Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Wszystko dla Afryki (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Halogeny led (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=19889)

bliźniak 23.02.2014 01:58

Mishieck, a jak ta lampa z Volvo4x4, daje radę?

edit: ok dopatrzyłem się foty. nie było pytania.

bliźniak 23.02.2014 02:16

Cytat:

Napisał torak (Post 363727)
No to tak:
Dotarłem do punktu: opcja zapłaty.
I tu pytanie: Czy da się zrobić zwykły przelew bankowy wybierając opcję: Bank Transfer?
Czyli co, gdy mam tylko zwykłą kartę płatniczą?

Przelewem też można.

torak 23.02.2014 10:29

Jesteś pewien? Okazało się, że ponieważ ubiegamy się o kredyt hipoteczny, wyrobienie karty kredytowej jest w tym momencie niemile widziane:vis:

rubin 23.02.2014 12:03

Cytat:

Napisał torak (Post 364167)
Jesteś pewien? Okazało się, że ponieważ ubiegamy się o kredyt hipoteczny, wyrobienie karty kredytowej jest w tym momencie niemile widziane:vis:

A wirtualna karta kredytowa?? Np w ING jak masz konto direct możesz za 20pln wyrobić kartę kredytową wirtualna.

Działa to tak, ze przelewasz sobie np 150pln na te konto wirtualnej karty i płacisz.
Nie jest to kredyt. Przelewasz swoje środki wiec nie ma tu mowy o kredycie.

(Jesteś tez zabezpieczony bo możesz tylko z wirtualnej karty wydać te środki które na niej masz [nic na kreche ;) ]

mishieck 23.02.2014 13:02

Ja zapłaciłem debetówką z Alior Sync bez żadnego problemu. Ale ona jest wypukła i jest to MasterCard, a nie jakieś Maestro.

bliźniak 24.02.2014 08:45

Właśnie dostałem telefon od pani z celnego, że moja przesyłka jest już na miejscu i mam podać informacje odnośnie zawartości i czy towar jest na firmę czy prywatnie. Mogę określić na oba sposoby i teraz nie wiem czy w deklaracji wpisać prv czy firmę?? Jak myślicie? I co wpisać jako zawartość? Zabawki?

puszek 24.02.2014 08:58

Cytat:

Napisał bliźniak (Post 364318)
Właśnie dostałem telefon od pani z celnego, że moja przesyłka jest już na miejscu i mam podać informacje odnośnie zawartości i czy towar jest na firmę czy prywatnie. Mogę określić na oba sposoby i teraz nie wiem czy w deklaracji wpisać prv czy firmę?? Jak myślicie? I co wpisać jako zawartość? Zabawki?

Bezpieczniej będzie podać osobe prywatna, ale wtedy nie wprowadzisz oplat do firmy. Co do nazwy wpisz lampa ogrodowa- tak na wszelki wypadek, żeby nie trzeba było tlumaczyć się z homologacji na drogi.

mishieck 24.02.2014 09:19

Bliźniak, 1 sztuka w paczce czy 2?

bliźniak 24.02.2014 09:49

1 Załącznik(ów)
Ok już wiem jest jedna sztuka w paczce i mam maila od pani z UC, zaraz wrzucę skan. Powiedziałem na szybko pani w słuchawce, że to na użytek własny i takie coś dostałem:

puszek 24.02.2014 10:43

Cytat:

Napisał bliźniak (Post 364336)
Ok już wiem jest jedna sztuka w paczce i mam maila od pani z UC, zaraz wrzucę skan. Powiedziałem na szybko pani w słuchawce, że to na użytek własny i takie coś dostałem:

No i masz jasność... Wypełnij i badz szczęśliwy


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.