Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Przygotowania do wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Czarnogóra sierpień 2024 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=45661)

ramires 04.03.2024 12:03

Czarnogóra sierpień 2024
 
Stało się, że nie motocyklem a samolotem + wynajem auta.

Będę około tygodnia w okolicy Tivatu i zastanawiam się co ciekawego można tam zwiedzić/zobaczyć.

Mapy google oczywiście odpalone i przeglądam to i owo, ale jakby ktoś miał jakieś sugestie to chętnie poprzeglądam.

Poncki 04.03.2024 12:40

Zerknij, może tu coś znajdziesz: https://africatwin.com.pl/showthread...rto+zobaczy%E6

ramires 19.08.2024 09:03

1 Załącznik(ów)
Chciałem podziękować wszystkim, którzy podsyłali mi we wszelaki sposób namiary na ciekawe miejsca. Prawda jest taka, że większości nie zdążyłem obskoczyć, ale wiem, że tam wrócę (motywacja jeszcze większa aby poskładać XRV rośnie).

Ogólnie w skrócie o tym, gdzie byłem, co widziałem będzie chociaż to nijak się ma do tego, co mógłbym zobaczyć będąc solo i na moto. :mur:

Czarnogóra mnie totalnie urzekła, chociaż byłem tylko w obrębie zatoki przy Kotorze, Tivacie, trochę kręcenia się w okolicy Budvy, jeziora Szkoderskiego.

Załącznik 136854

consigliero 19.08.2024 09:27

1 Załącznik(ów)
Droga R14 albo P14 zatrzymujemy się aby spróbować zakupić sery, obok tej budy. Obok nas zatrzymuje się samochód na czarnogórskich tablicach Załącznik 136855
Wysiadają on i ona i robią fotki, zagajam czy w jadąc w kierunku skąd oni przybyli jest jeszcze szansa na zakup serka. Ona odpowiada że i owszem jest sporo miejsc, a mnie się przypomina ta scena



I też mówię na głos, jakie te słowiańskie języki są do siebie podobne. Okazało się że samolotem i auto z wypożyczalni a oni nasi :)

chomik 19.08.2024 09:28

Cytat:

Napisał ramires (Post 858795)
Czarnogóra mnie totalnie urzekła, chociaż byłem tylko w obrębie zatoki przy Kotorze, Tivacie, trochę kręcenia się w okolicy Budvy, jeziora Szkoderskiego.

Załącznik 136854

Nie bądź taki skromny i dawaj te piękne zdjęcia których na pewno zrobiłeś full.

ramires 19.08.2024 10:24

Nawtykam słów pisanych jak i statycznych obrazów pewną ilość, spokojnie, jednakże nie jak wcześniej napisałem to nie będzie to, czego pewnie wielu by oczekiwało... byłem jak turysta a nie adv-maniak...

Motywacja mi cholernie wzrosła i naprawdę stanę na głowie aby za rok pojechać na moto.
Póki co szara rzeczywistość, silników do remontu bez liku, chęci nie te, bo myślami wciąż w Montenegro... nawet jedząc frytki wciąż powraca posmak wody, którego doświadczałem kilka razy (nie jestem typem plażowicza, stąd nie było moczenia non stop). To był mój pierwszy tego typu urlop w życiu, więc jak noworysz zachwycony byłem wieloma rzeczami, które dla wielu już są normalne... wciąż nie dla mnie

7Greg 19.08.2024 11:27

Najważniejsze, że wyszedłeś z domu :)

Melon 19.08.2024 18:10

Naświetl trochę [To był mój pierwszy tego typu urlop w życiu...] bo przecie to nie pierwszy urlop ? :)

ramires 19.08.2024 18:39

Cytat:

Napisał Melon (Post 858856)
Naświetl trochę [To był mój pierwszy tego typu urlop w życiu...] bo przecie to nie pierwszy urlop ? :)

tak daleki, tak zagramaniczny, tak upalny, z babą co miała swoje wizje spędzania... tak męczący (chodzi o to, że nie wypocząłem... a ostatnie 3 lata jadę na oparach już ciągnąc prawie dwa etaty bo ciągle coś... )

Dlatego kolejny urlop za granicą to cisnę raczej sam (w sensie bez mojej ładniejszej połowy) lub z dobrą ekipą, co nie będą chcieli mnie zabić za każdym razem, gdy będę widział dobry kadr ;)

chomik 19.08.2024 19:04

Cytat:

Napisał ramires (Post 858858)
z babą co miała swoje wizje spędzania... tak męczący (chodzi o to, że nie wypocząłem... a
Dlatego kolejny urlop za granicą to cisnę raczej sam

Lepiej aby nie czytała forum, bo to ostatni urlop mógł być :D


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.