Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Mapy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=112)
-   -   MapFactor Navigator Free (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=23074)

vtwin90 11.02.2015 15:14

MapFactor Navigator Free
 
Korzysta może ktoś z takiej mapy?

ArturS 11.02.2015 15:19

Próbowałem. Strasznie lipnie wyznaczał trasy. Trzymałem go w larku w razie "W" na wypadek, gdyby pokrycie dróg było za słabe w pozostałych mapach. Nie polecam.

Kosmal 11.02.2015 15:43

Potwierdzam.
Wyznaczanie tras jest tragiczne.

rumpel 11.02.2015 16:09

ja mam i w tel i navi. Jako awaryjne wspomaganie jest ok, dosc dobre mapy, plusem jest to ze caly swiat masz za free. Jesli tylko nauczysz sie nie wiezyc bezgranicznie w wyznaczanie tras to jest calkiem ok

nav 11.02.2015 16:25

Po londynie prowadziło jakimiś zakamarkami (w sumie fajnie, bo można było pooglądać co nieco). W Mołdawii uratowało trochę tyłek, bo automapa czy sygic miały tam po kilka dróg.

Tak jak pisali poprzednicy, dobra opcja jako awaryjna albo sama mapa :)

Warto spojrzeć na Nokiową mapkę - HERE (na androida), też są darmowe mapy i wyznacza już całkiem sensownie :)

vtwin90 11.02.2015 17:00

Pytam bo mam Navroada z AutoMapą tylko na PL i byłem dzisiaj w Katowicach w Navrodzie chciałem rozbudować na Europe i stwierdziliśmy że nie ma sensu .Licencja na AutoMape musiał być wykupić plus mapa na Europe suma zamykała sie w 430zł .Kobita stwierdziła że mają darmową mape i lata to bez zarzutów a co ważne urządzenie navigacja się nie zawiesza jak to ma przy AutoMapie i tu miała racje u mnie było normą zawieszanie się podobno automapa potrzebuje kupa pamięci i jeszcze robi zrzuty .Widze co forumowicz to inna opinia ja w sumie z AutoMapy jestem tak sobie zadowolony kilka razy busem śmigałem po lesie tak mnie poprowadziła a raz zatrzymałem się przed transformatorem :p który stał na końcu drogi -chore .Przy każdej mapie trzeba mieć dystans.
W czerwcu jedziemy do Portugali i zastanawiam sie czy czasem nie kupić nowej lub używki z automapy na Europe czy skorzystać z darmowej od Navroad

rumpel 11.02.2015 17:12

przetestuj, pobaw się i zobaczysz, przecież to nic nie kosztuje ;)

jeśli w MF odpowiednio ustawisz wybór tras to nie powinno być żadnych problemów

vtwin90 11.02.2015 17:15

Cytat:

Napisał rumpel_adv (Post 417058)
przetestuj, pobaw się i zobaczysz, przecież to nic nie kosztuje ;)

Bawie się tym wynalazkiem i nawet wyznaczyć trasy nie umiem:D

krzysiek_m 12.02.2015 13:52

Jako backup idealna.
O ile dobrze pamiętam - Automapa miała słabe pokrycie POI Kempingów w Bułgarii, więc posiłkowałem się NavigatorFree. Miałem to zainstalowane w telefonie - działa bez Internetu, co w dzisiejszych czasach jest plusem...
Tylko, że ja zazwyczaj jeżdżę na papierowych mapach, jak leje deszcz, albo mi kompletnie wszystko jedno to włączę nawigację.

vtwin90 12.02.2015 15:40

Podejżewam że jak bym śmigał od początku na Navigator Free to był nie marudził ale nie ma co kombinować kupie nową AutoMape i będzie gitara plus mapy papierowe -mapy papierowe mam również opanowane -pracowałem na początku lat 2000 w firmie gdzie smigaliśmy na mapach papierowych i zawsze się dojechało .


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.