Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Szpej turystyczny - Produkty i Porady (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=132)
-   -   Maty Husky (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=13778)

Dzieju 09.06.2012 23:18

Cytat:

Napisał JarekAT (Post 243679)
Dzieju musisz być delikatny jak się nie wysypiasz na 4 cm, chyba, że nie miałeś okazji spróbować.
Fakt jest taki, że maty mogły by być mniejsze po złożeniu.

Widzisz ja po prostu jestem praktykiem i jeśli czegoś używam to musi mi działać jak tego oczekuję.
Jeśli dmuchany materac bywa nie większy po spakowaniu niż mata a do tego daje większy komfort i to za mniejszą kasę to dla mnie używanie cienizny mija się z celem i jest praktycznie i ekonomicznie nieuzasadnione.
Ale to oczywiście moje zdanie i na mój użytek , nikogo nie namawiam.

RAFWRO 09.06.2012 23:28

Czosnek, jaki materiał jest na pokryciu? Śpiwór będzie się ślizgał?
R

Cytat:

Napisał czosnek (Post 243735)
No i z tego wszystkiego właśnie ją dzisiaj kupiłem. Nowa za 89 zł. Jakoś mam zaufanie do wojskowych patentów :)

Wprawdzie się nie składa na pół więc zajmuje tyle miejsca co standardowa karimata co w sumie jest zaletą bo przyczepia się ten wałek gdziekolwiek i nie trzeba kombinować jak upchać to to do torby.


czosnek 09.06.2012 23:53

Cytat:

Napisał RAFWRO (Post 243795)
Czosnek, jaki materiał jest na pokryciu? Śpiwór będzie się ślizgał?
R

Cholera wie co to jest ale poślizgów nie przewiduję ;) Dam znać jak wypróbuję.

robertG7 09.06.2012 23:57

Cytat:

Napisał RAFWRO (Post 243795)
Czosnek, jaki materiał jest na pokryciu? Śpiwór będzie się ślizgał?
R

Nic się nie będzie slizgalo. Materiał taki jak termarest.
Ja wziąłem kiedyś tą z demobilu. Wyglądała na nieuzywaną.

Tymon 16.06.2012 16:14

Ja wraz z namiotem zakupilem mate firmy Vango:
http://vango.co.uk/self-inflating-ma...ating-mat.html

3cm grubosci w zupelnosci mi wystarcza, tylko, ze ja nie jestem za bardzo wymagajacy...
Spi sie wygodnie, zadnych poslizgow, teraz w Szkocji nie bylo nocy kiedy bym sie nie wyspal... nawet w sytuacjach kiedy zaparkowalem namiot na nierownej glebie...

Fakt, ze po zwinieciu mata ma wymiary 59x16 nie przeszkadza mi, lekkie to wiec mozna przyczepic prawie wszedzie...

jorge 16.06.2012 16:21

TyMoN kiedy Ty do kraju wracasz - bo chyba zamówienie Ci się kroi. Cena ładna:Thumbs_Up:

Tymon 16.06.2012 16:27

Do kraju? Brak planow... teraz tyram coby na jesieni skoczyc do UK ponownie (Walia tym razem)... wiec wakacje w PL odpadaja... :/

tango 25.06.2012 16:14

Cytat:

Napisał czosnek (Post 243735)
No i z tego wszystkiego właśnie ją dzisiaj kupiłem. Nowa za 89 zł. Jakoś mam zaufanie do wojskowych patentów :)

Wprawdzie się nie składa na pół więc zajmuje tyle miejsca co standardowa karimata co w sumie jest zaletą bo przyczepia się ten wałek gdziekolwiek i nie trzeba kombinować jak upchać to to do torby.

I ja tez ja zanabylem - za 65 pln z przesylka, to samo miejsce.
Dzis testy - dam znac jutro.

czosnek 25.06.2012 23:03

Ja już po jedno nocnym teście. Nic mnie nie bolało, nie uwierało a do tego udało mi się ją złożyć na pół przy zwijaniu i o dziwo średnica po zwinięciu nie zmieniła się prawie wcale. Tak więc póki co polecam!
Ps. Za 65 były używki ale zaszalałem i wziąłem nówkę ;)

arty1 25.06.2012 23:31

Cytat:

Napisał czosnek (Post 246618)
Ja już po jedno nocnym teście. Nic mnie nie bolało, nie uwierało a do tego udało mi się ją złożyć na pół przy zwijaniu i o dziwo średnica po zwinięciu nie zmieniła się prawie wcale. Tak więc póki co polecam!
Ps. Za 65 były używki ale zaszalałem i wziąłem nówkę ;)

Potwierdzam karimata bardzo przyzwoita
kupiłem 1,5 miesiąca temu za 54 zł w tym sklepie :Sarcastic:
spałem na podlaskim rajdzie i bardzo miłe wrażenia, komfort nieporównywalny do karimaty tradycyjnej, ale nie jest to na pewno materac. Lekkie, wygląda na wytrzymałe. pompuje się szybko, najlepiej zostawić na dłuższą chwilę do samonadmuchania. Ogólnie polecam.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 10:15.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.