Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Enduro Pohulanka (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=27555)

Pirania 28.09.2016 13:25

Trzymam kciuki! Napiszę raz jeszcze.. WŁAŚCIWA OSOBA NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU! :Thumbs_Up:

P.S
Szpeje wspomagające jutro wysyłam kurierem! ;)

puszek 28.09.2016 14:58

Wy to nie trzymajcie kciuków tylko się zapisujcie na Pohulanke.

rrolek 28.09.2016 20:06

Witka

Ale skąd ten entuzjazm?
Imprezka towarzyska czy komercjalna?
Ukraina zaproszeń nie potrzebuje, ot pakować się i jechać.

Pozdr
rr

wojtekm72 28.09.2016 20:11

Entuzjazm do jazdy mam od urodzenia.

Tak jak każda inna w tym temacie.

Nie wiem skąd ta komercja:mur:

Mogę tylko się domyslać:Thumbs_Down:

Sub, Rrolku pozdrawiam.

gaabi126 29.09.2016 09:37

:vis::bow::dizzy::at:

sowizdrzal 29.09.2016 11:01

Cytat:

Napisał gaabi126 (Post 499860)
:vis::bow::dizzy::at:

Wiele wnoszący komentarz, zwłaszcza jak na pierwszy post :D

Wojtek - nie przejmuj się, sporo osób tutaj ma butthurt, gdy tylko zachodzi podejrzenie ;P,
że na motowyjeździe możesz być złotówkę do przodu. PW poszło :)

Kici 29.09.2016 12:45

Trzymam kciuki i na wiosnę z chęcią skorzystam. Możliwość nie tracenia czasu na szukanie drogi po ciemku w czarnej dupie jest nie do wycenienia.

Sub 29.09.2016 17:14

Co Was ugryzło...? Nie wiem skąd ta alergia i uraźliwość na określenie "komercyjne". Znam jego znaczenie i osobiście wokół tego pojęcia nie mam żadnych negatywnych konotacji, więc proszę o nieprojektowanie ich na mnie i porzucenie nieadekwatnych insynuacji...:mad:

Są wyjazdy w grupie kumpli, "zrzutkowe" i komercyjne - sam korzystam w wolnym czasie i z jednych i z drugich. Nikogo z tego powodu też nie dyskredytuję i nie zżera mnie zazdrość, zawiść, nie oburzam się, nie mam żalu i nie cierpię na dupościsk (cokolwiek jeszcze znajduje się w definicji tego pojęcia), tylko dlatego, że ktoś ma swój własny pomysł na coś, szczególnie jeśli jeszcze się mu chce włożyć w to serce.

Wojtkowi, jak pisałem, życzę powodzenia w przedsięwzięciu i jestem przekonany, że znajdzie wielu chętnych na zwiedzanie razem z nim Ukrainy... Bo ona piękna, a on robi to ciekawie...
:at:

Pirania 29.09.2016 18:25

Cytat:

Napisał Kici (Post 499890)
Trzymam kciuki i na wiosnę z chęcią skorzystam. Możliwość nie tracenia czasu na szukanie drogi po ciemku w czarnej dupie jest nie do wycenienia.

:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:

Można samemu błądzić i szukać pół dnia ścieżki w góry, jeździć torami kolejowymi ( znam takich co to lubią..;P ) i tak na koniec dnia wylądować w czarnej dupie z kanapkami od mamusi.. ALBO..

Wybrać się z Wojtkiem, śmigać po pięknych połoninach, być wypuszczanym na fajne podjazdy, w razie gumy zanim człek wyciągnie klucze Wojtek już wkłada nową dętkę a na koniec dnia jeść zajebiste kolacje z lokalnych produktów, pić koniaczek w bani i bawić się do rana! Potem czysta, pachnąca pościel,śniadanko - jajka przepiórcze, sałatki, kawa z kardamonem i w drogę..w góry!

Dopiero wróciliśmy, koniec wspominania pora planować kolejny wypad.. Wojtek wpisz mnie na listę! Może na dojazdówkach nie bryluję ale jak tylko zaczynają się górki, błoto aż miło odkręcać.. :at::at:

pattryk 29.09.2016 20:36

Cytat:

Napisał Pirania (Post 499929)
:.
..
pić koniaczek w bani i bawić się do rana! Potem czysta, pachnąca pościel,śniadanko - jajka przepiórcze, sałatki, kawa z kardamonem i w drogę..w góry!
...
:

I nóżki renifera


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.