Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kwestie różne, ale podróżne. (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=80)
-   -   MIEJSCA PRZYJAZNE MOTOCYKLISTOM czyli GDZIE trafić na dobry nocleg, michę, itp... (oraz ostrzeżenia przed "miną") (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=18142)

motoMAUROxrv 30.05.2013 10:12

MIEJSCA PRZYJAZNE MOTOCYKLISTOM czyli GDZIE trafić na dobry nocleg, michę, itp... (oraz ostrzeżenia przed "miną")
 
Gdzieś mi wcięło wizytówki i notatki z godnych polecenia miejsc, chciałem kilka zaproponować Koledze, lecz nie mogę odnaleźć.
Może by tak na Forum stworzyć jedno takie miejsce ze spisem rekomendowanych przez Nas miejscówek (oraz wszelkich "min" -ku przestrodze), aby ułatwić planowanie udanych wycieczek w dowolnych kierunkach -zarówno krajowych jak i zagranicznych.
Taki wątek z łatwiejszym dostępem do przydatnych, sprawdzonych informacji, bez konieczności gruntownego przeszukiwania Forumowego archiwum, czy relacji z interesujących nas kierunków -uatrakcyjniłby podróż i znacznie ułatwił życie...

Wystarczyłoby tu zapodawać info z nazwą PAŃSTWA / REGIONU / MIEJSCOWOŚCI w tytule wpisu, wraz z hasłem "Polecam":Thumbs_Up: lub "Odradzam":Thumbs_Down:, -oraz krótki opis miejsca, warunków, cen, i napotkanych "atrakcji"...
Tutaj nikomu nic się już nie zgubi, a i przydać się może wszystkim. Nic tylko wybierać, -dowolnie łączyć zaproponowane punkty ( :bow: ) -i w drogę!.. :at: Co Wy na to?..
(Jeśli coś takiego już istnieje, tylko nie potrafię odnaleźć -to poproszę o namiary :bow: a tą propozycję wywalić do kosza)

emilxtz 30.05.2013 10:24

Dobry pomysl popieram przydatne!

motoMAUROxrv 30.05.2013 11:09

UKRAINA / ZAKARPACIE / MUKACZEWO -Polecam
 
W miejscowości położonej blisko granicy Słowacji, Węgier i Rumunii, na ul.Generała Petrowa pod nr.23 ugości Was w prywatnym ogrodzonym domu (motocykle na podwórku) bardzo miła "motopozytywna" Pani (nawet dała się skusić na przejażdżkę jako plecaczek :D )
Do dyspozycji kilka pokoi, łazienka, -koszt 10$/os. Zalecany jest wcześniejszy kontakt E-mail: irene231152@gmail.com lub tel.
Obok zaś, (jakieś 150m) jest fajna klimatyczna knajpka "Pjerwak Szinok" czy jakoś tak, z wyśmienitym żarełkiem za umiarkowaną cenę. Luz, spokój i relaks...

(Na razie to, -jak odnajdę całą resztę, to też zapodam)

JARU 30.05.2013 11:56

Nie widzę sensu wrzucania informacji z całego świata do jednego wątku, zrobi się z tego taśmowiec i nikt po czasie nie odnajdzie potrzebnych informacji. Bardziej przydatne byłoby podzielenie na Państwa lub regiony i przygotowanie wątku z kompendium zawartym w pierwszym poście. W taki sposób autor wątku uzupełniałby na bieżąco pierwszy post o kolejne przydatne informacje.
Na forum pojawia się sporo pytań o noclegi, dlatego pomyślałem już o temacie-przewodniku:
http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=17798
Chciałem zacząć od zebrania informacji na temat Polski, niestety zainteresowanie taką akcją było znikome.


