Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Halogeny led (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=19889)

ziutek2002 28.10.2019 06:39

Cytat:

Napisał sagittariush (Post 656389)
Nie bardzo mam cierpliwość, żeby czytać wszystko, bo temat halogenów przypomina mi temat opon.
Ja potrzebuję halogeny do NAT, które poprawią moją widoczność, a jednocześnie doświetlą pobocze, szczególnie w zakrętach, podczas jazdy na "krótkich" i nie będą oślepiać innych w nocy.
Czy ktoś zna i może się podzielić opinią na temat tego produktu?
http://ultraleds.pl/1223,halogeny-le...cznik-usb.html

...pobór 2x30W...

...kurde mam zamiar kupić GIVI S322, czekam za informacją z jednego sklepu. Fakt kosztują, ale posiadają homologację i pobór mocy to 2x8W.

Jak zacząłem czytać ten wątek to przyznaje, tyle tego:dizzy:....że sam nie wiem jakie zakupić...

sagittariush 28.10.2019 08:43

Cytat:

Napisał ziutek2002 (Post 656391)
...pobór 2x30W...

...kurde mam zamiar kupić GIVI S322, czekam za informacją z jednego sklepu. Fakt kosztują, ale posiadają homologację i pobór mocy to 2x8W.

Jak zacząłem czytać ten wątek to przyznaje, tyle tego:dizzy:....że sam nie wiem jakie zakupić...

Fakt, pobór niemały, ale wiązka światła chyba podobna do givi.. Gdyby givi kosztowały ok. 800 złotówek, to chyba bym się też zdecydował.

Miałem wcześniej dalekosiężne z trzema diodami, ale zupełnie nie sprawdzały się na drogach publicznych do tego, do czego ich potrzebuję.

Dario 28.10.2019 09:03

Ja mam właśnie GIVI S322, założone przez Dealera.
Używam ich dokładnie jak chcą 2 moi przedmówcy.
W dzień jako świateł dziennych i do tego żebym był bardziej widoczny dla kierowców samochodów.
W nocy wspomagają światło mijania i robią to znakomicie - dają szeroką i równą plamę światła.
Sukces jest w odpowiednim ustawieniu. Wcześniej miałem je skierowane trochę za wysoko i kierowcy mi migali. Teraz trochę opuściłem i już nikt nie miga, mimo, że - patrząc z daleka - wydają się oślepiająco jaskrawe.
Trzeba pamiętać, że po dociążeniu tyłu idą w górę i albo skorygować albo nie włączać:)
Plusem tych GIVI jest to, że mają barwę światła identyczna jak ori reflektor.

sagittariush 28.10.2019 09:31

Cytat:

Napisał Dario (Post 656402)
Ja mam właśnie GIVI S322, założone przez Dealera.
Używam ich dokładnie jak chcą 2 moi przedmówcy.
W dzień jako świateł dziennych i do tego żebym był bardziej widoczny dla kierowców samochodów.
W nocy wspomagają światło mijania i robią to znakomicie - dają szeroką i równą plamę światła.
Sukces jest w odpowiednim ustawieniu. Wcześniej miałem je skierowane trochę za wysoko i kierowcy mi migali. Teraz trochę opuściłem i już nikt nie miga, mimo, że - patrząc z daleka - wydają się oślepiająco jaskrawe.
Trzeba pamiętać, że po dociążeniu tyłu idą w górę i albo skorygować albo nie włączać:)
Plusem tych GIVI jest to, że mają barwę światła identyczna jak ori reflektor.

Dzięki za info. Masz podłączone do kontrolki?

ziutek2002 28.10.2019 09:39

Dostałem odpowiedź ze sklepu, zamówiłem S322.

Stwierdziłem, że nie będę robić popeliny w motku za ...dla mnie - dużą ilość pieniędzy, tym bardziej że NAT zostaje ze mną na dłużej....może na zawsze.

Jak to mówią: ,,jak stać cię na takiego konia....musi cię stać na owies''.....

sagittariush 28.10.2019 09:48

Cytat:

Napisał ziutek2002 (Post 656411)
Dostałem odpowiedź ze sklepu, zamówiłem S322.

Stwierdziłem, że nie będę robić popeliny w motku za ...dla mnie - dużą ilość pieniędzy, tym bardziej że NAT zostaje ze mną na dłużej....może na zawsze.

Jak to mówią: ,,jak stać cię na takiego konia....musi cię stać na owies''.....

A zdradzisz ile wydałeś?
Ich cena jest podobna do halogenów SW-Motech i jestem też ciekawy, jak mają się do siebie pod względem śiatła.

Dario 28.10.2019 09:53

Cytat:

Napisał sagittariush (Post 656408)
Dzięki za info. Masz podłączone do kontrolki?

Nie. Tylko prosty włącznik na kierownicy.

ziutek2002 28.10.2019 10:36

Cytat:

Napisał sagittariush (Post 656412)
A zdradzisz ile wydałeś?
Ich cena jest podobna do halogenów SW-Motech i jestem też ciekawy, jak mają się do siebie pod względem śiatła.

Jasne, żadna tajemnica. Wysłałem pytanie do kilku sprzedawców i wybrałem najtańszą ofertę, 1100 zł wraz z kurierem. Poszedłem trochę do przodu i w zeszłym tygodniu udało mi się kupić oryginalny włącznik halogenów do CRF 1000L, który zastosuje w tej instalacji.

Novy 28.10.2019 11:00

Cytat:

Napisał sagittariush (Post 656389)
(...)
Ja potrzebuję halogeny do NAT, które poprawią moją widoczność, a jednocześnie doświetlą pobocze, szczególnie w zakrętach, podczas jazdy na "krótkich" i nie będą oślepiać innych w nocy.
Czy ktoś zna i może się podzielić opinią na temat tego produktu?
http://ultraleds.pl/1223,halogeny-le...cznik-usb.html

Widziałeś, jaki snop światła dają zaproponowane przez Ciebie halogeny?

Zerknij też TUTAJ

Jest tam wstawiony filmik jak świecą halogeny, które zamontował Myku.

ziutek2002 28.10.2019 13:32

A takie jeszcze pytanie, dla posiadaczy oryginalnych halogenów Made in Honda. Po załączeniu przycisku na pulpicie od nich (trzymam go w ręku i widzę, że jest podświetlany), zapala się wam też jakaś kontrolka na kokpicie sygnalizująca ich załączenie?

...bo jeśli tak będę musiał rozszyfrować jeszcze gdzie i jaki sygnał podać


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.