Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Jula - wyprzedaż motocross... (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=28214)

chemik 13.01.2017 08:39

Cytat:

Kurde 150zl za te buciki, no no, tylko dlaczego muszą być takie sztywne podeszwy, ledwo da się w nich chodzić.
Jak wasze wrażenia z butów crossowych bez zawiasu? Da się to rozchodzić czy sztywne do śmierci już są? Szukam butów do jazdy w trasy i takich co nie wyglądają jak kalosze xD
Już gdzieś na forum o tym pisałem - mamy te buty... Kupiłem na wiosnę 2016 za 299PLN dla mojej partnerki... Nie jeździmy razem często, więc nie potrzebowaliśmy butów drogich... Do tamtej pory jeździła ze mną w skórzanych glanach... Buty nie są złe, ale czuć, ze to niższa półka - słaba wentylacja, trudno się chodzi, ale za to w szybkim czasie dobrze dopasowują się do nogi i nic nie uwiera i ugniata...
Acha - ona jeżdzi ze mna jako plecak, a nie kierownik (kierownica?)...
Podsumowując: buty za 299 dobre tylko dla plecaka na okazjonalne wyjazdy... Dla kierownika niezbyt komfortowe (ciężko operować stopą przy zmianie biegów i hamowaniu)... W cenie 149PLN zakup wydaje się atrakcyjny...
Jeszcze o rozmiarówce - zaniżona, tzn. partnerka nosi rozmiar 41, a buty kupiliśmy 43...

jorge 13.01.2017 10:57

Cytat:

Napisał Lucky Luke (Post 514181)
Oglądałem to kiedyś ,chińskie gówno , nie warto.
Zresztą większość asortymentu w Juli podobna jakościowo.

Poza Bahco.

Buty to nie tylko wygląd na secie - to przede wszystkim bezpieczeństwo. Rehabilitacja nogi np. w kolanie to coś od 7000 zł ...

Melon 13.01.2017 18:30

Cytat:

Napisał jorge (Post 514206)
Poza Bahco.

Buty to nie tylko wygląd na secie - to przede wszystkim bezpieczeństwo. Rehabilitacja nogi np. w kolanie to coś od 7000 zł ...

:Thumbs_Up:Zdrowie droższe od piniędzy.

Kędzior 14.01.2017 21:34

Ja buty kupiłem synowi rozmiar 36,na jeden sezon wystarczą bo i tak noga rośnie więc nie maco przepłacać za drogie firmowe.

marta 14.01.2017 22:18

Z ciekawości mierzyłam buty. Nawet w sporym rozmiarze mają wąską kostkę ( ciśnie z przodu ) Sztywne, ale nie bardzo ciężkie. Nie wiem jak znoszą uderzenia/zgniecenia, ale przypuszczam, że jednak nieco lepiej chronią, niż wygodne turystyczne buciki, które chętnie wkładają plecaczki.
Zbroja potwierdzam - bardzo słaba.

Natalia Cattiva 15.01.2017 16:19

Osobiscie wole kupic lepsze jakosciowo uzywki, niz nowe 'atrapy'.

MacGyver 16.01.2017 06:24

nie widzialem tych z jula , wiec trudno mi ocenic. mam doswiadczenie z innymi butami w tym rowniez z chinolami.

z ciezkim sercem musze przyznac ze buty chinskie za 700 starczaja mi mniejwiecej na tyle samo to markowe za 2kpln, czyli max 2 lata.

jedyny powazny mankament to taki ze po jezdzie nogi mam zawsze mokre mimi ze po zadnej wodzie nie jezdze

Lucky Luke 16.01.2017 08:32

Cytat:

Napisał MacGyver (Post 514537)
z ciezkim sercem musze przyznac ze buty chinskie za 700 starczaja mi mniejwiecej na tyle samo to markowe za 2kpln, czyli max 2 lata.

Jakoś nie che mi się w to wierzyć , co prawda nigdy nie miałem tanich butów motocyklowych, jednak sidi adventure mam już chyba 6lat , natomiast crossfire 4lata . Na pewno wytrzymają jeszcze długo , komfort jazdy oceniam bardzo wysoko.

W sumie mi najbardziej podchodzą sidi, ani tańsze ani droższe buty nie są dla mnie tak dobre.

Emek 16.01.2017 08:41

Cytat:

Napisał MacGyver (Post 514537)
nie widzialem tych z jula , wiec trudno mi ocenic. mam doswiadczenie z innymi butami w tym rowniez z chinolami.

z ciezkim sercem musze przyznac ze buty chinskie za 700 starczaja mi mniejwiecej na tyle samo to markowe za 2kpln, czyli max 2 lata.

Trudno mi w to uwierzyć. Sidi Flex Force mam 11 rok. W dalszym ciągu spełniają swoją funkcję z tym że już nie wyglądają. Są po prostu pancerne i bez ogromnej chęci zniszczenia ich mechanicznie (a i tak trzeba by się mocno starać)nie widzę możliwości aby je zajechać w 2 lata.

MacGyver 16.01.2017 08:58

wszytko zalezy jak sie uzytkuje buty/w jakim motocyklem I w jakim terenie sie jezdzi

oczywiscie gdybym jezdzil turystycznie lub jakies lekkie enduro to I po 10 latach butow bym nie zajechal.

niestety uzywam ich glownie do enduro gdzie wiekszosc czasu stoje , badz siedze I nogami "pedaluje" po przeszkodach

przewaznie wiec oryginalne blachy na czubach odpadaja juz po gora 3 miesiacach (wiec dorabiam nowe) , po niespelna poltora roku mam od lewego podozka wyorana na srodku podeszwe (skutek czestej zmiany biegow) , potem puszczaja szwy na bokach I juz nie ma czego naprawiac.

w ciagu ostatnich 10 lat zajechalem ok 5-6 par butow roznych marek I wszytkie rozpadaly sie mniejwiecej tak samo


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.