Mauro wysyłam ci priva!

motoMAUROxrv 30.05.2013 16:14

Cytat:

Napisał JARU (Post 318408)
Nie widzę sensu wrzucania informacji z całego świata do jednego wątku, zrobi się z tego taśmowiec i nikt po czasie nie odnajdzie potrzebnych informacji. Bardziej przydatne byłoby podzielenie na Państwa lub regiony i przygotowanie wątku z kompendium zawartym w pierwszym poście. W taki sposób autor wątku uzupełniałby na bieżąco pierwszy post o kolejne przydatne informacje.
Na forum pojawia się sporo pytań o noclegi, dlatego pomyślałem już o temacie-przewodniku:
http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=17798
Chciałem zacząć od zebrania informacji na temat Polski, niestety zainteresowanie taką akcją było znikome.


Mauro wysyłam ci priva!
__________________
Jeśli coś warte jest zrobienia, warto to zrobić, choćby źle.
Gilbert K. Chesterton

Dzięki za namiary na interesującą stronkę, z pożytecznymi informacjami turystycznymi (dobry pomysł !):bow: Moja propozycja miała mieć trochę inny charakter, chodziło mi o krótkie info podawane przez kogokolwiek na temat sprawdzonego już i godnego uwagi miejsca, z dobrym noclegiem czy też korytkiem -bez obszernej informacji turystycznej o danym regionie, które to można sobie znaleźć w wielu innych ogólnych przewodnikach.
Zaś jeśli w -tytułach- postów, DANE byłyby podawane prosto i czytelnie (jak w poprzednim moim poście), to nie powinno być problemem szybkie prześledzenie i wybranie interesujących Nas opisów, -nawet z kilkudziesięciu stron...
Przynajmniej ja to tak widziałem, -ale niekoniecznie muszę mieć rację...
Tyle gwoli wyjaśnienia moich urojeń przy piwkach :dizzy: :lol8: Wybacz, -za bardzo zasugerowałem się cytatem z Twojego podpisu :D :Thumbs_Up:

Póki co, będę kibicował bardzo dobremu projektowi kol.JARU pt."Przewodnik Czarnucha",(bo zanosi się na full wypas) -oby szybko ruszył z bloków, bo sezon już wystartował... I zachęcam wszystkich do współpracy, bo bez tego nie powstanie nic... :) zdrówka :zdrufko:

JARU 30.05.2013 16:34

Ok, niepotrzebnie wcinam się w Twój temat ;) Wywalę dwa ostatnie posty jako offtopp i zostawiam temat na pastwę użytkowników, myślę, że będą mu sprzyjać ;) Mauro - jeśli będzie potrzebna jakaś praca administracyjna w tym wątku, daj znać na priva. Pozdrawiam!

tomkow 30.05.2013 19:42

..a jakby tak te opisy udało się połączyć z aktywną mapą - klikamy zaznaczony punkt i przenosi do wątku - to byłby miód :bow:

JARU 30.05.2013 20:22

Tomek - na razie naszykowałem jedną wirtualną mapę, jest prawie skończona i czeka na nowy silnik forum. Na tym silniku nie potrafię jej wrzucić.

calgon 30.05.2013 20:29

Jaru doceniam ta prace i bacznie obserwuje. Na pewno cos dopiszę!

motoMAUROxrv 12.08.2014 19:27

Ojjj, ciężko jest przekonać "Czarnuchów" aby w jednym miejscu spontanicznie dzielili się informacjami na temat sprawdzonych i godnych polecenia miejscówek.:mur:
Zupełnie jak by to nie było forum podróżników a byle kółka parafialnego, gdzie największym wzięciem cieszą się pierdoły i przepychanki... :Sarcastic:
-Szkoda, naprawdę szkoda że TAKI temat na TAKIM Forum natrafia na tak dziwny opór...
Kolega Jaru też próbował swoim świetnym pomysłem rozruszać temat i eeeech, - szkoda gadać :vis:
Co jakiś czas pojawiają się pytania o miejscówki, padają nawet konkretne odpowiedzi,:Thumbs_Up: tylko szkoda że rozrzucone po różnych tematach a nie w jednym konkretnym wątku.:(
Czy jest szansa na jakąś zmianę? Może by jednak spróbować ?? :bow:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.