Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Krasna Gorgany (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=32376)

Gilu 13.07.2018 11:59

Krasna Gorgany
 
1 Załącznik(ów)
Założę nowy temat bo i tak już kolegom namieszaliśmy w ich temacie,przepraszam

Mam na Zakarpaciu niedokończony temat który ożył przy okazji wyjazdu kolegów z sąsiedniego wątku

Plan miałbym taki
Chciałbym dojechać autem i zacząć tu
Załącznik 81334

w ok Dowhe(ciekaw jestem w jakim stanie jest droga dojazdowa) znalazłem szlak chyba przejezdny i wyskoczyć w ok Kuk na szlak Borżawy kierując się na południe odwiedziłbym 81-letniego dziadka mieszkającego samotnie w górach u którego nocowałem na wiosnę,obiecałem mu że postaram się go jeszcze kiedyś odwiedzić
Z Protyweń nad zalew i do Kołoczawy skąd grzbietem Krasnej skąd zjechać do do Ust Czornej dziurawą drogą z powrotem do Konomolska,dalej Gorgany przez przełęcz Niemiecką do Osmołody

Dalej aktualnie nie mam map ale plan zakłada dojazd do Miżhirji na Borżawę i baza

Myślę żeby zrealizować plan do niedzieli trzeba by ruszyć w czwartek wieczorem
Mile widziane uwagi do planu
Czas mógłbym wyczarować przez 3 pierwsze weekendy sierpnia


edit wypatrzyłem z Osmołody dróżkę do Piskawy a później ścieżkę w kierunku Slobody dalej Senyvyrska Polyana i Miżhirja

7Greg 13.07.2018 12:14

Szkoda, że nie początek września, rozważałem jazdę od "Chust" i nawet nie wiem czy nie lepiej pojechać autem do Rumunii i wbić się od strony Satu Mare

Gilu 13.07.2018 12:31

Cytat:

Napisał 7Greg (Post 590460)
Szkoda, że nie początek września, rozważałem jazdę od "Chust" i nawet nie wiem czy nie lepiej pojechać autem do Rumunii i wbić się od strony Satu Mare

2-go września lecimy w Himalaje,a czasu nie jestem w stanie więcej wygospodarować
Z Rumuni jechałem na wiosnę,spory kawałek tłuczenia coraz gorszym asfaltem asfaltem
Zaczynając górami od Czarnochory trzeba by poświęcić trochę czasu

voxan69 13.07.2018 12:51

Gilu piszę się tylko określ termin.

Gilu 13.07.2018 15:19

Cytat:

Napisał voxan69 (Post 590470)
Gilu piszę się tylko określ termin.

Termin jak napisałem wyżej w grę wchodzą pierwsze trzy weekendy sierpnia warunek ładna pogoda,stary jestem już i leniwy

smigacz 14.07.2018 12:10

Uwagi jak prosiłeś. W okolicach Dovhe w Skolskich Beskidach może być trudno. Robiłem tam w tym roku kurs przewodnicki i wiosna (maj ) było dużo witrołomów. Nawet na szlakach ciężko było chodzić . Jest opcja , że do sierpnia wyczyszczą i drogi i szlaki ale musisz się z tym liczyć.

Gilu 15.07.2018 21:18

1 Załącznik(ów)
Cytat:

Napisał smigacz (Post 590624)
Uwagi jak prosiłeś. W okolicach Dovhe w Skolskich Beskidach może być trudno. Robiłem tam w tym roku kurs przewodnicki i wiosna (maj ) było dużo witrołomów. Nawet na szlakach ciężko było chodzić . Jest opcja , że do sierpnia wyczyszczą i drogi i szlaki ale musisz się z tym liczyć.

Początek poprawiłem,myślę że tak będzie bezpieczniej żeby nie zagotować na dzień dobry
Załącznik 81442

Niepokoi mnie odcinek od przełęczy Niemieckiej wzdłuż lini energetycznej w stronę Osmołody,przejechał tam ktoś?
Pionierem być jest fajnie tylko nie wiem czy mi się chce

Cezarus 16.07.2018 08:35

Od Lisyczewa wjedziesz , ale tam droga kilkukrotnie zamienia się w strumyk . W tamtym roku zjeżdżałem to było ok.

Boski-Kolasek 03.08.2018 23:05

I na czym to stanęło?

Gilu 04.08.2018 06:10

Arbeit macht frei

No i ta temperatura:rolleyes:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.