Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Trochę dalej (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=76)
-   -   W pogoni za surykatką, czyli Fazikowa wersja zdarzeń (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=20170)

jagna 04.02.2014 22:20

W pogoni za surykatką, czyli Fazikowa wersja zdarzeń
 
No to jedziemy.

Na południe.

9500 km w linii prostej. Google podaje, że zajechalibyśmy w 175 godzin i 12 249 km.

Ale wolimy jednak polecieć ;)

Jedziemy we trzy sztuki. Dwie sztuki zielonogórskie, jeżdżące wrogą marką :devil: (BMW w najgorszej możliwej wersji, czyli GS) i jedna podkrakowska, jeżdżąca dla odmiany jedyną słuszną marką.
Motocykli nie udało nam się wypożyczyć, musimy pocieszyć się Toyotą Hilux, 2.5, turbo diesel.

Ponieważ w składzie wyjazdowym jest Jagna, na pewno zostaniecie po powrocie uraczeni dokładną relacją.

Na razie jednak przekazujemy Fazikowi książkę kodów i obiecujemy wysyłać częste depesze.

Fazi! Pamiętaj! Rozliczymy Cię po powrocie!

Jagna, Raf & Andrzej

bajrasz 04.02.2014 22:43

Super, że również zima obfituje w podróże...nadawajcie...byle często.

fassi 04.02.2014 22:53

yyyyyy, ze jak? Gdzie wy jedziecie ??? I co ja mam pisac? Ksiazki kodow jeszcze nie ma u mnie!!!!

Dobra, am se zrobie ksiazke. Mam w lodowce. Duza butla Roomyankowego whiskacza z mongolii i wyborowa w zamrazalniku. Powino starczyc na 2 dni....

Raf jako jedyny czarnuch afrykanski zadba o dobor kolorow na miejscu, pamietajcie aby upal schladzac whiskaczem z lodem a kopruchy zabijac. Aha, wezcie packe na te pieronstwo!!!

Toyota niedaleko spada od hondy wiec bezawaryjna jazda gwarantowana. Ale wezcie trytytki!!! i Pancertejpa. Auspuch urwany dojs tak koleboce i jechac nie idzie. A jak fejdra uleci to bajecie jako swarka szukac!!! Trytytki do tasi....

No to zasiadam za stery, antena na poludnie, ksiazka kodow juz pelna, czekam na wiesci. Wracajcie zdrowo i calo i zalatwcie szwagrowi w koncu te jajca od pingwinow na ajerkoniak...

I piosenka dlo wos na dzisiej wieczor


slafo 05.02.2014 00:02

:lukacz:

zapowiada się nieźle ..

fassi 05.02.2014 00:13

Pierwsze wiesci z frontu...

Wyprawa zaczeta, my juz na poludniu, koty w puszczy, idziem spac, zachod slonca krasny.

No wiec pierwsze wyzwanie dla enigmy, kod trudny, ide dolac....

Dolalem, lyknalem wiec

Impreza rozpoczynajaca przeniosla sie w poludniowa czesc salonu. Podroz trwala z godzinke. Raf scigal kota ryczac jak lew i chcial mu polac soku, kot schowal sie w kaktusach ryczac jak kot. Jagna dolala soku z gumijagod i zalegla na wersalce. Andrzej widzac ten widok polozyl sie w namiocie w kuchni. A zachod slonca to chyba w kominku wygaslo...

Wyprawa idzie, piasku tylko jeszcze brak

Bede musial ich rano obudzic, albo zadzwonie do pilota aby poczekal na nich ;)

Zet Johny 05.02.2014 08:25

9,5 tys km na południe hmmmmm, nie mówcie że jedziecie nad jezioro Wiktorii:drif:

calgon 05.02.2014 10:30

Calgon limited czyli znany holding nosorożca przekazał sprzęt gopro dla podróżników licząc na film.Oficjalnie trzymam Was za słowo.

fassi 05.02.2014 11:41

1 Załącznik(ów)
Wiadomosci z frontu...

Raf obudzil sie jako pierwszy i probuje dobudzic innych. W przerwie miedzy kawa i aspiryna przetestowal ubranie wyprawowe na najblizszy czas. Pieknie widzimy logo sponsora wyprawy na koszulce. Ow logo zachowuje piekna trojkatna rownowage miedzy dzida tszoda i najepka ktora zdrowy duch powinien toczyc...

Załącznik 45809

W sumie ta rownowaga dzis zostala zachwiana, dlatego tylko Raf dzis na nogach. Reszta jeszcze mruczy w pieleszach. Raf jest glodny, nie ma dostepu do kuchni, bo tam spi jeszcze Andrzej.... Nawet kota nie ma w kaktusach, Aga wysunela nos spod pierzyny w kierunku poludniowym, wyprawa idzie!!!

Raf ma malo trytytek w rece. Raf musi wziac wiecej. Bo inaczej bedzie auspuch kolebatol jak sie urwie....

wilczyca 05.02.2014 12:02

Auspuch to bezpieczniej na tradycyjnym drucie. Albo dobrej sznurówce. Chyba, ze porzucą auspucha a trytytkami doszczelnią kapelusze na uszach...

kajman 05.02.2014 14:05

:)
widzę że będzie tam ruch tego roku - mam na myśli Namibię

Bo ja mam bilety na wrzesień :) + 9 ludzi
Z tym że zahaczam tez Botswanę i Rodezję (Victoria Falls)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.