Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   CRF 1000 L (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=170)
-   -   Kontrolka wtrysku w NATAS 2018 PGM (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=34768)

wildschek 14.04.2019 11:53

Kontrolka wtrysku w NATAS 2018 PGM
 
Witam
mam znow problem NATAS , przejechalem ze 100 m i zapalila mi sie kontrolka wtrysku zolta i nie chce gasnac o co chodzi ? Lampka PGM - FI ( mil ) tak jest napisane w instrukcji

muszel72 14.04.2019 12:07

Nic nie gmerałeś w kostkach pod siedzeniem w swojej ATAS?
Paliwo z regularnej stacji?

wildschek 14.04.2019 12:28

Nic nie gmeralem, paliwo z regularnej stacji, mialem incydent jakis miesiac temu po zataknowaniu nie odpalil motocykl.. zjechalem na lawecie do ASO, wymienili tam pompe paliwa. Dziwne kontrolka zgasla i jest poki co ok, co nie zmienia faktu, ze niepokoi mnie to i jutro bede dzwonil do ASO... Wiecie co to moze byc?

muszel72 14.04.2019 12:50

No w takiej sytuacji to chyba tylko zczytanie ewentualnego błędu. Więcej ognia trza dawać;)

wildschek 14.04.2019 14:07

Oby ...ale lekko mnie to podk...lo ��

radiolog 14.04.2019 14:34

Czasami na regularnej stacji sprzedają gnój, a odnośnie migajacych bez przyczyny lampek, mialem dłuższy czas z migająca lampką absu, przyczyna okazala sie trywialna, luźna kostka po montażu gpsa. Jezeli rozpinali przód to może być podobnie

Dzieju 14.04.2019 16:36

To jak to jest ? Nowa Afryka musi mieć super idealne paliwo? Czy po prostu się psuje?

wildschek 14.04.2019 19:42

No wlasnie ...dwa incydenty w przeciagu miesiaca ..pewnie kto jest na FB grupie afry wie bo pisalem o tej przygodzie ,ze zajechalem na stacje zalalem pod korek i juz nie odpalila ..zdechla na amen ..wiec assistance laweta i ASO tam stwuerdzili ze padla pompa paliwa i filtr byl zafajdany jakims pozostalosciami utleniajacego sie aluminiun czy cos kolo tego ..tankowalem na lotosie 95 ..wymieniona pompa filtr wyczyszczony i poki co bylo ok ..a dzis znow jakis dziwny niepokokacy objaw ..zapalonej kontrolki ...naszczescie zgasla i jest teraz ok ..poganialem troche ok 300 km i wyglada ze jest ok ...niebwiem co bylo ale wiem ze.jutto dzwonie do aso zobaczymy vo powiedza ...srednio mi sie yo podoba zaczynam powatpiewac w mit bezawaryjnosci afry !!

bukowski 14.04.2019 19:46

Cytat:

Napisał Dzieju (Post 632936)
To jak to jest ? Nowa Afryka musi mieć super idealne paliwo? Czy po prostu się psuje?

Dzieju, w Pamirze lałem cokolwiek, szła jak zła i nigdy niczym nie swiecila. Na 6000 km musiałem mieć przynajmniej 20 tankowan, może z pięć razy była to stacja benzynowa.

Sent from my G8441 using Tapatalk

wildschek 15.04.2019 14:55

Dzwonilem do ASO powiedzieli zeby sie nie przejmowac ze czasami komputer jakis blad zalapie i jak zgasla to oznacza ze jest ok poza tym mowil jak na zolto sie pali to mozna jezdzic nic sie nie dziej a komputer ustawia parametry pod ten blad .. a jak zgasnie to parametry wracaja do prawidlowych ustawien ..a wiec chyba ok


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.