Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Szpej turystyczny - Produkty i Porady (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Promocja w skalnik.pl szpej turystyczny i nie tylko (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=27677)

Dubel 14.10.2016 08:06

Promocja w skalnik.pl szpej turystyczny i nie tylko
 
Hej
Jest fajna promocja aktualnie w skalniku -30% po wpisaniu kodu NEWSLETTER30

Np. ŚPIWÓR RADICAL XL PAJAK za 419,93 PLN mysle ze to swietna oferta

http://www.skalnik.pl/spiwory-i-maty...-14659-22409-p

albo zajebiscie wygodna mata MATA TRAIL LITE REGULARTHERM-A-REST za 251,93 PLN
http://www.skalnik.pl/spiwory-i-maty...-k-228-18622-p

jest tez wiele innych propozycji

Dla dociekliwych nie mam nic wspolnego z sklepem po za byciem zadowolonym klientem. Polecam bo sklep sprawdzony a ceny moim zdanie zacne.

Pozdro

grohot 14.10.2016 09:03

Cześć.
W temacie śpiworów na początku sezonu zakupiłem wojskowy model 729a,
jest to śpiwór dwuczęściowy o ciekawych parametrach. Jak dotąd nie zmarzłem:)
Ceny na OLX różne od 180-250zł

https://www.naostrzu.pl/foto/towary/...9932c7d0f8.jpg
http://images37.fotosik.pl/21/b910f1512f187f28.jpg

Sub 14.10.2016 09:04

Wyświetla się promocja -12% ... :/

Dubel 14.10.2016 09:07

Dodajesz do koszyka wybrany produkt i w odpowiednim polu wpisujesz kod rabatowy. Spawdzalem i dziala

Pozdro

Dubel 14.10.2016 09:12

1 Załącznik(ów)
Załącznik 66335

Zet Johny 14.10.2016 09:41

Jak bierzesz towar już przeceniony to ten rabat nalicza od ceny podstawowej co nie raz jest mniej niż normalnie przeceniony. Masło maślane ale może ktoś to zrozumie :D

Dubel 14.10.2016 09:57

Bo to jest 30% od ceny podstawowej a nie promocyjnej. Mysle ze ciezko znalezc spiwor puchowy o takich parametrach w tej cenie. No chyba ze ktos zna taniej to niech zdradzi jakies namiary.
Pozdro

Sub 14.10.2016 10:36

Dzięki Dubel!

Neo 14.10.2016 11:10

Staram się jak tylko mogę wspierać krajową produkcję, inaczej trudno spodziewać się poprawiania sytuacji, w związku z tym polecam śpiwory z firmy Eksplo. Szyte na miarę podług wymagań odnośnie wypełnienia, kolorystyki i całej reszty. Stronę każdy zainteresowany z powodzeniem namierzy sam :)

torak 14.10.2016 12:57

To ja tak przy okazji:
Chciałbym zakupić kuchenkę ale się nie znam.
Zastosowanie: Lajtowe wyjazdy pod namiot we dwoje w zasięgu cywilizacji.
Co byście polecili z oferty w.wym? Gaz? Benzyna? Węgiel? Jakaś średnia póła cenowa...

Wiem że temat był wałkowany, ale chodzi mi o ofertę tego sklepu.

Emek 14.10.2016 13:02

Jak w cywilizację to gaz, jak dalej to multifuel.

Dubel 14.10.2016 13:17

Cytat:

Napisał torak (Post 502057)
To ja tak przy okazji:
Chciałbym zakupić kuchenkę ale się nie znam.
Zastosowanie: Lajtowe wyjazdy pod namiot we dwoje w zasięgu cywilizacji.
Co byście polecili z oferty w.wym? Gaz? Benzyna? Węgiel? Jakaś średnia póła cenowa...

