Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   IZI Meeting 2017 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28494)

Mallory 18.02.2017 22:54

IZI Meeting 2017
 
Dzisiaj wystartowały zapisy....http://www.izimeeting.com/

Neo 19.02.2017 00:03

:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:

Trzymam kciuki za siebie żebym dał radę czasowo dotrzeć :)

jorge 19.02.2017 03:39

Cytat:

Napisał Powolniak (Post 519251)
:Thumbs_Up::Thumbs_Up::Thumbs_Up:

Trzymam kciuki za siebie żebym dał radę czasowo dotrzeć :)

Może pojadę puszką to wezmę ekipę.

Vertus72 19.02.2017 20:20

Niby ruszyły, ale w poprzednich latach można było wybrać trasę, rodzaj wyżywienia, a teraz tylko opcja kup i płać. Ciekawe czy to celowo,czy strona nie wyświetla więcej opcji.
Zapisałem się,a po matce boskiej pieniężnej dopełnię obowiązku.

Polski 19.02.2017 21:28

zapisany :) jak ktoś bedzie jechał z Wawy to prośba o kontakt na pirv to można razem pojechać

Neo 19.02.2017 21:42

Cytat:

Napisał Vertus72 (Post 519355)
Niby ruszyły, ale w poprzednich latach można było wybrać trasę, rodzaj wyżywienia, a teraz tylko opcja kup i płać. Ciekawe czy to celowo,czy strona nie wyświetla więcej opcji.

Obstawiam że awaria spowodowała znaczne uproszczenie dostępnych opcji. Może jeszcze to wyprostują. Tak czy inaczej będę :)

matjas 20.02.2017 08:02

Opcje bedą takie jak w latach poprzednich wiec bez obaw.

Vertus72 03.03.2017 13:48

Uchylita rąbka tajemnicy...,będzie Przystanek Mrówkowiec?

Kamyk 03.03.2017 16:59

Gdzies mozna zobaczyc liste zapisanych/oplaconych?

Kamyk

luk2asz 03.03.2017 23:09

No własnie, zapłaciłem kilka tygodni temu i moje zamówienie dalej nie potwierdzone. Odpowiedzi na maila tez nie ma. Niby nie duża kasa ale wolę wiedzieć, że jest tam gdzie powinna być.

Polski 03.03.2017 23:16

ja na początku tak samo nie miałem nic, sprawdź sobie na stronie zamówienia tej co była jako ostatnia jak robiłeś zamówienie( były tam dane do przelwu, jak masz ja zapisana) i tam powinnaa byc info o potwierdzonym zamówienie, mozesz tez napisac

zbyszek 04.03.2017 08:09

1 Załącznik(ów)
Polecam miejsce do spania koło kominka, w sali rycerskiej:D

Paweł 4x4 04.03.2017 08:50

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 521115)
No własnie, zapłaciłem kilka tygodni temu i moje zamówienie dalej nie potwierdzone. Odpowiedzi na maila tez nie ma. Niby nie duża kasa ale wolę wiedzieć, że jest tam gdzie powinna być.

Podobnie wygląda to u mnie, Zamówienie nr 188 złożone 20 lutego 2017 jest obecnie Wstrzymane (oczekujące na płatność).
Kasa poszła od zaraz po zamówieniu

bliźniak 04.03.2017 10:50

Witam, jak kasa poszła, to jest. Machina działa pomału ale skutecznie :) Robimy to w wolnym czasie, więc proszę o cierpliwość. W razie czego piszcie na prv. Pozdrawiam!

Vertus72 11.03.2017 16:54

A można przyjechać dzień wcześniej za dopłatą...?

luk2asz 16.03.2017 23:02

No ale chyba coś jednak nie tak. Przynajmniej na wiadomości moglibyście odpowiadać. To się nie zdarzyło do tej pory, a lubię wiedzieć co się dzieje z pieniędzmi, które wydaję.

Vertus72 17.03.2017 10:28

Chociaż ja też jestem tego zdania to wiem, że wszystko jest robione w czasie wolnym i jak wysłane to nie zginie, ale w tym roku pociągnąłem kilka osób z po za forum i non stop mi trują,że nie dostali potwierdzenia.
Fakt jest faktem,że w tym roku wszystko idzie kulawo i zupełnie inaczej jak w latach poprzednich.

Paweł 4x4 17.03.2017 11:47

Jadę pierwszy raz, więc nie będę narzekał.

bliźniak 17.03.2017 16:41

Cytat:

Napisał Paweł 4x4 (Post 523183)
Jadę pierwszy raz, więc nie będę narzekał.

