Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Rumunia na lekko - 23.05 do 01.06 - jedzie ktos ? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34404)

Gilu 07.03.2019 12:36

Cytat:

Napisał krytek (Post 627380)


Tak,ten z tyłu budynek to Hotel wjazd przez bramę

krytek 07.03.2019 13:41

Cytat:

Napisał Gilu (Post 627389)
Tak,ten z tyłu budynek to Hotel wjazd przez bramę

dzieki :)

ale jak znalesc kontakt ?

zadnej informacji nie moge znalesc w necie ?

Tak z drogi tam sie poprostu jedzie ?

Jakie sa ceny za nocleg ? Zeby ni ebylo ze jak sie zajedzie to miejsc nie ma lub zamkniete .... :(

Adagiio 07.03.2019 19:01

Chyba 70/80 lei za osobę, to nie jest pensjonat tylko taki hostel w którym są mieszkania a w nich po kilka pokoi, łazienka i kuchnia.
Jesli Ci bardzo zależy na tym namiarze to zadzwonię do kumpla i zapytam, był tam kilka razy, ja tam spałem tylko raz.

krytek 07.03.2019 20:20

Cytat:

Napisał Adagiio (Post 627450)
Chyba 70/80 lei za osobę, to nie jest pensjonat tylko taki hostel w którym są mieszkania a w nich po kilka pokoi, łazienka i kuchnia.
Jesli Ci bardzo zależy na tym namiarze to zadzwonię do kumpla i zapytam, był tam kilka razy, ja tam spałem tylko raz.

Jesli mozesz to bylo by super :bow:
Bedzielmy jechc az z anglii i mamy tam prawie 2500 km wiec musze miec cos umowionego aby dojechac i isc prosto spac :)

W tej miescowce- Repedea chce byc 2 noce aby tylko ten szczyt zdobyc i teraz mam pytanie :

Gdzie jechac pozniej bo zostanie nam 5 dni na jazde po gorkach ?

pozdr

Gilu 07.03.2019 20:47

Cytat:

Napisał krytek (Post 627462)
Jesli mozesz to bylo by super :bow:
Bedzielmy jechc az z anglii i mamy tam prawie 2500 km wiec musze miec cos umowionego aby dojechac i isc prosto spac :)

W tej miescowce- Repedea chce byc 2 noce aby tylko ten szczyt zdobyc i teraz mam pytanie :

Gdzie jechac pozniej bo zostanie nam 5 dni na jazde po gorkach ?

pozdr

Toż tam masz same górki

Jeśli Farcula nie zdobędziesz w 3h to i pięć dni może braknąć:D

Mido 07.03.2019 20:51

Cena w 2018 50 pln za łba wychodziło-spałem tam podczas dwóch wyjazdów,w maju i czerwcu i nigdy nie było problemu z miejscem.Pensjun ma 3 piętra i zawsze było pełno wolnych pokoi,duża kuchnia,duża łazienka z narożną wanną tylko Vasil się wycfanił i zabiera korki od wanny-szczyt bezczelności pójść do jego sklepu żelaznego i kupić korek

krytek 07.03.2019 21:14

Cytat:

Napisał Gilu (Post 627466)
Toż tam masz same górki

Jeśli Farcula nie zdobędziesz w 3h to i pięć dni może braknąć:D

no to musze jakies trasy tam poszukac :) moze cos zaproponujesz ?
:)

Gilu 07.03.2019 21:32

Cytat:

Napisał krytek (Post 627474)
no to musze jakies trasy tam poszukac :) moze cos zaproponujesz ?
:)

Mój styl to wjeżdżasz na górkę, parzysz która następna Ci się widzi i ogień na azymut

matjas 08.03.2019 10:08

Zazmaczam, że tam nie byłem ale pytania jakie zadajesz to mniej więcej takie jak w sklepie z cukierkami, który jest lepszy.
Z tego co chłopaki piszą to jest raj do jazdy wciąż jeszcze - i tak NIE DO OGARNIĘCIA w tydzień jazdy jeśli będziesz tam pierwszy raz.
Jedź, zrób tyle ile będziesz mógł a następnym razem będziesz wiesział konkretniej dokąd jechać i .... na co technicznie jesteś sobie w stanie pozwolić.

Tak to widzę ja.

krytek 08.03.2019 10:50

Cytat:

Napisał matjas (Post 627547)
Zazmaczam, że tam nie byłem ale pytania jakie zadajesz to mniej więcej takie jak w sklepie z cukierkami, który jest lepszy.
Z tego co chłopaki piszą to jest raj do jazdy wciąż jeszcze - i tak NIE DO OGARNIĘCIA w tydzień jazdy jeśli będziesz tam pierwszy raz.
Jedź, zrób tyle ile będziesz mógł a następnym razem będziesz wiesział konkretniej dokąd jechać i .... na co technicznie jesteś sobie w stanie pozwolić.

Tak to widzę ja.

no moze .. :) a to dlatego ze faceci sa jak "duze dzieci" , poztym dostalem nowiutkiego KTM na moja 40-e :) , a wzdychanie do jazd tego typu mam juz od kilku dlugich lat, wiec teraz jestem faktycznie podniecony jak dziecko w sklepie z cukierkami :).... kto by nie byl tak pozatym ....pozatym to tez brak doswiadczenia w jezdzie po gorkach


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.