Wiem że temat był wałkowany, ale chodzi mi o ofertę tego sklepu.

http://www.skalnik.pl/camping-kuchen...k-1644-19163-p

Mam od paru lat, chyba od 2009 i jest swietna. Mala, skladana, nie zawodna, zakladasz i sciagasz z butli kiedy chcesz i co wazne mocna - 2900W.
Pozdro

matjas 14.10.2016 13:52

Tanio i dobrze - ruska kostka.
I mówcie co chcecie Ojcowie ale nic tego guwna nie przebije pod względem kompaktowości a jak się rozgrzeje to daje tak czadu, że łeb mały i umówmy się - jak wstajesz rano i chcesz się napić kawy czy lądujesz gdzieś wieczorem i masz ochotę na ciepłą paszę to minuta w te czy wewte wielkiej różnicy nie robi - jest samoprężna więc musi się nagrzać ale coleman i wszystkie primusy również muszą. robią to MINIMALNIE szybciej.
IMO gotowość do użycia od odpalenia masz w 1.5minuty. Pełna moc w jakieś 3 - pomaga od razu stawiać gar na palnik jak tylklo zaczyna pracować.

zalety:

- cena,
- KOMPAKTOWOŚĆ,
- brak jakichkolwiek ruchomych elementów - niezawodność /jest tam TYLKO jedna uszczelka ew wymagająca wymiany;
- pojedzie na każdym guwnie niemal;
- na jednym tankowaniu na pełnym gazie spokojnie 30minut działa.
- cena... a juz było.

Miałem Colemana, miałem primusa multi, mam szmiela i kostkę. nie chcę nic więcej. to oczywiście jak ktoś chce mieć kuchenkę jak prawdziwy facet :D na bęzynę :D jak gaz to tylko taki taniutki patent jak Dubel pokazał - tanio, czysto, sucho... czy jakoś tak to leciało :D



:D

m

chemik 14.10.2016 14:39

Cytat:

To ja tak przy okazji:
Chciałbym zakupić kuchenkę ale się nie znam.
Zastosowanie: Lajtowe wyjazdy pod namiot we dwoje w zasięgu cywilizacji.
Co byście polecili z oferty w.wym? Gaz? Benzyna? Węgiel? Jakaś średnia póła cenowa...
Mogę polecić dwie ze Skalnika:
http://www.skalnik.pl/camping-kuchen...k-9960-13690-p
http://www.skalnik.pl/camping-kuchen...k-4405-17739-p
Moc 3000W, niewielka waga, niewielka cena I relatywnie dobra trwałośc... Do okazjonalnego i nawet częstszego używania wystarczy z naddatkiem...
Jak dobrze poszukasz to na Aliexpress znajdziesz takie same jeszcze taniej, tylko bez napisu "Fire Maple", choc to jest to samo...

A jeśli chodzi o promocje Skalnika (jestem z Wrocławia, więc mam ich na miejscu) to zazwyczaj najlepsze ceny mają wtedy, gdy nie ma promocji... Na czas promocji podnoszą znacznie cenę bazową tak, że po rabacie product jest droższy niż bez promocji... Warto obserwować fluktuacje cen wybranego produktu, wczuć się w trend I kupić gdy jest najniższa (niekoniecznie w czasie trwania promocji)...

torak 14.10.2016 15:00

Czytałem gdzieś już na forum o ryskim produkcie i użytkownicy pisali że lubi popuścić w transporcie. Nie chciał bym by mi ciuchy benzyną waliły.

Chemik, te kuchenki to na gaz? A pojemnik można na czas transportu odkręcać jak w tej co matias proponuje?
A jak z dostępnością takich pojemników w razie jak się nieoczekiwanie skończy. Gdzie się takie coś kupuje? Czy trza wozić zapas?

Dubel 14.10.2016 15:06

Torak - Canpingaz jest dostepny wszedzie w europie i na swiecie. Masz dwie wielkosci butli do wyboru. Przewaga campingaz jest tez zawor szybkozlacza bez gwintw itd.

vtwin90 16.10.2016 17:50

Cytat:

Napisał torak (Post 502085)
Czytałem gdzieś już na forum o ryskim produkcie i użytkownicy pisali że lubi popuścić w transporcie. Nie chciał bym by mi ciuchy benzyną waliły.

