Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Kask i Ryanair (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=30926)

radiolog 30.12.2017 23:48

Kask i Ryanair
 
Czepiają się przy boardingu jak w łapie będę miał kask i mała torbę w luku bagazowym, czy każą płacić za dodatkowy bagaż?

consigliero 31.12.2017 00:14

Cytat:

Napisał radiolog (Post 563611)
Czepiają się przy boardingu jak w łapie będę miał kask i mała torbę w luku bagazowym, czy każą płacić za dodatkowy bagaż?



Kask Beatki był w torbie która udawała torebkę , do tego bagaż w luku. Niestety od 15.01 następuje zmiana przepisów i gdy sobie nie wykupimy pierwszeństwa wejścia na podkład to nie weźmiemy bagażu do schowka w normalnym rozmiarze

Molek 31.12.2017 14:09

Leciałem w tym roku. Żadnego problemu. Kask szedł jako ten mniejszy bagaż podręczny . Wcześniej kontaktowałem się z infolinia rajanera. Prawdopodobnie po nowych przepisach z bagażem podr. Do luku też będzie można bo jak pisałem liczą go jako ten mniejszy bagaż mimo większych wymiarow.

hellwoot 31.12.2017 14:21

Czesto zabieralem kask do samolotu, w zadnych liniach nie bylo problemu. Podreczny + kask. Raz tylko w af babka zapytala czy to razem bo sie gabaryt nie zgadza. Wlozylem kask i powiedzialem ze wole miec go na glowie w razie wypadku. Jebli wszyscy smiechem i tyle. Polecialem normalnie.

wezyr 03.01.2018 14:14

Cytat:

Napisał szkotu1 (Post 563660)
Wlozylem kask i powiedzialem ze wole miec go na glowie w razie wypadku. Jebli wszyscy smiechem i tyle. Polecialem normalnie.

:haha2::haha2::haha2::haha2: dobre!!! toś mnie rozbawił :)

chemik 03.01.2018 14:24

Cytat:

Napisał szkotu1 (Post 563660)
Wlozylem kask i powiedzialem ze wole miec go na glowie w razie wypadku. Jebli wszyscy smiechem i tyle. Polecialem normalnie.

Czytałem/słyszałem o takim rozwiązaniu. Teoretycznie i praktycznie to przechodzi. Więc śmiało bierz na pokład, a jak się ktoś będzie czepiał to nakładasz jako czapkę i po problemie.

Boski-Kolasek 05.01.2018 12:02

Cytat:

Napisał chemik (Post 564045)
Czytałem/słyszałem o takim rozwiązaniu. Teoretycznie i praktycznie to przechodzi. Więc śmiało bierz na pokład, a jak się ktoś będzie czepiał to nakładasz jako czapkę i po problemie.


haha tez tak zrobilem :D

Raczej nie ma problemow z wniesieniem kasku do Srayanera( latam nim sporo od lat) , czy tez do innych lini lecacych dalej
Tylko raz ktos cos wspomnial kiedy wnosilem podreczny plus maly plecak mojego synka ale wlozylem kask na glowe i bylo smiechu sporo i tyle

Emek 05.01.2018 12:21

Ten Ryanair to ogólnie popieprzony jest. Ostatnio leciałem do Malagi i koleś miał kajta w plecaku razem z butami. W tamtą stronę bez problemu wszedł do samolotu z tym szajsem jako podręcznym natomiast na powrocie się przypieprzyli że bagaż nie wchodzi do tego ich szablonu i koleś leciał z Malagi w butach do wake'a :D bo cerber nie chciał odpuścić.

stopa-uć 05.01.2018 12:55

Przy czytaniu tej opowieści o zakładaniu garderoby na siebie,przypomniała mi się scenka
z granicy w Zgorzelcu (lata 80 zeszłego wieku).Może to Was rozśmieszy.
Gość szmuglował Bluzy jeansowe i spodnie. Twierdził że to jego, więc celnik śmiejąc się kazał mu założyć .Gość wbił się w taką bluzę (oczywiście z pomocą kolegi).
I WYGLĄDAŁ JAK PINGWIN Z ŁAPKAMI DO TYŁU.Celnik z poważną miną miną stwierdził
że teraz to go przekonali i tylko kolejka nie pozwala na zakładanie spodni-MOGĄ JECHAĆ Całe przejście rechotało .
Stałem za nimi.

Ciał

Poncki 05.01.2018 14:19

Można też tak:



Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.