Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Motocyklowe Cross Country (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=36136)

Marcinnn6 04.11.2019 08:49

Motocyklowe Cross Country
 
Jako, że od jakiegoś czasu rozmyślam nad tą dyscypliną oraz udziale w niej i parę osób też jest zainteresowanych to otwieram ten wątek. Tutaj możemy gadać na ten temat, spróbować może ustawić coś na sezon 2020r. Się zobaczy...

Pisać o wszystkim co związane z CC etc.

greenman 04.11.2019 08:49

Motocyklowe Cross Country
 
Jak chcesz to możemy się bardzo wstępnie umówić, że jak nie kupisz lżejszego to w przyszłym roku jedziemy razem na jakieś cross country. Ja mam lc4, namówi się jeszcze kogoś na dualu i będzie dobra ekipa.
Ostatnio gadałem z jednym gościem co kiedyś na lc4 startował, dziwnie się ludzie podobno patrzyli na takiego kloca :D

U mnie w mieście (Ostrowiec Św.) w tym roku była bardzo łatwa trasa, sam piach i muldy, bez podjazdów. Zrobili taką po tych wypadkach na mx.

Też myślę o lżejszym, ale jak sobie pomyślę, że serwis / remont parę razy częściej. Dojazdówki nie zrobię tylko trzeba busa albo przyczepkę to mi się lekkiego odechciewa. Prawda jest też taka, że trzeba mieć z kim latać, w ciężki teren sam nie pojadę. A na obecnym większość swoich znajomych w terenie objadę.

Marcinnn6 06.11.2019 16:27

Bardzo chętnie. mam kumpla tu u mnie na kwadracie i on też jest chętny tylko, że własnie kupił sobie exc-f 250 . i ten jego zakup jeszcze bardziej mnie nakręca, żeby kupić liścia. Polatałem tym trochę no to fajna sprawa.

Serwisy są dosyć upierdliwe, to fakt. Dlatego myśle o KTM exc 450 do roku 2008 z silnikiem RFS, wtedy jestem w stanie regulacje zaworów chociaż samemu ogarnąć bo na płytkach to raczej nie dam rady...

ArturS 06.11.2019 19:07

Jakbyście szykowali się na jakiś dualowy team, to jestem chętny ;)

garbaty 06.11.2019 20:50

I ja też bym polatał chętnie w towarzystwie. Samemu trochę lipa. Na początku sezonu chciałbym do bandy z Krzeszowic na jakieś szkolenie weekendowe się wybrać.

panbodzio 06.11.2019 21:42

Masz na mysli start w zawodach organizowanych przez PZMot ?

Konkretnie cross country czy baja?

zaczekaj 06.11.2019 22:00

Jeśli chodzi o amatorskie to polecam cc w Siedlęcinie, Motocyklowa Inicjatywa Błotna w Wojkowicach(startować mogą również klocki ale chętnych w tym roku było mało)
Byłam też w zeszłym roku na prawie wszystkich zawodach Ipone Series. Też ciekawa seria wyścigów w kilku miejscach w PL.

Na pewno polecam wziąć udział w takiej imprezie i spróbować swoich sił w dwugodzinnym wyścigu ;) Fajne doświadczenie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Marcinnn6 06.11.2019 22:12

Cytat:

Napisał panbodzio (Post 657486)
Masz na mysli start w zawodach organizowanych przez PZMot ?

Konkretnie cross country czy baja?

cross country amatorskie. Chyba nie są organizowane przez PZmot, ale maja jakieś tam regulaminy pod egidą PZMotu.

Asia, no właśnie bardzo mnie korci i już przeglądam OLX, żeby kupić liścia :) Narazie, spokojnie - bo nie wiem jak z funduszami ogarnę, ale jakiś tam plan jest.
Ew. Huską polecieć na próbę, ino szkoda mi jej

lukasz_vip 07.11.2019 08:19

A tam od razu liściem. Ja na IPhone series startowałem LC4 640 Adventure i byłem 20 na 30 w swojej klasie :D Jakby było sucho to myślę, że połowa stawki byłaby osiągalna :)
Do dzisiaj nie zapomnę miny gości na liściach jak ustawiłem się z nimi na linii startowej :D

Nawet mnie widać w 8:21

pattryk 07.11.2019 09:02

http://kmeter.pl/otwarte-mistrzostwa...-country-2019/
W YT wpisz: OWMP.

w 2018r miałem przyjemność startować w jednej rundzie, trochę dziwnie patrzyli (HQ610 z lusterkami), ale zabawa przednia. I stres związany z nowymi emocjami ponad-przeciętny.
Większość na moto to młodzież 15-30l, z mocą w nadgarstkach na 2h zapi....a.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.