Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Szukam pracy: kierowca C+E. (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30501)

wojtekm72 30.10.2017 15:57

Szukam pracy: kierowca C+E.
 
Co tu pisać :mur:.
Za miesiąc powinienem mieć nowe prawko z wkładką i kartę kierowcy :Thumbs_Up:.

Doświadczenia nie mam, ale chęci, zapał i czas jest :).

Może Ktoś poleci pewną firmę, uczciwego szefa, najchętniej z Niemiec, gdzie będę mógł rozpocząć nowy etap w życiu.

Mając 46 lat chcę robić to co lubię i co sprawi mi przyjemność.
Wiem, że to pieskie życie, poza domem, ale cóż zostało w piskur....skim państwie. Emiigrować :mad:.

Może Ktoś z czarnuchów pomoże, doradzi na priv lub 503952239.

Misza 30.10.2017 16:12

Może słabo w temacie... Ale czemu nie budowlanka? Jak skroś dobry to 5k na rękę dostanie. A na swoim to właśnie więcej... Albo emigrować np do wrocka.. po co te Niemcy?

JarekO 30.10.2017 16:26

Cytat:

Napisał Misza (Post 554776)
Może słabo w temacie... Ale czemu nie budowlanka? Jak skroś dobry to 5k na rękę dostanie. A na swoim to właśnie więcej... Albo emigrować np do wrocka.. po co te Niemcy?

Jechałem dwa miesiące temu PKP z W-wy do Małkini. Był piątek. Pociąg obładowany pod korek. Chłopaki jarali szlugi i pili piwo. Pod koniec podróży jeden się do mnie przysiadł i zaczął opowiadać co on robi w Warszawie....
Wykończeniówka na budowach. Brakuje rąk do pracy. Wyciągał 7 tysięcy złotych na rękę...

A odnośnie tego co lubisz, to w Polskich firmach kierowcy podobnie zarabiają jak ten budowlaniec. 3 tygodnie poza domem w ciągu m-ca.

Rojek 30.10.2017 16:39

Jakiś czas temu u mnie szukali kierowcy, zorientuję się i dam znać.

wojtekm72 30.10.2017 17:23

Panowie, dzięki za odzew :bow:

Budowlanka nie :).

Kierowca i tylko duże. Lubie specjalizację :).

Nie bijmy piany.

Dzięki Rojek.
Nie lubię łapać kilku srok za ogon. Jak ktoś ma wiedzę w temacie, proszę o pomoc.
Wiem że ogłoszeń jest dużo, ale nie chcę się wpieprzyć w jak to mówią DZIAD TRANSA :).

Novy 30.10.2017 17:42

Jak wrócę do domu (albo jutro), bo jestem na fonie napiszę Ci parę rzeczy, które mogą Cię zainteresować.

yeuop 30.10.2017 18:55

Jeśli chce ci się kombinować, to wbijaj do Anglii, popracuj kilka miesięcy, a potem kilka miesięcy urlopu. Sam rozwazalem taka opcje jako niedoszly kierowca ciezarowki ;-) (oblałem jazdy kilka razy i odechcialo mi się)

Artek 30.10.2017 19:14

Problem w tym, że Ci z ogłoszeń to zwykle dziad-trans. Ogłaszają się firmy, które nie mają kierowców z wielu powodów. Większość ludzi ucieka do DE, bo jeszcze w miarę to wygląda i da się żyć. Generalnie: na podwójnej obsadzie musisz zacząć, bo to nie jest zawód, którego się nauczysz z książek-niestety nauka na własnej skórze jest w tym przypadku finansowo bolesna.
Dobrze jest zacząć na chłodni.
Pamiętaj tylko, że to bardzo wyniszczający psychikę i ciało zawód.

Lucky Luke 30.10.2017 20:15

Wojtek pomogę.
Zobacz gdzie wolisz dojeżdżać : 08-200 Łosice , czy Sochaczew , Grójec i okolice...
Jeśli chcesz na krajówkę, to znajomy z Wawy też dokupuje auta i będzie szukał kierowców.
Robota na chłodniach, mój numer masz.

googels 30.10.2017 20:19

Wojtekkm powiedz mi czy znasz niemiecki?
Intersuje ci jazda po Europie czy krótkie trasy i codziennie w łóżku.
Na północy niemiec jest bardzo dużo pracy dla kierowcy ciężarówek


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.