Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kwestie różne, ale podróżne. (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=80)
-   -   Dostane pierdolca, jak sobie nie polatam (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=8327)

bukowski 06.01.2011 21:30

Dostane pierdolca, jak sobie nie polatam
 
zapraszam do podzielenia się zimowymi frustracjami, śniegową depresją, solankową paranoją i po-puszkową demencją.

To może ja zacznę: nazywam się sneer i nie jeżdżę od 16 listopada. Przez pierwsze dwa tygodnie jazdy puszką moja lepsza połowa mówiła, że nerwowo się rozglądam, na zakretach pochylam a w trakcie wyprzedzania jak nigdy depcze pedal to the metal. Teraz mi chyba przeszło, ale ciągle po łbie mi sie tłucze, że przecież w lesie nie solą, można jeździć, nie solą, no, spoko, trochę ślisko, ale co, ja nie dam rady, dam, nie solą przecież, no...

nicek27 06.01.2011 21:50

Mi aż ciężko opisać, jak się czuje bez chociaż jednej przejażdżki na moto w tygodniu... Coś polatałem z początku zimy, ale to za zimno. Wkurwia mnie ta ślizgawica, mróz i to, że nie mam ogrzewanego garażu - nie da się za bardzo grzebnąć co czy szmatką nawet przelecieć. Boję się, że jak siądę po zimie na takim strasznym głodzie to napędy pozrywam..:) Póki co żyję filmikami i zdjęciami z wakacji.:dizzy: Czasem podczas jazdy autem muszę odreagować i daję w dupe turbinie na pierwszych 4 biegach.. Nie jestem maniakiem prędkości, tylko chcę poczuć pierdolnięcie. Trochę pomaga.

puntek 06.01.2011 21:57

Nazywam się Jacek, nie latam bo mi królowa się rozebrała i nie chce ubrać... coś wspomina o podmianie garderoby ...
mimo iż pogoda nieco zimowa , latanie jakokolwiek by się zrobiło... ale rozebraną królową wstyd...
majgorsze nie wiadomo kiedy ją ubiorę - bo to laska wybredna i byle części nie chce , a mnie nie na wszystko stać ....
na razie przeglądam formum i czasem nawet kmninię co jest tu napisane... np zacier i te sprawy :D

bartim 06.01.2011 21:59

Mnie frustruje że ostatnio prawie nie pada, na dodatek odwilż w drodze. Jak było biało to jakoś tak ciekawiej, gazem tylko delikatnie, hamowanie planowane jak przez szachiste na kilkanaście ruchów wprzód. Teraz po czarnym to jakby sie do trzeciej ligi przenieść ;)

Czarna Mamba 06.01.2011 22:05

Mam na imię Małgosia, nie jeżdżę od kilku godzin. Wcześniej nie jeździłam ponad miesiąc, ale dziś nastąpił maksymalny dół i wyciągnęłam dwa koła na śnieg. Teraz zastanawiam się, jak przeżyć noc. Rano - znów siadam na moto i 1-2-1-2, byle do przodu i jak najrzadziej do dołu.

andrzej 76 06.01.2011 22:08

chłopaki , odwilż zapowiadają,odwilż !!
w łikenda ma być koło 8 stopni
tylko jak wyjechać królową skoro przed garażem zwały śniegu...:(

Misza 06.01.2011 22:28

Zwały to chuj, odkopie się ja mam 10cm żywego lodu na ulicy. Na drogach po polach tyle śniegu żę furą ledwo się da a co dopiero motóremm Musimy być silni

majki 06.01.2011 22:51

Dla chcącego nic trudnego...ostatni raz jeździłem w wigilię i jest szansa, że w ten łykend też przewietrzę krówkę. :D Oby :)

Tymon 06.01.2011 23:20

A ja dzis zrobilem sobie przejazdzke Galway, Strandhill, Clooney Island, Sligo, GalwAy.

Wkoncu wyrwalem sie z miasta na dluzsza trase... zrobilem lacznie 320km glownie po drogach.

Przetestowalem nowy deflektor, i cieszylem sie ze wzglednej ciszy :)

EDIT:
niestety ostatni miesiac poprzedniego roku Afri stala pod pokrowcem na mrozie i sniegu...

A co gorsze suka zima znow ma wrocic... juz teraz noca jest ponizej zera :(

Ja chce juz wiosne!

Południowiec 06.01.2011 23:25

Cytat:

Napisał TyMoN (Post 152236)
A ja dzis zrobilem sobie przejazdzke Galway, Strandhill, Clooney Island, Sligo, GalwAy.

Wkoncu wyrwalem sie z miasta na dluzsza trase... zrobilem lacznie 320km glownie po drogach.

Przetestowalem nowy deflektor, i cieszylem sie ze wzglednej ciszy :)

Z całym szacunkiem (i zazdrością :D), ale to jest temat dla cierpiących i uciśnionych. Nie pomagasz :p

Ja jak zamknąłem Królową u Matjasa tak nie wiem co się dzieje :dizzy:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.