Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Szpej turystyczny - Produkty i Porady (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Siatka 3D na siedzenie motocyklowe (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=33192)

Neo 10.10.2018 11:17

Siatka 3D na siedzenie motocyklowe
 
2 Załącznik(ów)
Wiem, że kilka osób już ma je dobrze przetestowane i będzie w stanie napisać parę zdań opinii dlatego uruchamiam ten temat. Dajcie znać jak wasze wrażenia.

Chodzi o "wynalazek" z Aliexpress'u który można znaleźć na wielu aukcjach wpisując w tamtejszą szukajkę hasło "3D motorcycle mesh". Swój egzemplarz zamówiłem dokładnie tutaj.

Załącznik 83776

Załącznik 83775

Założenie trwa chwilę, a siatka dobrze dopasowuje się do kształtu siedziska. Zawija się ją pod krawędziami, spina paskami na rzepy i można ruszać.

Siatka - ku mojemu zdziwieniu - faktycznie działa. Nie mam kałuży w kroczu podczas ulewy, jest lekki przewiew nawet, a złapane w potrzask owady wskazują, że siatka nie zgniata się całkowicie nawet pod moją wagą. Nie wiem jak zachowa się gdy będzie miała tysiące kilometrów zrobione pod obciążeniem ale jak na razie uważam, że za niecałe 30zł to bardzo fajny dodatek poprawiający komfort.

CzarnyEZG 10.10.2018 11:32

1 Załącznik(ów)
Wersja z Popapracia :)

radosss 10.10.2018 11:47

Neo jak dokonywałeś wyboru rozmiaru, wg instrukcji w opisie aukcji?

Neo 10.10.2018 11:53

Cytat:

Napisał radosss (Post 605263)
Neo jak dokonywałeś wyboru rozmiaru, wg instrukcji w opisie aukcji?

Tak, mierzyłem po długości i w najszerszym miejscu odległość od jednej krawędzi zawinięcia materiału pod siedzeniem do takiego samego miejsca po drugiej stronie kanapy. Sprzedawca dobrał mi według nich odpowiedni rozmiar i pasowało. Siatka jest trochę rozciągliwa (ale nie mocno) więc ryzyko niedopasowania jest ale niewielkie.

Cytat:

Napisał CzarnyEZG (Post 605253)
Wersja z Popapracia :)

Kiedyś te (lub takie) skóry były w Ikei, są jeszcze bo ostatnio nie mogłem ich znaleźć?

bigboykr 10.10.2018 13:00

1 Załącznik(ów)
Mam na GSie i jestem bardzo zadowolony. Siatka nie przesuwa się na siodle, ładnie trzyma, woda ścieka, wiaterek jest. Jedyne, co wkurza to igły z drzew, które trzeba wydłubywać ;) Nie wiem, ile kilometrów wytrzyma zanim odkształci się pod moim dupskiem, ale te parędziesiąt złotych nawet raz na sezon to nie jest dużo.

luk2asz 10.10.2018 14:20

Ja na mojej zrobiłem 5000 km i raczej do wymiany. Co prawda potrzebna mi jest tylko na długie przeloty więc to nie problem wydać 3 dychy dwa razy w roku.
Jedno jest pewne. Działa. Dupy nie odparza.

Wysłane z mojego H8324 przy użyciu Tapatalka

CzarnyEZG 10.10.2018 16:31

Neo - tez szukałem w Łodzi, ale nigdzie nie znalazłem.

Nasza zakupiona na ceprostradzie nad Soliną. (i raczej oryginalna, bo wali capem)
teraz szukamy drugiej takiej, więc jakbyś gdzieś widział, to daj znać.

tadzik 10.10.2018 17:11

Cytat:

Napisał luk2asz (Post 605300)
Ja na mojej zrobiłem 5000 km i raczej do wymiany.

Ja na weekendzie majowym zrobiłem coś koło 4 tysi i też się siatka"uleżała", ale wystarczy ją wtedy odwrócić i siedzieć na niewygniecionym miejscu. Ta reszta się wyprostuje. Warunek, że jeździ się solo :)

Zmyler 10.10.2018 17:26

Zamówiłem gdzieś pod koniec lata. Przyszła jakie 3 tyg temu. Założyłem na lc8 950 (wiadomo podgrzewane siedzenie) i jestem w szoku jak wiatr pod dupą hula. Po dłuższej przejażdżce w offie mam wrażenie jakbym wracał " mniej w sosie własnym" w okolicach nazwijmy to jajeczno-dupnych.

luk2asz 10.10.2018 22:16

Cytat:

Napisał tadzik (Post 605340)
Ja na weekendzie majowym zrobiłem coś koło 4 tysi i też się siatka"uleżała", ale wystarczy ją wtedy odwrócić i siedzieć na niewygniecionym miejscu. Ta reszta się wyprostuje. Warunek, że jeździ się solo :)

Odwracałem :-)
Tylko jak strzelisz 1400 w jeden dzień to i tak ją ugnieciesz :-)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:12.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.