Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   NIE POLECAM - motoakcesoria (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34889)

Rodezjan 29.04.2019 18:00

NIE POLECAM - motoakcesoria
 
Witajcie
Jak w tytule nie polecam zakupów w tym przybytku niekompetencji i oszustwa.
A oto historia:
w dniu 12.03.19 kupiłem kask u złodziei z motoakcesoria i zostałem poinformowany, że zostanie dostarczony za 19 dni roboczych.
Tak więc na miesiąc zapomniałem o sprawie i grzecznie czekałem.
Ale z racji zbliżających się świąt ,,wielkiej nocy" i upływającego 23 dnia roboczego 16.04.19 postanowiłem zapytać co z moim kaskiem, a w odpowiedź otrzymałem:
,,Dzień dobry
Pańskie zamówienie zostanie zrealizowane od razu po świętach. W najbliższych dniach oczekujemy potwierdzenia wysłania nam towaru z magazynu zewnętrznego, będzie u Pana w 24h od dotarcia go do nas''

Więc czekam, a w między czasie sprawdzam w Luis-e czas realizacji zamówienia gdybym kupił bezpośrednio od nich i pokazuje 9 dni roboczych.
Po świętach 23.04.19 otrzymuję to:

,,Witamy Przepraszamy za d³ug¹ realizacjê Pañstwa zamówienia. W ramach rekompensaty oferujemy 10% procentowy rabat na wszystkie nieprzecenione produkty z bierz¹cego zamówienia oraz wspomniany przeze mnie rabat zostanie przypisany na sta³e do Pañstwa konta. Zamówienie zostanie zrealizowane w ci¹gu 2 tygodni. Prosimy o potwierdzenie chêci dalszej realizacji, lub poinformowanie nas o rezygnacji. Biuro Obs³ugi Klienta /salon firmowy w Warszawie"

No to się WKU...ŁEM i napisałem, że rezygnuje, a kasy oczekuję następnego dnia na koncie.
24.04.19 dostaję sms-a z prośbą o kontakt tel. dzwonię a oni udają, że nic nie wiedzą o rezygnacji, że proponują ten śmieszny rabat jak wyżej i kask może będzie za dwa tygodnie.
Powtórzyłem, że rezygnuję i żądam zwrotu pieniędzy natychmiast.
Zostałem zapewniony, że wpłyną w ciągu 48h.
Oczywiście do dziś nic mi nie przelali, więc dzwonie i nieuprzejmie żądam zwrotu, na co otrzymuję informację, że w ciągu 48h będą u mnie na koncie.
Ktoś może mnie uszczypnąć, bo jak nie to pojadę do salonu na Prymasa i komuś przypier... dla przykładu.
Musiałem to z siebie wyrzucić.
Pozdrawiam Rodezjan.

JarekO 29.04.2019 18:25

Nie jesteś odosobniony. Piszą ludzie na forach o tym :(.

SzymonBBI 29.04.2019 18:35

Pojedź, przyjeb w sciane... Dla przykładu... ;)

CeloFan 29.04.2019 18:42

:Thumbs_Up:

Nie jesteś pierwszy. Koleżanka kupiła u nich buty. Buty się popsuły i oddała je z reklamacją. Przyjęli z zapewnieniem, że odeślą je do naprawy do... producenta (czy eksportera) z Niemiec. Zaznaczyli jednak, że to łaska bo sklep zmienił właściciela a buty były kupione kiedy ktoś inny zarządzał sklepem.
Czas mijał. Minęły 2 tygodnie. Minął miesiąc a potem dwa i trzy. Po wielu listach i pół roku czekania i zbywania (Pół Roku!) w końcu odpisali, że reklamacja została uznana ale buty są nie do naprawy. Będzie zwrot pieniędzy. Zwrot odbył się nie na konto, tylko na... kartę klienta a środki można wykorzystać na zakupy w sklepie i to tylko w sklepie Motoakcesoria.
Od tamtej pory minął rok a pieniądze jak to pieniądze... Nie ma i nie było.
Chyba, że koleżanka zapragnie coś kupić w tym sklepie. Nie wiem kto by tego chciał po takich zwodach.
Nie wiem czy są to działania legalne.

tyran 29.04.2019 18:56

Też coś chciałem tam kupić i odstraszył mnie termin realizacji. Na szczęście zagadałem do karol1989.
Chłopak robi dobre ceny i wszystko w normalnym czasie.
Już nigdzie indziej nie kupuje, tylko przymierzam w lokalnym sklepie i na necie sprawdzam najniższe ceny. Polecam Karola z Honda Plaza.

Molek 29.04.2019 19:21

To lepiej kupować w louisie. Niemiecka gwarancja, rzucasz towar na stół i przepraszają, że z nim coś nie tak. Wiele rzeczy reklamowałam nie w louisie ale ogólnie w Niemczech i zawsze tak samo,, bez oglądania i wydzielania.

bukowski 29.04.2019 20:14

Nie jest tak różowow louisie. Czekam od 3 tygodni na bzdet. Wysłałem maila w zeszły piątek, cisza.

Sent from my G8441 using Tapatalk

fotom 29.04.2019 20:19

Ja czekam na swoje zamówienie trzy miesiące. Na każde mailowe pytanie za każdym razem inne wymówki. Już byłem zapewniany w marcu, że za 19 dni to ostateczny termin; przed świętami, że od razu po świętach, itd. Teraz "czekają na dostawę, która będzie po weekendzie majowym"...
Na swojej stronie na FB usuwają komentarze innych wydymanych klientów.

Dymkaaa 29.04.2019 21:27

Odezwij się na priv, wiem jak sprawić, żeby oddali Ci kase, jeden z forumowiczów mi tak pomógł ;)

JaTomek 29.04.2019 21:57

Cytat:

Napisał bukowski (Post 634824)
Nie jest tak różowow louisie. Czekam od 3 tygodni na bzdet. Wysłałem maila w zeszły piątek, cisza.

Jak Ci nie zależy na bzdecie to odstąp od umowy:D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.