I to jest głos rozsądku :)

bliźniak 17.03.2017 16:45

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 523094)
No ale chyba coś jednak nie tak. Przynajmniej na wiadomości moglibyście odpowiadać. To się nie zdarzyło do tej pory, a lubię wiedzieć co się dzieje z pieniędzmi, które wydaję.

Do kogo pisałeś i Ci nie odpowiedział? Trudno dokładnie ocenić na co poszły Twoje pieniądze, ale skoro zapłaciłeś za zlot, to na pewno będziesz miał na niego wstęp, jadło przez trzy dni na nim, posłuchasz muzyki na żywo i spotkasz ludzi z pasją podróżowania :)

bliźniak 17.03.2017 16:47

Cytat:

Napisał Vertus72 (Post 522263)
A można przyjechać dzień wcześniej za dopłatą...?

Zlot rozpoczyna się w piątek i można przyjechać w piątek, od 12-14 dnia maja zamek jest wynajęty dla nas i zarezerwowany na zlot.

bliźniak 17.03.2017 16:50

Cytat:

Napisał Vertus72 (Post 523169)
Chociaż ja też jestem tego zdania to wiem, że wszystko jest robione w czasie wolnym i jak wysłane to nie zginie, ale w tym roku pociągnąłem kilka osób z po za forum i non stop mi trują,że nie dostali potwierdzenia.
Fakt jest faktem,że w tym roku wszystko idzie kulawo i zupełnie inaczej jak w latach poprzednich.

Bez potwierdzenia są tak samo bardzo na liście zlotowej jak i z nim. Na pewno nasz kolega, niedługo wyśle kolejną partię maili z potwierdzeniami i Twoi znajomi je otrzymają.

luk2asz 17.03.2017 22:37

Cytat:

Napisał bliźniak (Post 523237)
Do kogo pisałeś i Ci nie odpowiedział? Trudno dokładnie ocenić na co poszły Twoje pieniądze, ale skoro zapłaciłeś za zlot, to na pewno będziesz miał na niego wstęp, jadło przez trzy dni na nim, posłuchasz muzyki na żywo i spotkasz ludzi z pasją podróżowania :)

Kurde Bliźniak, nie oto chodzi, że twierdzę, ze moja kasa poszła na czyjąś zabawę. Jednak jeżeli jest opcja zapisów tylko przez www, "kupuje" imprezę 18.02, robię przelew 18.02, do dzisiaj moje zamówienie jest wstrzymane czy jak tam to zwał, 12, marca dostaję maila z informacją o możliwości zapisu przez www i do dzisiaj nie wiem nic to chyba coś nie tak. Tym bardziej, że rok temu , dwa lata temu wyglądało to inaczej.
Pisałem na :
info@izimeeting.com>
izimeeting@gmail.com>
Odpowiedzi się nie doczekałem.
I wiem ile jest roboty z taka imprezą bo robiłem , też w czasie wolnym.

jumajkel 02.04.2017 19:13

3 bilety w super cenie
 
Cześć. Mam do opchnięcia trzy bilety na IZI Meeting na KOMNATY ZAMKOWE (czyli full wypas :D zwłaszcza na kamiennej podłodze w kaplicy na 1 piętrze).

Myślę że cena 200zł za sztukę jest OK :Thumbs_Up:.

Mieliśmy z kumplami zaplanowany wypad i czekaliśmy z niecierpliwością na te bilety, jak już je kupiliśmy to okazało się że akurat w tym terminie mam przyśpieszone :D wesele w rodzinie. No i klapa. Żeby mi nie było bardzo smutno to okazało się że kumple też są zaproszeni na to samo wesele ale co się tu dziwić , bo już pewnie wiecie że góralskie wesela nie są małe i 300 osób to norma. Jedyny pozytyw z tej sytuacji to taki że na jednym weselu będzie trzech czarnych braci:at: i będzie wesoło:chleje::friday::blues::chleje::friday::blue s: i tak przez dwa dni :hehehe: bo to wesele z poprawinami :D

Zainteresowanych biletami proszę o kontakt priv lub 6o9 611 o8o

Polski 02.04.2017 20:12

mam pytanie jak bym chciał zabrać druga osobe na moto to musze cos wiecej miejsca wykupić czy jak, i bede nocował w namocie.

