Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kaski (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=128)
-   -   Zamówienie zbiorcze UVEX ENDURO (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=8546)

ltd454 05.02.2011 23:27

II Zamówienie zbiorcze UVEX ENDURO
 
6 Załącznik(ów)
AKTUALIZACJA 27 KWIETNIA
Dostępne kolory to:
W malowaniu z czarnym daszkiem (nowsze):
Czerwone: XS, M, L, XL, XXL
niebieskie: XS, S, XXL
pomarańczowy: XS, S, XXL
Malowanie z daszkiem w kolorze kasku, siwą strzałką i płetwą(starsze):
niebieskie: XS, S, M, L
Zmienia się też odrobinę cena. Koszt kasku 510zł chyba, że nazbiera się dużo chętnych to będziemy negocjować cenę. W cenę wliczona jest przesyłka. Kontakt: 503 163 210
Termin realizacji:
Zgłoszenia i wpłaty proszę wysyłać do 10 maja. Dane do przelewu wyślę na priv po wpisaniu się na listę.
Jeżeli zamówienie złożymy do 10 maja to paczki powinny być u Was około 18 maja.

ltd454 05.02.2011 23:32

1.Ltd454- 1szt. XL niebieski, 1szt. M niebieski

majki 06.02.2011 00:00

Cena zacna, gdyby nie to, że już mam takowego, to bym brał. ;)

Co do rozmiaru, to jednak radzę mierzyć. Uvex ma ciasne wejście :D, przy zakładaniu obrywa uszy, ale potem już leży fajnie. Teoretycznie faktycznie mam rozmiar większy niż z innych marek (teraz się mieszczę przeważnie w M, a Uvexa mam L), ale na każdym inaczej leży. ;)

ltd454 06.02.2011 00:09

Też chętnie bym zmierzył, ale obleciałem wszystkie sklepy motocyklowe w Białym i nigdzie tego kasku nie ma :( a mierzyłem cudownego ;) Araia i L leży jak ta lala :)

Darro 06.02.2011 00:17

Z tą rozmiarówką to nie do końca jest tak jak napisałeś - mam Multiteca w rozmiarze L i Uvexa Enduro także L i siedzi idealnie. Tak jak napisał majki przy zakładaniu trzeba uważać na uszy. Najlepiej jednak przymierzyć:oldman:. Nie jest to co prawda najnowsze malowanie, ale cena jest fajna :)

majki 06.02.2011 01:07

AGV, Airoh, Arai, Fly, Shark w wersjach enduro leżały dobrze w Mce, Uvex L, a Szuja mi nie podchodziła ani M ani L. :dizzy: Ale każda bańka jest inna. ;)

Wolo 06.02.2011 01:33

Potwierdzam, chyba trzeba mierzyć, bo normalnie mam L, a owy Uvex owszem, uszy obrywał, ale L-ka była ok. Trzeba mocno rozciągnąć przy zakładaniu trzymając paski. ale potem okazuje się, że pasuje w sam raz (ciasno).

Ps. Poczekam nieco na rozwój sytuacji, ale chyba byłbym zainteresowany. Czy do tego kasku dobrze wpasują się gogle?

Pozdrawiam

rob 06.02.2011 01:46

A orientuje się ktoś jaka jest gradacja wielkości skorup? Coby w razie czego wyściółkami poregulować w zakresie l-xl-xxl. (podobno są dostępne jako zamienne).

randal 76 06.02.2011 01:54

Wolo progripy leżą świetnie ,też mi uszy haczą ale z kominiarką zakłada się spokojnie ,daszek lekko hałasuje przy 150km ale i na to jest sposób ogólnie jestem zadowolony.
Brać panowie bo naprawdę dobra cena.

majki 06.02.2011 02:21

Chyba jest jedna skorupa. Bez kominiarki nawet po roku ciężko nie stracić uszu. ;)
Gogle Smith Intake leża dobrze i nie przeszkadzają.
Jak są duże wichury/prędkości to dobrze zdjąć daszek, dużo pomaga i łba nie urywa. ;)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:08.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.