Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Ciuch Afrykańczyka (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=130)
-   -   Kolor spodni (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=27987)

trafior 03.12.2016 18:15

Kolor spodni
 
Cześć,
powoli zbliżam się do zakupu spodni i pojawił się dylemat związany z kolorem.
Czy brać czarne czy jasne?
Jasne lepsze, bo mniej się nagrzewają na słońcu.
Czarne lepsze, bo brudu na nich nie widać.

O ile z kurtką to spawa jest dla mnie oczywista - jasny kolor, to ze spodniami nie jest już tak prosto. Spodniom jest bliżej do ziemi, więc dużo bardziej niż kurtka są narażone na błoto i brud. Generalnie wychodzę z założenia, żeby jak najrzadziej prać kurtkę i spodnie motocyklowe aby nie spierać fabrycznej impregnacji.

Jestem bardzo ciekawy Waszego zdania i doświadczeń na ten temat.

Pozdrawiam,
Trafior

jacek_luczkiewicz 03.12.2016 18:53

Nie prawda, ze na czarnym mniej widac. Najlepszy do brudu, to szary, bo to juz jest kolor ,,brudnej scierki"":D. Kolor nie jest najwazniejszy. Zycze przemyslanego zakupu.

Emek 03.12.2016 19:02

Cytat:

Napisał trafior (Post 509057)
Generalnie wychodzę z założenia, żeby jak najrzadziej prać kurtkę i spodnie motocyklowe aby nie spierać fabrycznej impregnacji.

To ma znaczenie jedynie wtedy gdy odzież ma stałą membranę. Przemyśl o wypinanej. Moim zdaniem to lepsze rozwiązanie choć ma również swoje wady. Co do koloru to zgadzam się z przedmówcą.

trafior 03.12.2016 19:06

Cytat:

Napisał Emek (Post 509066)
To ma znaczenie jedynie wtedy gdy odzież ma stałą membranę. Przemyśl o wypinanej.

Faktycznie. O tym nie pomyślałem. Spodnie, które mam na oku mają wypinaną :)

vtwin90 03.12.2016 20:25

Buraczkowo koperkowy najlepszy :haha2:

QrczaQ 06.12.2016 14:49

Moim zdanym kolor brudu

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

trafior 06.12.2016 15:00

Ha, ha, ha - brud ma wiele kolorów. Pytanie w jakim występuje najczęściej :D

Neo 06.12.2016 15:40

Szary sprawdza się świetnie. Mam RST Adventure II właśnie szary i "zdradzę", że na spodniach brud widać najlepiej na czarnych wstawkach w nogawkach. Co w sumie jest do przewidzenia biorąc pod uwagę faktyczny kolor błota i ziemi przynajmniej w najpopularniejszym zakresie. Na pewno nie jeżdżę poza asfaltem tyle co reszta ale coraz bardziej zaprzyjaźniam się z drogami niższych kategorii. Nie sądzę żeby odczucia zmieniały się wraz z ilością błota na ciuchach. A tak mi wybijano z głowy ten kolor.... Jestem bardzo zadowolony z własnej decyzji i innym też polecam :)

trafior 06.12.2016 16:12

Cytat:

Napisał Neo (Post 509417)
Mam RST Adventure II

Czy jesteś zadowolony z tych spodni? Właśnie do ich zakupu się przymierzam :)

Neo 06.12.2016 16:22

Sumarycznie tak. Cały zestaw jest jak najbardziej OK. Dziś wieczorem opiszę tu dokładniej co mi się podoba, a co nie. Teraz nie bardzo mam warunki do klikania.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.