jumajkel 03.04.2017 13:00

Musisz kupić 2 miejscówki. Dostaniecie identyfikatory i będziecie mieli wstęp na imprezę + jedzenie + koncert + przewodnika na sobotę. Jak chcesz zaoszczędzić to kup 2 u mnie za 400zł :D Pozdr

P.s. Jedna miejscówka zarezerwowana dla: nicek27
Druga miejscówka wstępnie zarezerwowana dla: Navaja

RysiekO 04.04.2017 10:43

Jaki adres odbiorcy podajecie przy zwykłym przelewie? Czy to jest w ogóle istotne hmm?

luk2asz 10.04.2017 23:17

Czy ktoś z Was, kto robił przelew, ma jakieś potwierdzenie rezerwacji lub jakiś kontakt. Czy tez macie info o statucie zamówienia, że jest wstrzymane do czasu zaksięgowania.

bliźniak 11.04.2017 14:57

Cytat:

Napisał RysiekO (Post 525909)
Jaki adres odbiorcy podajecie przy zwykłym przelewie? Czy to jest w ogóle istotne hmm?

Nie wpisuje się żadnego adresu.

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 526728)
Czy ktoś z Was, kto robił przelew, ma jakieś potwierdzenie rezerwacji lub jakiś kontakt. Czy tez macie info o statucie zamówienia, że jest wstrzymane do czasu zaksięgowania.

Jeśli wpłaciłeś jesteś na liście.

bliźniak 11.04.2017 15:00

Cytat:

Napisał Polski (Post 525691)
mam pytanie jak bym chciał zabrać druga osobe na moto to musze cos wiecej miejsca wykupić czy jak, i bede nocował w namocie.

Płatność jest od osoby. Nie od namiotu, łóżka czy motocykla. Od osoby.
Dwie osoby = dwie opłaty.

luk2asz 11.04.2017 17:45

Cytat:

Napisał bliźniak (Post 526874)
Nie wpisuje się żadnego adresu.



Jeśli wpłaciłeś jesteś na liście.

Bliźniak, z całym szacunkiem ale nie widzę listy. W porównaniu do poprzednich lat chociażby. Mój status jest cały czas w zawieszeniu. Po cholere robić taka stronę skoro nie działa jak trzeba. Przelewy czasem trafiają nie tam gdzie trzeba. A od lutego jakieś info albo choćby odpowiedź na maila by się przydała.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

bliźniak 11.04.2017 20:51

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 526892)
Bliźniak, z całym szacunkiem ale nie widzę listy. W porównaniu do poprzednich lat chociażby. Mój status jest cały czas w zawieszeniu. Po cholere robić taka stronę skoro nie działa jak trzeba. Przelewy czasem trafiają nie tam gdzie trzeba. A od lutego jakieś info albo choćby odpowiedź na maila by się przydała.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Strona działa i w mojej opinii jest bardzo czytelna. Kuba się postarał, żeby działała jak należy. Zapomnieliśmy jednak o rubryce NICK, a danych personalnych publikować nie wolno, więc listy publicznej niet. Jeśli wpłaciłeś, wyślij mi swoje dane sprawdzę czy dotarło i dam znać.

jumajkel 11.04.2017 21:03

Bliźniak, Przesłałem pytanko na priv. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdr.

bliźniak 11.04.2017 22:56

Cytat:

Napisał jumajkel (Post 526926)
Bliźniak, Przesłałem pytanko na priv. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdr.

Dostałem, odpisałem.

Mallory 13.04.2017 07:43

Cytat:

Napisał bliźniak (Post 526921)
Strona działa i w mojej opinii jest bardzo czytelna. Kuba się postarał, żeby działała jak należy. Zapomnieliśmy jednak o rubryce NICK, a danych personalnych publikować nie wolno, więc listy publicznej niet. Jeśli wpłaciłeś, wyślij mi swoje dane sprawdzę czy dotarło i dam znać.

Nie jest za dobrze ze stroną w tym roku i to nie tylko moja opinia. Głównym powodem jest brak listy - niby maila też jakiegoś mam, ale pewności brakuje.
Zróbcie chociaż jakiś prototyp listy skoro nie ma nicków. Np. typu:
nr - inicjały - końcówka telefonu - kraj - końcówka ulicy...

