Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Polska (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=75)
-   -   Taka tam traska czyli Szczyrk/Wisła w 1.5h (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1747)

ramires 11.10.2008 23:15

Taka tam traska czyli Szczyrk/Wisła w 1.5h
 
8 Załącznik(ów)
Dzisiaj byłem po towar, ale że blisko było do Wisły i Szczyrku to ... nie mogłem sobie odmówić przejazdu przez przełęcz Salmopolską.

Zdrobiłem pare zdjęć bo potem leśnicy mnie ścigali na Grizzli, bo wjechałem trochę za daleko niż powinienem, wyłgałem się co prawda i puścili mnie ale ciepło miałem, bo wiem, że u nich bilet wstępu 500zl kosztuje ...

Pierwszy raz przytarłem podnóżek :D (założony mam komplet Mitas E-09) podczas podjazdu od strony Szczyrku

Motocyklistów było w pierony, sam zdziwiłem się, ileż to na śląsku tego potrafi jeździć. Niestety, nie obyło się bez wypadku, jakiś przecinak na agrafce wyłożył się i ... moto znalazło się jakieś 40m w dół ... gostek wyszedł cało, a moto ... coż, jakby co to podam gdzie jest teraz bank części ... :D

Ogólnie było fajnie, chociaż objazd jakby na szpilkach, bo miałem dosłownie 1,5 na objechanie góry i potem na spotkanie w Ustroniu.

Zdjęcia robione z podjazdu pod Klimczok - przejechałem przez 3 zakazy czyli jakieś 900m dalej niż można jechać - potem już tylko powrót po naprawdę stromym terenie, miejscami aby było mało tego to albo wystające bale, albo błoto tak na 40cm ... Zdjęcia tego nieoddają, ale było naprawdę stromo, jechałem drogą, po której ściągają drzewa do przycinania i koleiny były ... i błoto i stromo ... ale fajnie było.

Babel 12.10.2008 10:34

Lasy jesienią w Polsce są piekne - ide polatać


Cytat:

Napisał ramires (Post 27106)

Pierwszy raz przytarłem podnóżek :D (założony mam komplet Mitas E-09) podczas podjazdu od strony Szczyrku

.

A nam to Michaski sprzedajesz ;) a sam co konkurencją jezdzisz ;)

gomez 12.10.2008 10:34

Witaj.. :) ,to jest wlasnie najpiekniejsze w 2 kolkach.. ciesza nawet wtedy kiedy mamy je krotko "miedzy nogami".....

Marcin SF 12.10.2008 10:42

ganiałem niedawano 2 tygodnie enduro w tamtych okolicach po górach i raz miałem okazje tymi winielkami wrócić jak pokręciłem sobie kolano. Piękny asfalt i piekne winkle, a motocyklistów jak sie zrobiła ładna pogoda od pyty. Trasy krajoznawczo - turystyczno - endurowe w okolicach szczyrku - wisły niesamowite

ramires 12.10.2008 10:47

Cytat:

Napisał Babel (Post 27117)
Lasy jesienią w Polsce są piekne - ide polatać



A nam to Michaski sprzedajesz ;) a sam co konkurencją jezdzisz ;)

e tam ... Mitasy mialem w dobrych cenach i ... sie skonczylo, potrzebowalem na dzidowanie ostrych opon na CEPowanie ;) więc padło na mitasy

wieczny 12.10.2008 21:54

Podnóżek? Nieźle. Butem tarłem, podnóżkiem jeszcze nigdy :).

belfer 12.10.2008 22:34

dla mnie rewelacja!!!!!! uwielbiam takie miejsca :) w Polsce jest pieknie.
pozdrawiam

ramires 12.10.2008 22:36

Cytat:

Napisał wieczny (Post 27171)
Podnóżek? Nieźle. Butem tarłem, podnóżkiem jeszcze nigdy :).

zniszczyłem gume na podnóżku :) to wystarczy :)
Nie twierdzę, że iskry poszły, ale guma się rozerwała na krawędzi tam gdzie przytarłem. Dla mnie bomba.

Potem gdy wracałem, sprawdziłem do ilu da się jechać bez telepania kostki i wyszło, że na E-09 do ~135km/h idzie w miarę, potem już zaczyna się walka.
Idealna prędkość to 110km/h na Mitasie.

puszek 13.10.2008 10:41

Ramirez...To nie kwestia Mitasa tylko zawieszenia... Wracalismy z Podoskiem Krystkiem i Jochenem z Hajnówki do do Wasilczuka i lecielismy prawie cały czas 140 km/h Na mitasach...... po deszczu.... I nic nie telepało....

podos 13.10.2008 10:46

ze mna? w zyciu nie jechalem 140:)
Chyba, ze pierwszy jechalem 110 - wtedy ostatni musial podganiać 140, he, he sorki chlopaki - nie znalem tej zasady jazdy w grupie:)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:11.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.