Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Mototrip- zrobmy to razem :) (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=4278)

kalafonia 24.09.2009 17:17

Mototrip- zrobmy to razem :)
 
Witam!!!

Chciałbym stworzyć portal dotyczący podroży motocyklem. Idea jest szlachetna. Propagowanie turystyki oraz zrzeszanie pasjonatów jednośladów. A to wszystko w jednym miejscu. Pomysł zrodził się dość niedawno i jest jeszcze w zalążku.

Na temat funkcjonowania słów kilka.
Jak ja to widzę:

Chciałbym aby każdy użytkownik uczestniczył w tworzeniu serwisu, tzn.: mógł zamieszczać artykuły ,opisy z wypraw, zdjęcia itd. To wszystko w oparciu o CMS.
Posiadam w zanadrzu jeszcze kilka innych projektów dotyczacych rozwoju serwisu, m in.: możliwość zaprezentowania trasy za pomocą google maps, itp.

Teraz najważniejsze! Poszukuje ludzi z pasją, chcących zrobić coś konstruktywnego na skalę krajowa. Mających dryg do motorów, jak i do programowania (php + mySQL), zapalonych grafików motorzystów, pisarzy, malarzy, każdego kto mógłby choć odrobinę przyczynić się do rozwoju tego serwisu. Całe przedsięwzięcie jest non- profit. Wszystko co tu będzie się działo jest robione dla nas, jedyną zapłatą jaką za to dostaniemy to nasz serwis . Wszystkich chętnych, chcących wziąć udział w tym projekcie proszę o kontakt. Namiary podaję poniżej. Zapraszam!!!

Mail: dwaplustrzy[at]o2.pl
Gg: 1225020

rambo 24.09.2009 17:37

Ja to bym zaczął od powitalni klasycznie :)

Jak gdzieś wchodze, i nawet nikogo nie znam to mówie uniwersalne dzieńdobry, bo na cześć czy siema ktoś się może dziwnie spojrzeć ;)

kalafonia 24.09.2009 18:18

Juz sie zrobilo "rambo''. Moja wina, chyle czola i obiecuje poprawe. Pozdrawiam i zachecam do wypowiedzenia sie na temat powyzszego.

kalafonia 25.09.2009 15:33

Nie ma zadnych chetnych do wspolpracy/ pomocy??

deptul 25.09.2009 16:15

A brakuje Ci czegoś w dziale "podróże"?

hubert 25.09.2009 16:32

Myślę że największy problem wynika z braku czasu i tego się nie przeskoczy :)

Zoltan 26.09.2009 15:52

Cytat:

Napisał deptul (Post 76476)
A brakuje Ci czegoś w dziale "podróże"?

Dokładnie, po co robić coś co już jest ?? Dodałbym jeszcze "Wszystko dla Afryki" i "Wszystko dla Afrykańczyka" i temat wyczerpany ;)

ENDRIUZET 26.09.2009 20:15

Tak. Wszystko jest tu na TYM forum !

Elwood 27.09.2009 01:10

Na tym forum przesiadują same pedały. Do tego dość ambitne. Sami królowie, a powinny księżniczki. Tylko im się wydaje, że jeżdżą "gdzieś tam", bo to snoby zorientowane tylko na afrienduro.
Prześledź dział Wyprawy, czy cuś takiego i dowiesz się, że takich ja Ty, to mają w głębokiej, rzadkiej dupie.
Mówię/piszę Ci, to banda pedałów.
Ale, jak już będziesz koniecznie chiał zamieszczać te "wyprawy", to po prostu linkuj. Ale powiadam Ci, że to dupa bracie. Tu same pedały piszą... same pedały.

kalafonia 27.09.2009 10:40

mototrip
 
Panie i Panowie, cieszy mnie ze wam wystarczy wasze forum, ale smuci ze sie tylko w nim zamykacie. Nie kazdy tu zaglada. Portalu o jakim mowie niestety nie znalazlem. Nie mowie tu o portalach zagranicznych. Jedynie z czym sie spotkalem to magazyn "motovoyager" (www.motovoyager.pl). Jest wielu ludzi ktorzy nie sa zrzeszeni w zadnym klubie, czy zarejestrowani na forum. Chcialbym im dac mozliwosc zintegrowania sie w jednym miejscu ( na jednym portalu) bez wzgledu na marke motoru czy inne tam poglady i zbudowania spolecznosci podroznikow. Ot tyle co mi sie marzy. Pozdrawiam i nadal zapraszam chetnych do wpolpracy


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:00.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.