Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Rama, zawieszenia, napęd (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=7)
-   -   Africa niska jak deskorolka (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35659)

matjas 27.08.2019 15:17

Cytat:

Napisał fassi (Post 648893)

Skąd wiesz że pracuje w korpo???
Załącznik 90093

a to tak wolno do bióra z brudnymi girami ??? :D

Moryc 27.08.2019 16:02

Cytat:

Napisał fassi (Post 648893)
Kolego Moryc,

To że byłem w powitali to nie regulamin ale zwykła przyzwoitosc ludzką. Po prostu rażą mnie ludzie którzy nie znają słowa dziękuję, proszę , witam, dzień dobry itd.

Mogłeś od razu w pierwszym poście napisać : nie chce z wami mieć nic wspólnego tylko gadajcie dlaczego Afra jest taka niska. Szybko, bo mi się przecież należy kmioty....

Skąd wiesz że pracuje w korpo???
Załącznik 90093

Właściwie wszystko, co napisałeś jest nieprawdą. Przyzwoitość to przeciwieństwo nieprzyzwoitości. A co jest nieprzyzwoite, to pewnie wiesz ze szkoły. Nie jest też niekulturalne, bo przywitalnia nie jest obowiązkiem, co najwyżej jest jakąś zasadą. Jednak bardziej niekulturalne jest potraktowanie kogoś w podobny jak Ty sposób. A dlaczego pomyślałeś, że nie chcę mieć nic wspólnego z użytkownikami forum? Jestem tu, mam nick, motocykl. - może się utożsamiam z afrykańskim gremium, ale po cichu, bo tak wolę? Z tymi kmiotami - to już jakieś kompleksy wychodzą.. Słowa dziękuję itp zapewne w moich postach też odnalazłeś.... Zamknijmy ten temat. By the way - gratuluję wysokiego stanowiska w ZULlandii:).

fassi 27.08.2019 17:00

No paczpan, nie znasz mnie i gratulujesz. Kiedyś pracowałem przy projektowaniu mostow i na uniwerku i przez takich ludzi nie mówiących dziendobry, podpierdalajacych jak w przedszkolu, mających w dupie wszystko i wszystkich, fałszywych, wymagających bo im się należy, bo są tacy ociekający zajebistiscia, dobrowolnie poszedłem na harvestera. Cisza, spokój, lesniczy przyjeżdża na fajrant z pifkiem czasami, żadnych pedałów, szef mądrzejszy niż cała kadra profesorska. Dlatego mam taką alergie na ludzi postępujących jak Ty.

No tak, Nieprawda jest że moja przyzwoitość przywitała się tu żzewszystkimi. To był leguramin. Nie tylko ja o tym przypominałem. Z domu wiem , a nie Ze szkoły, że wchodząc między ludzi mówi się dzień dobry, albo wieczór, nawet jak ktoś o tym przypomi.

Czarny, brakuje mi tylko sekretarki do spraw ważnych, a ostrzałka daje radę ołówki do średnicy 45cm.

Majtasie, czarne giry to nowy trynd w korpo aby lepiej szedł workflow I kejs był zrobiony asap. Pozatym czirne giry znaczą że się dużo łazi dookoła maszyny, znaczy dba o nią, smaruje, pucuje iteoe

Neo 27.08.2019 17:24

Koledzy liczę że wrócicie w kolejnych postach do tematu wątku, a dyskusję o zasadach pozwolę sobie podsumować w taki sposób: savoir vivre to nie przymus, podobnie jak chociażby w żeglarstwie, gdzie panuje szereg niepisanych zasad zachowania czy to w porcie czy na pokładzie. Sądzę, że wiesz to Moryc lepiej ode mnie...

Nie mają na celu ograniczanie wolności, wprost przeciwnie. Mają ułatwić życie, kontakty. Podobnie jest z forum. Dobrowolnie każdy się tu zapisał, biorąc niejako w pakiecie pewien zbiór zasad częściowo wynikających z regulaminu, częściowo ze zwyczajowych zbiorów dobrych manier. Korzystając z zasobów forum wypadałoby nie stawać okoniem bo jak na razie kompletnie nie dotarło do mnie dlaczego wizyta w powitalni była dla Ciebie aż takim problemem. Dobrze że udało Ci się go pokonać.

dawid8210 27.08.2019 20:27

Cytat:

Napisał chemik (Post 648904)
Upsss! A ja się też nigdy nie przywitałem. I co teraz? ;)

Masz szansę to naprawić. Lepiej późno niż wcale :D

raf 27.08.2019 20:55

Cytat:

Napisał Moryc (Post 648804)
Sprężyna skręcona na jakieś 85%. Skoro kiwaczka fabryka, to może regeneracja amora i sprężyny poprawią sytuację. Dziękuję za pomoc.

Raczej sprężyna do wymiany. Sprzęt już leciwy to cudów nie ma się co spodziewać.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 05:33.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.