeba to już chyba wiem.Chodzi mi raczej o koszty na wyprawie np łapówki dla celników, koszty jedzenia, ewentualnych noclegów itp.

randal 76 11.09.2008 22:54

moim zdaniem przelicz to sobie na dzień ile kilometrów max np(300km na dzień)+ koryto+ nie przewidziane wydatki prom mandaty łapówki i tirówki tego typu?

Pawel_z_Jasla 12.09.2008 07:32

Sam twierdzę, że nie ma głupich pytań tylko idiotyczne odpowiedzi ale pytania "mało" precyzyjne się zdarzają.
Na ten przykład burito na meksykańskim zadupiu kosztuje kole 2 $ a byle szprotka w Dubrovniku 20-40 eurasów. Hotel Królewski w Jemenie około 1200$/doba a pole namiotowe w Rumunii nic. Paliwo w Libii "znacznie" poniżej kanadyjskiego dolara a w Turcji więcej niż litr wódki na Ukrainie. Moderator ma 100% racji, na tak postawione pytanie nikt nie będzie w stanie udzielić ci wiążącej odpowiedzi.

myku 12.09.2008 07:48

tez jak pawel z jasla mysle. jezeli chcesz tanio podrozowac to masz w zasadzie dwie mozliwosci.albo balkany albo byle ZSRR.mozliwosci jest duzo.zdecyduj sie na cos konkretnego i wtedy bedziemy liczyc.

newrom 12.09.2008 08:27

Rumunia, 2 tyg, 2 osoby, spalanie ok 6/100, spanie w tanich motelach/domkach kampingowych/pensjonatach, raz na dziko. Jedzenie w knajpach bez patrzenia na ceny.
Przejechane bodajże ok 2,5-3k km. Wyszło ok 3tyś pln.
Miesiąc wcześniej znajomi zamknęli się w 1,5tyś pln. Tyle że oni spali średnio co drugi dzień pod namiotem.

Pozdr
newrom

Ropuch 12.09.2008 09:01

12 dni, 4tys km, 5 afryk, spanie w wiekszosci z milionem gwiazd nad głową, Albania, Montenegro, piwo, wino, pizza, zero patrzenia na ceny...zero łapówek czy mandatów (to jakis mit, no chyba ze byle ZSRR); 1700zł z paliwem jazda solo :) Najlepsza wycieczka jak dotychczas...wrazenia bezcenne, za cala reszte zaplacisz karta Maestro :)

Ps Bylo kilka konserw i zupek chinskich z nami :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:39.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.