Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   IZI Meeting 2017 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28494)

luk2asz 11.04.2017 17:45

Cytat:

Napisał bliźniak (Post 526874)
Nie wpisuje się żadnego adresu.



Jeśli wpłaciłeś jesteś na liście.

Bliźniak, z całym szacunkiem ale nie widzę listy. W porównaniu do poprzednich lat chociażby. Mój status jest cały czas w zawieszeniu. Po cholere robić taka stronę skoro nie działa jak trzeba. Przelewy czasem trafiają nie tam gdzie trzeba. A od lutego jakieś info albo choćby odpowiedź na maila by się przydała.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

bliźniak 11.04.2017 20:51

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 526892)
Bliźniak, z całym szacunkiem ale nie widzę listy. W porównaniu do poprzednich lat chociażby. Mój status jest cały czas w zawieszeniu. Po cholere robić taka stronę skoro nie działa jak trzeba. Przelewy czasem trafiają nie tam gdzie trzeba. A od lutego jakieś info albo choćby odpowiedź na maila by się przydała.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Strona działa i w mojej opinii jest bardzo czytelna. Kuba się postarał, żeby działała jak należy. Zapomnieliśmy jednak o rubryce NICK, a danych personalnych publikować nie wolno, więc listy publicznej niet. Jeśli wpłaciłeś, wyślij mi swoje dane sprawdzę czy dotarło i dam znać.

jumajkel 11.04.2017 21:03

Bliźniak, Przesłałem pytanko na priv. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdr.

bliźniak 11.04.2017 22:56

Cytat:

Napisał jumajkel (Post 526926)
Bliźniak, Przesłałem pytanko na priv. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdr.

Dostałem, odpisałem.

Mallory 13.04.2017 07:43

Cytat:

Napisał bliźniak (Post 526921)
Strona działa i w mojej opinii jest bardzo czytelna. Kuba się postarał, żeby działała jak należy. Zapomnieliśmy jednak o rubryce NICK, a danych personalnych publikować nie wolno, więc listy publicznej niet. Jeśli wpłaciłeś, wyślij mi swoje dane sprawdzę czy dotarło i dam znać.

Nie jest za dobrze ze stroną w tym roku i to nie tylko moja opinia. Głównym powodem jest brak listy - niby maila też jakiegoś mam, ale pewności brakuje.
Zróbcie chociaż jakiś prototyp listy skoro nie ma nicków. Np. typu:
nr - inicjały - końcówka telefonu - kraj - końcówka ulicy...

1. MK - ...349 - POLSKA - ...ńska,
2. WP - ...791 - POLSKA - ...rska.

Wielu będzie wdzięcznych.

luk2asz 13.04.2017 08:19

Dobrze ze nie tylko moja opinia jest taka. Strona jest do kitu. Nie mówię o szacie graficznej ale funkcjonalności. Stawiam flaszkę jak ktoś znajdzie odnośnik do Moje Konto. O liście nie wspomnę. Co prawda nie potrzebna mi lista bo jadę tam bo lubię. Ale w poprzednich latach, to właśnie lista z uczestnikami mnie zachęcała.
Byłem już dwa razy na izim. W poprzednich latach nie było problemu z informacją, że zapłaciłem, że jest potwierdzone, że mam miejsce itp. W tym roku zapłaciłem 18 lutego, do dzisiaj nie mam info, że jest ok. Bliźniak, nie odpisuj mi tylko proszę że jak zapłaciłem to miejsce mam. Mój status jest zawieszony gdyż brak.weryfikacji wpłaty. Postaw się e sytuacji innych osób, które nie siedzą na forum. Nie wiedzą nic. Nie odpisujecie na żadnego maila. Kilka razy pisałem.
Atmosfera jest na zamku super ale takim podejściem jak w tym roku to mocno się zastanawiam czy nie odpuścić. Tyle że nawet kasy nie odzyskam bo niby do kogo napisać skoro nikt nie odpisze.
Może trochę sarkastycznie ale ile można prosić o info czy głupie 230 zł doszło i mam miejsce. A gdybym nie sledzil forum to co?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

gonzik.korba 13.04.2017 11:47

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 527154)
Dobrze ze nie tylko moja opinia jest taka. Strona jest do kitu. Nie mówię o szacie graficznej ale funkcjonalności. Stawiam flaszkę jak ktoś znajdzie odnośnik do Moje Konto. O liście nie wspomnę. Co prawda nie potrzebna mi lista bo jadę tam bo lubię. Ale w poprzednich latach, to właśnie lista z uczestnikami mnie zachęcała.
Byłem już dwa razy na izim. W poprzednich latach nie było problemu z informacją, że zapłaciłem, że jest potwierdzone, że mam miejsce itp. W tym roku zapłaciłem 18 lutego, do dzisiaj nie mam info, że jest ok. Bliźniak, nie odpisuj mi tylko proszę że jak zapłaciłem to miejsce mam. Mój status jest zawieszony gdyż brak.weryfikacji wpłaty. Postaw się e sytuacji innych osób, które nie siedzą na forum. Nie wiedzą nic. Nie odpisujecie na żadnego maila. Kilka razy pisałem.
Atmosfera jest na zamku super ale takim podejściem jak w tym roku to mocno się zastanawiam czy nie odpuścić. Tyle że nawet kasy nie odzyskam bo niby do kogo napisać skoro nikt nie odpisze.
Może trochę sarkastycznie ale ile można prosić o info czy głupie 230 zł doszło i mam miejsce. A gdybym nie sledzil forum to co?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Siemanko,

Listy niema i faktycznie trochę bieda z tym. W tym roku już tego nie przeskoczymy.

Odpowiedzi na maile poszły trwało to długo bije się w pierś (oj ja nie dobry nie dobry), będzie teraz lepiej.

Możesz odpuśćić, wola Twoja. Tylko się zastanów czy lepiej by było gdyby większość kasy i energii poszło na miód malina design strony i obsługę rejestracji a atmosfera na zamku by była do dupy? ;-) Będzie miło gdy jednak zawitasz i dolożysz swoją cegiełkę do atmosfery na Zamku:zdrufko:

Pozdro.
G.

P.s.: Pamiętajcie ktoś to musi zrobić i to w wolnym czasie, w tym czasie gdy się powinno miażdżyć opony w błocku lub łykać bronki ze znajomymi.

Vertus72 13.04.2017 21:41

A to w poprzednich latach ktoś miał płacone, że wszystko było oki, a w tym roku jest robione w czasie wolnym......?
Myślę,że frekwencja przerosła trochę onanizatorów i stąd ta zwłoka. To samo z kalendarzami, które doszły długo po tym jak miały. Gryzę się w jęzor i nic już dalej nie mówię.

Neo 13.04.2017 22:23

Cytat:

Napisał gonzik.korba (Post 527195)
(...)
P.s.: Pamiętajcie ktoś to musi zrobić i to w wolnym czasie, w tym czasie gdy się powinno miażdżyć opony w błocku lub łykać bronki ze znajomymi.(...)

Pamiętajcie że większość, o ile nie wszyscy, wiedzą o tym doskonale. Pamiętajcie też że gdy brakuje rąk do pracy, to są osoby które chętnie pomogą w swoim wolnym czasie.
Do zobaczenia na zamku, liczę na świetną atmosferę (będę pierwszy raz).

Kamyk 20.04.2017 14:58

Prawdopodobnie nie pojawie sie w tym roku na Izim. Wiec bede mial do odsprzedania swoje miejsce. Jesli ktos byl by chetny prosze o info na PW.

Pozdrawiam,
Kamyk


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.