1. MK - ...349 - POLSKA - ...ńska,
2. WP - ...791 - POLSKA - ...rska.

Wielu będzie wdzięcznych.

luk2asz 13.04.2017 08:19

Dobrze ze nie tylko moja opinia jest taka. Strona jest do kitu. Nie mówię o szacie graficznej ale funkcjonalności. Stawiam flaszkę jak ktoś znajdzie odnośnik do Moje Konto. O liście nie wspomnę. Co prawda nie potrzebna mi lista bo jadę tam bo lubię. Ale w poprzednich latach, to właśnie lista z uczestnikami mnie zachęcała.
Byłem już dwa razy na izim. W poprzednich latach nie było problemu z informacją, że zapłaciłem, że jest potwierdzone, że mam miejsce itp. W tym roku zapłaciłem 18 lutego, do dzisiaj nie mam info, że jest ok. Bliźniak, nie odpisuj mi tylko proszę że jak zapłaciłem to miejsce mam. Mój status jest zawieszony gdyż brak.weryfikacji wpłaty. Postaw się e sytuacji innych osób, które nie siedzą na forum. Nie wiedzą nic. Nie odpisujecie na żadnego maila. Kilka razy pisałem.
Atmosfera jest na zamku super ale takim podejściem jak w tym roku to mocno się zastanawiam czy nie odpuścić. Tyle że nawet kasy nie odzyskam bo niby do kogo napisać skoro nikt nie odpisze.
Może trochę sarkastycznie ale ile można prosić o info czy głupie 230 zł doszło i mam miejsce. A gdybym nie sledzil forum to co?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

gonzik.korba 13.04.2017 11:47

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 527154)
Dobrze ze nie tylko moja opinia jest taka. Strona jest do kitu. Nie mówię o szacie graficznej ale funkcjonalności. Stawiam flaszkę jak ktoś znajdzie odnośnik do Moje Konto. O liście nie wspomnę. Co prawda nie potrzebna mi lista bo jadę tam bo lubię. Ale w poprzednich latach, to właśnie lista z uczestnikami mnie zachęcała.
Byłem już dwa razy na izim. W poprzednich latach nie było problemu z informacją, że zapłaciłem, że jest potwierdzone, że mam miejsce itp. W tym roku zapłaciłem 18 lutego, do dzisiaj nie mam info, że jest ok. Bliźniak, nie odpisuj mi tylko proszę że jak zapłaciłem to miejsce mam. Mój status jest zawieszony gdyż brak.weryfikacji wpłaty. Postaw się e sytuacji innych osób, które nie siedzą na forum. Nie wiedzą nic. Nie odpisujecie na żadnego maila. Kilka razy pisałem.
Atmosfera jest na zamku super ale takim podejściem jak w tym roku to mocno się zastanawiam czy nie odpuścić. Tyle że nawet kasy nie odzyskam bo niby do kogo napisać skoro nikt nie odpisze.
Może trochę sarkastycznie ale ile można prosić o info czy głupie 230 zł doszło i mam miejsce. A gdybym nie sledzil forum to co?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Siemanko,

Listy niema i faktycznie trochę bieda z tym. W tym roku już tego nie przeskoczymy.

Odpowiedzi na maile poszły trwało to długo bije się w pierś (oj ja nie dobry nie dobry), będzie teraz lepiej.

Możesz odpuśćić, wola Twoja. Tylko się zastanów czy lepiej by było gdyby większość kasy i energii poszło na miód malina design strony i obsługę rejestracji a atmosfera na zamku by była do dupy? ;-) Będzie miło gdy jednak zawitasz i dolożysz swoją cegiełkę do atmosfery na Zamku:zdrufko:

Pozdro.
G.

P.s.: Pamiętajcie ktoś to musi zrobić i to w wolnym czasie, w tym czasie gdy się powinno miażdżyć opony w błocku lub łykać bronki ze znajomymi.

Vertus72 13.04.2017 21:41

A to w poprzednich latach ktoś miał płacone, że wszystko było oki, a w tym roku jest robione w czasie wolnym......?
Myślę,że frekwencja przerosła trochę onanizatorów i stąd ta zwłoka. To samo z kalendarzami, które doszły długo po tym jak miały. Gryzę się w jęzor i nic już dalej nie mówię.

Neo 13.04.2017 22:23

Cytat:

Napisał gonzik.korba (Post 527195)
(...)
P.s.: Pamiętajcie ktoś to musi zrobić i to w wolnym czasie, w tym czasie gdy się powinno miażdżyć opony w błocku lub łykać bronki ze znajomymi.(...)

Pamiętajcie że większość, o ile nie wszyscy, wiedzą o tym doskonale. Pamiętajcie też że gdy brakuje rąk do pracy, to są osoby które chętnie pomogą w swoim wolnym czasie.
Do zobaczenia na zamku, liczę na świetną atmosferę (będę pierwszy raz).