Chemik, te kuchenki to na gaz? A pojemnik można na czas transportu odkręcać jak w tej co matias proponuje?
A jak z dostępnością takich pojemników w razie jak się nieoczekiwanie skończy. Gdzie się takie coś kupuje? Czy trza wozić zapas?

Z nami jeździ ta http://milworld.pl/pol_pm_Mil-Tec-Ku...nowa-907_1.jpg Producent: Mil-Tec
zero problemów paliwo do kuchenki w pod ręką nigdy nic paliwem nie śmierdziało, nawet w ulewie odpala.Sprawdzałem ją na rozpuszczalniku,oleju napędowym ,wszystko co płynne i się pali nadaję się do tej kuchenki .
Materiał: Stal nierdzewna
Komplet narzędzi serwisowych
Regulacja płomienia
Wydajność palnika: 1820 Kcal/h
Pojemność zbiornika: 450ml
Zużycie paliwa: 0,185 kg/h
Wymiary złożona: 17x12cm
Wymiary rozłożona: 17x19cm

Misza 16.10.2016 18:39





Przykład działania ruskiej kostki... faktycznie ma pierdolnięcie rakietowe i można się obawiać o ruch obrotowy ziemi gdyby odpalić dwie w niewielkiej od siebie odległości. Ma to klimat i wielki poziom zajebistości, ale...

ale w przypadku wycieczek które mają w sobie coś z wyzwaniem to prostota przygotowania ciepłego posiłku raczej wygrywa. Ostatnio wielkm hitem jest Jetboil i to można polecić z czystym sercem

vtwin90 16.10.2016 20:18

[QUOTE=Misza;502386]

Przykład działania ruskiej kostki... faktycznie ma pierdolnięcie rakietowe i można się obawiać o ruch obrotowy ziemi gdyby odpalić dwie w niewielkiej od siebie odległości. :haha2: :haha2: :haha2: :haha2: :haha2: :haha2: :haha2: :haha2: :haha2: :haha2: :haha2: :lol8: :lol8: :lol8: :lol8: :lol8: :lol8: :lol8:

Pirania 16.10.2016 21:08

Dubel dzięki, mata się zawsze przyda!

MOTOMYSZA 16.10.2016 22:34

Siemka.
Czy ktoś ma i używa śpiwór Pajak Radical XL z pierwszego linku?
Pytam, bo szukam czegoś małego na motor/rower/kajak, ale... jestem zmarźluch i lubię ciepełko. Możecie coś napisać od siebie proszę? Widziałem kiedyś ten śpiworek -taki fajny maluśki...ale jednocześnie baaardzo cieniutki!!! Dlatego jeśli ktoś by zechciał napisać kilka słów od siebie.

Dubel 16.10.2016 22:44

Jak lubisz ciepło to 145g wypełnienia może okazać się nie wystarczające. Raczej zainteresował bym się w Twoim przypadku http://www.skalnik.pl/spiwory-i-maty...-16313-34016-p
300 gr. Wypełnienia i komfort do 0 stopni a extrem -5

Pozdro

Dubel 16.10.2016 22:46

Cytat:

Napisał Pirania (Post 502438)
Dubel dzięki, mata się zawsze przyda!


Nie ma za co :zdrufko:

Pirania 16.10.2016 22:46

Cytat:

Napisał MOTOMYSZA (Post 502459)
Siemka.
Czy ktoś ma i używa śpiwór Pajak Radical XL z pierwszego linku?
Pytam, bo szukam czegoś małego na motor/rower/kajak, ale... jestem zmarźluch i lubię ciepełko. Możecie coś napisać od siebie proszę? Widziałem kiedyś ten śpiworek -taki fajny maluśki...ale jednocześnie baaardzo cieniutki!!! Dlatego jeśli ktoś by zechciał napisać kilka słów od siebie.

