Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Wypadek na trasie 2 - ktoś od nas? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=22211)

Navaja 11.10.2014 20:29

Wypadek na trasie 2 - ktoś od nas?
 
Pól godziny temu leciałem puszką od Siedlec w kierunku Warszawy. Jakieś kilka kilometrów przed Kałuszynem natrafiłem na wypadek z udziałem motocyklisty. Wydawało mi się, że moto miało szwajcarską rejestrację to zrobiłem nawrotkę, bo pomyślałem, że może mogę się przydać do tłumaczenia. Jak podszedłem na miejsce wypadku okazało się, że to Afra na gdańskich numerach GD z kombinacją cyfr między innymi chyba 4 i 8. Kolor coś ze srebrnym i chyba czerwonym plastikowy kufer centralny, na tyle Mitas M09. Kierownik był już w karetce ale policjant nie chciał udzielić żadnych informacji.
Może ktoś skojarzy. Mam nadzieję, że kierowcą wszystko w porządku.

pałeł 11.10.2014 21:58

niezmiena to faktu ze nieszczęśnikowi życzymy szybkiego i bezbolesnego powrotu do zdrowia

szynszyll 12.10.2014 08:22

Zyje... poobijal sie letko. Jak bedzie chcial to sie tu sam pochwali. Z tego co mowil to na droge wybiegl łoś i auta zaczely hamowac gwaltownie. Nie wyrobil i wjechal komus w kufer.

Dzwonilem wlasnie pogadac - nie jest tak wesolo jak sie wczoraj wydawalo :( Polamamy bark, lopatka, 8 zeber i odma w plucach. Wojtek jest w Siedlcach w szpitalu przez minimum tydzien - co potem sie zobaczy. Lipa jednym slowem :(

szymon25 12.10.2014 09:29

mnie nawet nieźle poskładali w Siedlcach. Życzę koledze szybkiego powrotu do sprawności.

jorge 12.10.2014 12:09

Cytat:

Napisał szynszyll (Post 399327)
Zyje... poobijal sie letko. Jak bedzie chcial to sie tu sam pochwali. Z tego co mowil to na droge wybiegl łoś i auta zaczely hamowac gwaltownie. Nie wyrobil i wjechal komus w kufer.

Dzwonilem wlasnie pogadac - nie jest tak wesolo jak sie wczoraj wydawalo :( Polamamy bark, lopatka, 8 zeber i odma w plucach. Wojtek jest w Siedlcach w szpitalu przez minimum tydzien - co potem sie zobaczy. Lipa jednym slowem :(

Przed chwilą rozmawiałem z Wojtkiem. Czeka na decyzję czy będą go usypiali czy nie, w związku z płucami. Czekam na info, w którym szpitalu i będę jechał do niego z Wawy - jeśli ktoś chce się przyłączyć zapraszam. Paliwo na mój koszt mam 3 miejsca. Wojtek jechał do mnie, dziś mieliśmy wódkę pić... Ma jeszcze kręgi szyjne poprzestawiane, ale rozmawia, co jest dobrym objawem.

Zdrowia Wojtek !

Nomad 13.10.2014 09:21

Dzięki za słowa wsparcia :) Mam nadzieję że w miarę szybko uda mi się stanąć na nogi, póki co leżenie plackiem....

miroslaw123 13.10.2014 09:36

Zdrowia i czym prędzej wracaj na :at:

moto1488 13.10.2014 09:58

miałem te same obrażenia plus nerki, obojczyk i łopatka...
to będzie długa droga powrotna do zdrowia i niestety bardzo bolesna...

ZDROWIA ZDROWIA ZDROWIA

Borewicz 13.10.2014 10:27

Zdrowia i wytrwałości

wolly 13.10.2014 11:49

Zdrowia kolego i powrotu do poprzedniej kondycji szybko


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.