Kamyk 20.04.2017 14:58

Prawdopodobnie nie pojawie sie w tym roku na Izim. Wiec bede mial do odsprzedania swoje miejsce. Jesli ktos byl by chetny prosze o info na PW.

Pozdrawiam,
Kamyk

jumajkel 23.04.2017 21:54

Cytat:

Napisał jumajkel (Post 525675)
Cześć. Mam do opchnięcia trzy bilety na IZI Meeting na KOMNATY ZAMKOWE (czyli full wypas :D zwłaszcza na kamiennej podłodze w kaplicy na 1 piętrze).

Myślę że cena 200zł za sztukę jest OK :Thumbs_Up:.

Mieliśmy z kumplami zaplanowany wypad i czekaliśmy z niecierpliwością na te bilety, jak już je kupiliśmy to okazało się że akurat w tym terminie mam przyśpieszone :D wesele w rodzinie. No i klapa. Żeby mi nie było bardzo smutno to okazało się że kumple też są zaproszeni na to samo wesele ale co się tu dziwić , bo już pewnie wiecie że góralskie wesela nie są małe i 300 osób to norma. Jedyny pozytyw z tej sytuacji to taki że na jednym weselu będzie trzech czarnych braci:at: i będzie wesoło:chleje::friday::blues::chleje::friday::blue s: i tak przez dwa dni :hehehe: bo to wesele z poprawinami :D

Zainteresowanych biletami proszę o kontakt priv lub 6o9 611 o8o

:hello:
Zostały się jeszcze dwa bilety.
Dla osoby która weźmie dwie wejściówki, dodatkowy rabat finansowy na rozgrzewkę przy grillu :kumbaya: - myślę że warto bo noce na Zamku bywają chłodne. :friday:

Ofelia 26.04.2017 17:06

Cytat:

Napisał jumajkel (Post 528724)
:hello:
Zostały się jeszcze dwa bilety.
Dla osoby która weźmie dwie wejściówki, dodatkowy rabat finansowy na rozgrzewkę przy grillu :kumbaya: - myślę że warto bo noce na Zamku bywają chłodne. :friday:

Namówiłeś mnie :P
Prosimy te dwa niechciane bilety :P

pantufl 26.04.2017 18:57

Dzisiaj odkupiłem jeden (przelew już poszedł)więc został tylko jeden. :)

Kamyk 26.04.2017 19:03

U mnie cena tez dobra ;)

Kamyk

jumajkel 27.04.2017 09:17

Cytat:

Napisał Ofelia (Post 529188)
Namówiłeś mnie :P
Prosimy te dwa niechciane bilety :P

Cześć.
Niestety ale został już tylko jeden :(.
pantufl był pierwszy i już zapłacił za jeden bilet,
Ale gdybyście byli chętni to jeszcze jeden jest do wzięcia

jumajkel 27.04.2017 09:21

Cytat:

Napisał Ofelia (Post 529188)
Namówiłeś mnie :P
Prosimy te dwa niechciane bilety :P

kamyk ma jeden bilet i ja mam drugi więc macie już dwa tak że możemy się dogadać, tylko pisz do kamyk'a i dogadajcie się z ceną.

Ofelia 29.04.2017 00:58

Może być jeden a mogą być dwa :P
Ok to proszę jeden od jumajkel a drugi od Kamyka :) - konkrety na PW

Czy leci ktoś offem na IZI z okolic Poznania lub przejeżdża w pobliżu??

jumajkel 29.04.2017 13:22

Cytat:

Napisał Ofelia (Post 529624)
Może być jeden a mogą być dwa :P
Ok to proszę jeden od jumajkel a drugi od Kamyka :) - konkrety na PW

Czy leci ktoś offem na IZI z okolic Poznania lub przejeżdża w pobliżu??

cześć. Na priv poszła wiadomość odnośnie ostatniego bilety jaki mam do zbycia. proszę o informacje zwrotną. Pozdrawiam jumajkel

EmilD 29.04.2017 21:29

Ja w piątek rano wyjeżdżam z Warszawy samochodem, mam dwa-trzy miejsca wolne jak by ktoś zrezygnował z motocykla, albo chciał żeby coś większego mu przewieść to pisać do mnie na priv :)

Kamyk 02.05.2017 13:27

Ja tez wyslalem priv

Kamyk


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.