Dymac promocje, takie rzeczy kupuje się na lata... zerknij na CUMULUS'a..Dobry puch, fajny materiał, mam panyam 600 i jeszcze nie zmarzlem a śpię gdzie popadnie..

chemik 17.10.2016 08:26

Cytat:

Chemik, te kuchenki to na gaz? A pojemnik można na czas transportu odkręcać jak w tej co matias proponuje?
A jak z dostępnością takich pojemników w razie jak się nieoczekiwanie skończy. Gdzie się takie coś kupuje? Czy trza wozić zapas?
Tak, na gaz... "Butla" jest z zaworem zwrotnym, więc można rozłączać... Pojemniki z gazem kupuje się w sklepach turystycznych, sportowych, na stacjach beznzynowych, na kempingach i w innych różnych miejscach... Są dwa minusy:
- pojemników nie wolno zabierać do samolotów, wieć jak gdzies lecisz to musisz je zdobyć na miejscu...
- są dwa rodzaje pojemników (standardy przyłączenia)... Bez rozwodzenia się - ten palnik jest tylko na jeden rodzaj... Jak chcesz palnik obsługujący 2 standardy to trzeba wyłożyć ok 200PLN... Więcej info znajdziesz na forach tematycznych...

Grzechu2012 17.10.2016 14:45

Cytat:

Napisał MOTOMYSZA (Post 502459)
Siemka.
Czy ktoś ma i używa śpiwór Pajak Radical XL z pierwszego linku?
Pytam, bo szukam czegoś małego na motor/rower/kajak, ale... jestem zmarźluch i lubię ciepełko. Możecie coś napisać od siebie proszę? Widziałem kiedyś ten śpiworek -taki fajny maluśki...ale jednocześnie baaardzo cieniutki!!! Dlatego jeśli ktoś by zechciał napisać kilka słów od siebie.

Mam przejechalem w nim Norwegie, jest mega cieply lekki i zajmuje malo
Miejsca. Dla mnie wrecz az za cieply ale moj komfort cieplny jest troche inny. Bardzo polecam. Cena masakryczna ale adekwatna do jakosci!

Przepraszam błąd mam 1z

Neo 17.10.2016 15:00

Cytat:

Cena masakryczna ale adekwatna do jakosci!
Jakość kosztuje i ten fakt raczej się nie zmieni, a cena akurat tego śpiwora jest w normie przy tej klasie. Można dyskutować nad jej relacją względem średniej czy raczej mediany krajowych zarobków ale co to zmieni? Warto wydać więcej i mieć rzecz na lata, a przypadków kiedy drogi sprzęt okaże się kiepskiej jakości na moje szczęście jeszcze nie spotkałem.

JarekAT 17.10.2016 15:26

A co myślicie o namiocie Volven Mistral? Cena 199 z 399.

Emek 17.10.2016 16:04

Gdyby ktoś potrzebował kuchenki to na forum knives.pl jeden z kolegów sprzedaje. Niestety linka nie podrzucę bo tylko dla zarejestrowanych będzie widoczne. Takie info dostałem.

Cytat:

msr whisperlite 300
go system gemini extreme 300
go system flexifuel 250
i chyba primus gravity jeszcze jest 250
Pisze że butle w zestawach.
Nie spamuję to nie moje i nie mam związku ze sprzedającym ale może komuś się przyda. Jak adminy uznają, że to nie na miejscu to proszę skasować.

Dzieju 20.10.2016 09:04

Jakiś czas temu kupiłem śpiwór w selgrosie , 150g/m2 , waga 1.85kg , temp komfort 3* , limit -3* , extreme -19*.
Sypiałem w nim przy temp ok 10* na lekko , było przyjemnie ciepło także opis komfortu od 3* wydaje się nie oszukany.
Cena ok 90zł , może jednak nie wszystko musi kosztować dużo by działało.

matjas 20.10.2016 09:15

Cytat:

Napisał Misza (Post 502386)
ma pierdolnięcie rakietowe i można się obawiać o ruch obrotowy ziemi

:D:D:D

dobre :D

m


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.