Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   IZI Meeting 2017 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28494)

bliźniak 17.03.2017 16:47

Cytat:

Napisał Vertus72 (Post 522263)
A można przyjechać dzień wcześniej za dopłatą...?

Zlot rozpoczyna się w piątek i można przyjechać w piątek, od 12-14 dnia maja zamek jest wynajęty dla nas i zarezerwowany na zlot.

bliźniak 17.03.2017 16:50

Cytat:

Napisał Vertus72 (Post 523169)
Chociaż ja też jestem tego zdania to wiem, że wszystko jest robione w czasie wolnym i jak wysłane to nie zginie, ale w tym roku pociągnąłem kilka osób z po za forum i non stop mi trują,że nie dostali potwierdzenia.
Fakt jest faktem,że w tym roku wszystko idzie kulawo i zupełnie inaczej jak w latach poprzednich.

Bez potwierdzenia są tak samo bardzo na liście zlotowej jak i z nim. Na pewno nasz kolega, niedługo wyśle kolejną partię maili z potwierdzeniami i Twoi znajomi je otrzymają.

luk2asz 17.03.2017 22:37

Cytat:

Napisał bliźniak (Post 523237)
Do kogo pisałeś i Ci nie odpowiedział? Trudno dokładnie ocenić na co poszły Twoje pieniądze, ale skoro zapłaciłeś za zlot, to na pewno będziesz miał na niego wstęp, jadło przez trzy dni na nim, posłuchasz muzyki na żywo i spotkasz ludzi z pasją podróżowania :)

Kurde Bliźniak, nie oto chodzi, że twierdzę, ze moja kasa poszła na czyjąś zabawę. Jednak jeżeli jest opcja zapisów tylko przez www, "kupuje" imprezę 18.02, robię przelew 18.02, do dzisiaj moje zamówienie jest wstrzymane czy jak tam to zwał, 12, marca dostaję maila z informacją o możliwości zapisu przez www i do dzisiaj nie wiem nic to chyba coś nie tak. Tym bardziej, że rok temu , dwa lata temu wyglądało to inaczej.
Pisałem na :
info@izimeeting.com>
izimeeting@gmail.com>
Odpowiedzi się nie doczekałem.
I wiem ile jest roboty z taka imprezą bo robiłem , też w czasie wolnym.

jumajkel 02.04.2017 19:13

3 bilety w super cenie
 
Cześć. Mam do opchnięcia trzy bilety na IZI Meeting na KOMNATY ZAMKOWE (czyli full wypas :D zwłaszcza na kamiennej podłodze w kaplicy na 1 piętrze).

Myślę że cena 200zł za sztukę jest OK :Thumbs_Up:.

Mieliśmy z kumplami zaplanowany wypad i czekaliśmy z niecierpliwością na te bilety, jak już je kupiliśmy to okazało się że akurat w tym terminie mam przyśpieszone :D wesele w rodzinie. No i klapa. Żeby mi nie było bardzo smutno to okazało się że kumple też są zaproszeni na to samo wesele ale co się tu dziwić , bo już pewnie wiecie że góralskie wesela nie są małe i 300 osób to norma. Jedyny pozytyw z tej sytuacji to taki że na jednym weselu będzie trzech czarnych braci:at: i będzie wesoło:chleje::friday::blues::chleje::friday::blue s: i tak przez dwa dni :hehehe: bo to wesele z poprawinami :D

Zainteresowanych biletami proszę o kontakt priv lub 6o9 611 o8o

Polski 02.04.2017 20:12

mam pytanie jak bym chciał zabrać druga osobe na moto to musze cos wiecej miejsca wykupić czy jak, i bede nocował w namocie.

jumajkel 03.04.2017 13:00

Musisz kupić 2 miejscówki. Dostaniecie identyfikatory i będziecie mieli wstęp na imprezę + jedzenie + koncert + przewodnika na sobotę. Jak chcesz zaoszczędzić to kup 2 u mnie za 400zł :D Pozdr

P.s. Jedna miejscówka zarezerwowana dla: nicek27
Druga miejscówka wstępnie zarezerwowana dla: Navaja

RysiekO 04.04.2017 10:43

Jaki adres odbiorcy podajecie przy zwykłym przelewie? Czy to jest w ogóle istotne hmm?

luk2asz 10.04.2017 23:17

Czy ktoś z Was, kto robił przelew, ma jakieś potwierdzenie rezerwacji lub jakiś kontakt. Czy tez macie info o statucie zamówienia, że jest wstrzymane do czasu zaksięgowania.

bliźniak 11.04.2017 14:57

Cytat:

Napisał RysiekO (Post 525909)
Jaki adres odbiorcy podajecie przy zwykłym przelewie? Czy to jest w ogóle istotne hmm?

Nie wpisuje się żadnego adresu.

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 526728)
Czy ktoś z Was, kto robił przelew, ma jakieś potwierdzenie rezerwacji lub jakiś kontakt. Czy tez macie info o statucie zamówienia, że jest wstrzymane do czasu zaksięgowania.

Jeśli wpłaciłeś jesteś na liście.

bliźniak 11.04.2017 15:00

Cytat:

Napisał Polski (Post 525691)
mam pytanie jak bym chciał zabrać druga osobe na moto to musze cos wiecej miejsca wykupić czy jak, i bede nocował w namocie.

Płatność jest od osoby. Nie od namiotu, łóżka czy motocykla. Od osoby.
Dwie osoby = dwie opłaty.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.