Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   To świnia! Wątek dla znudzonych- zgadywanka (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34946)

Galar 14.05.2019 19:40

Cytat:

Napisał tomekt (Post 636858)
No to jest iskra na sprężaniu czy jej nie ma bo nieogarniam :)

Prince to pewnie wreszcie sprawdzi.
Albo ja jak wrócę ze szkolenia po niedzieli.

matjas 14.05.2019 20:13

Prince ma teraz tyle do sprawdzenia, że musi wziąść urlop.
Propozycję mam taką, żeby zrobić minizlot i chłopakowi pomóc :D :D :D :D

Mhv 15.05.2019 10:47

Na taki zlot z pewnością przybędę.. wtedy zamiast udostępnienia wiedzy technicznej której nie mam, sugeruję utworzenie czegoś dalece ważniejszego - mianowicie gremia szydero-doradczego które w takiej sytuacji po prostu MUSI być obecne:D

Prince - z wydechem nie kombinowałeś nic? Już jesteśmy na takim poziomie abstrakcji, że..

Galar 15.05.2019 11:12

Panowie zadałem konkretne pytanie. Wasze pitolenie nie zawiera odpowiedzi. Proszę bardziej merytorycznie.��

strobus1 15.05.2019 11:19

Tak prawie w temacie ;)
Skuter przestał jeździć, ale dla czego??
Bo przestał zapalać, a czemu przestał zapalać?
Bo wałek rozrządu się zużył, ale dla czego??
Bo zatkały się szlamem olejowym kanaliki wewnątrz wałka do smarowania krzywek. Skąd ten szlam?
Bo olej nie był zmieniany chyba od nowości...

Prince kiedy ostatnio zmieniałeś olej ;)

Prince 15.05.2019 12:58

Cytat:

Napisał strobus1 (Post 636964)
Tak prawie w temacie ;)
Skuter przestał jeździć, ale dla czego??
Bo przestał zapalać, a czemu przestał zapalać?
Bo wałek rozrządu się zużył, ale dla czego??
Bo zatkały się szlamem olejowym kanaliki wewnątrz wałka do smarowania krzywek. Skąd ten szlam?
Bo olej nie był zmieniany chyba od nowości...

Prince kiedy ostatnio zmieniałeś olej ;)


Jak nic zaraz będą focie ręczników ;P

Wałek zmieniłem bo loża szyderców od roku kiedy moto coraz gorzej odpalało upierała się, ze to przez sportowy wałek. Wiec zimą jak sie pokazał zwykły hondowski za małą kasę to kupiłem. Tak przy okazji. Nie dlatego, że tamtemu coś dolega.

Cytat:

Prince - z wydechem nie kombinowałeś nic? Już jesteśmy na takim poziomie abstrakcji, że..
Wydech wymieniałem z White Brothers'a na serię. Też za namowa regionalnej loży której tym razem chodziło o to żeby było ciszej. Ale bez związku bo to było 1,5 roku temu. A efekt taki ze sowy spadają z drzew. Po naprawie wracam do białych braci.
Cytat:

Prince ma teraz tyle do sprawdzenia, że musi wziąść urlop.
Propozycję mam taką, żeby zrobić minizlot i chłopakowi pomóc
O urloipie na razie moge zapomnieć bo to taki okres w pracy. Ale mini zlot po 17nastej albo włikend spoko. Zapraszam ;)

Lucky Luke 15.05.2019 13:15

Poproś Michała o gażnik cewę , moduł , fajkę... zamontuj

Prince 18.05.2019 12:24

Cytat:

Napisał Lucky Luke (Post 636982)
Poproś Michała o gażnik cewę , moduł , fajkę... zamontuj

Michał sprzedaje swoją wiec unieruchamianie jego moto nie wchodzi w rachubę. I odpuść wreszcie te moduły. Były już obgadywane kilka razy ;)

Stejtor pojechał do Cyklo na modlińskiej. Idę tropem Galara. Miałem już w innym moto tak, że zapłon głupiał i podwał losowo iskrę w różnych punktach zapłonu bo nie dostawiał dość prundu. Obaczym.

W ogóle zmiana starora na akcesoryjny "Elektrosport" 200W itd dwa lata temu pociągnęła za sobą zmianę instalacji wraz z regulatorem. Wtedy elektryk uprzedził mnie o tym, że na tym patencie lepiej zastosować moduł na prąd stały bo ten od Hondy(Denso) może polec. Tak sie stało po kilku minutach pracy. Elektykarz założył od razu przełącznik na moduł od Kymco z regulacją kąta/mapy/mocy czy wój wie czego. Moto odpalało mniej chętnie ale różnic w pracy silnika nie stwierdziłem. Jednak doszliśmy do wniosku, ze lepiej będzie dowinąć dodatkowe cewki do ori statora i one se będą zasilały odbiorniki a te fabryczne tylko moduł Hondy i będzie pięknie. No jak widać nie jest :mur:

Prince 10.07.2019 20:38



iiiii oddajemy głos do studia w Rzeszowie ;)

*gdzie trafiają wszelkie sprawy niemożliwe okołoświnkowe :Thumbs_Up:

motomax 10.07.2019 20:52

No więc XR chodzi :) 1001 post i mogę oznajmić że świnka Princa pali od kopa... Winna składna wielu rzeczy,dekompresator bez istotnego elementu,nieszczelne zawory,3 włoski na kablu zasilającym do cewki i jeszcze kilka gówienek... cieszy szczęście własciciela :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.