Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Imprezy forum AT i zloty ogólne (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=13)
-   -   Jurajskie Mistrzostwa Off-Road (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=2500)

ramires 09.02.2009 14:52

Jurajskie Mistrzostwa Off-Road
 
1 Załącznik(ów)
Załącznik 3948
Gaz w podłogę na rozpoczęcie sezonu!
Jurajskie Mistrzostwa Off-Road

Już 14 marca 2009 odbędą się pierwsze Jurajskie Mistrzostwa Off-Road. Cała zabawa będzie odbywać się na terenie gminy Łazy w województwie śląskim. Formuła rajdu jest bardzo prosta – wytyczona i otaśmowana pętla w trudnym terenie; określony (150 minut) czas jazdy każdej startującej klasy. Jazda podczas zawodów odbywa się w stylu cross country i z*założenia nie wymaga używania wyciągarek. Wygrywa ten, kto przejedzie więcej okrążeń!
Każde okrążenie rejestrowane jest przez odbicie Elektronicznej Pieczątki na znajdującej się w każdym pojeździe Elektronicznej Karcie Drogowej. Dokładne i obiektywne wyniki znane są natychmiast po zakończeniu czasu jazdy. W okolicach punktu start/meta zlokalizowana zostaje strefa serwisowa, gdzie na bieżąco załogi mogą usuwać wszelkie błahe i poważniejsze usterki w swoim wyścigowym sprzęcie.
Zapowiada się wyjątkowa, pod każdym względem, impreza!
Impreza przeznaczona jest dla wszystkich off-roadowych rajderów, których pasją jest nie tylko głębokie błoto i ciężkie terenowe przeprawy. Tutaj liczy się szybkość, stalowe nerwy oraz przygotowanie maszyn. Wysoki poziom adrenaliny wśród startujących – gwarantowany!
W rajdzie mogą wystartować załogi samochodowe (w 2 klasach), quadowe (w 1 klasie) oraz, co jest zupełną NOWOŚCIĄ, motocyklowe. Dla tych ostatnich powstały 2 klasy. Klasy samochodowe to: Challenge (CHL) z*silnikami o pojemności do 2000 ccm oraz Advance (ADV) z*silnikami powyżej 2000 ccm. Quady startujące w klasie Quad Adventure (QAD) muszą mieć napęd na 2 osie. Motocykle wystartują w 2 klasach. Pierwsza z*nich (Motocross Adventure – MCV) przeznaczona jest dla maszyn do 125 ccm (dwusuwy) i do 250 ccm dla czterosuwów. Druga skupi zawodników posiadających maszyny przekraczające wspomniane pojemności (Motocross Extreme – MCX).
Baza i Biuro Rajdu, gdzie odbywać się będą rejestracje oraz wszelkie formalności zlokalizowana będzie w położonym w Ogrodzieńcu Hotelu Centuria. Natomiast Off-Road Park i starty odbędą się na terenie usytuowanym w jednym ze starych, opuszczonych kamieniołomów. Impreza jest niezwykle widowiskowa dzięki temu, że odbywa się na stosunkowo niedużym terenie. Pozwala to na bardzo wnikliwe śledzenie terenowego wyścigu przez off-roadowych pasjonatów. Wzdłuż trasy (oczywiście za taśmami) można spacerować i obserwować zmagania. Jeśli umknie nam ulubiona załoga w danym momencie, wystarczy poczekać kilka minut, przy kolejnym okrążeniu pojawi się w tym samym miejscu. Widzowie znajdą również znajdą mnóstwo atrakcji w budowanym specjalnie na tę okazje Off-Road Parku. Będzie tam możliwość obejrzenia startujących maszyn; porozmawiania z załogami, pokazy jazdy samochodami i quadami w terenie, piknik czy pokazy DJ-ów, wyśmienity catering i inne niespodzianki dla całych rodzin...
Rajd, od strony sportowej, przygotowywany jest przez tę samą grupę off-roadowych pasjonatów, która już od siedmiu edycji tworzy Ekstremalny Rajd Przeprawowy Poland Trophy. Oni wiedzą jak robić takie imprezy i z*pewnością zrobią wszystko co w ich mocy, aby Jurajskie Mistrzostwa OFF-ROAD były imprezą wyjątkową pod każdym względem.

Więcej informacji oraz zapisy na: www.jurajski-offroad.pl

kajetan 09.02.2009 15:18

Widzę, że fajna imprezka się szykuje. Jak tylko w tym czasie będe w Pl to napewno tam będe.
Jojna brudasie co o tym myślisz...

szymek 09.02.2009 21:52

Ale czad !! Może zabiorę Marysię z Anią i przyjedziemy ;)

podos 10.02.2009 09:15

Cytat:

Napisał szymek (Post 43071)
Ale czad !! Może zabiorę Marysię z Anią i przyjedziemy ;)

Tak tak, one z pewnoscia o tym marzą :haha2::haha2:

jaro 10.02.2009 21:53

chyba wiem gdzie to bedzie fajny teren...jesli to jest to miejsce :)

ramires 12.02.2009 11:43

Zainteresowani niech się wpisują już!
Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje data zapisania!

kropek 12.02.2009 21:32

z wielka checia bym sprobowal- tylko nie wiem 3 moja babcie wytrzyma:):):)

Lysy 13.02.2009 00:58

Good Luck;)

misiak 13.02.2009 23:37

przyjade pokibicować

maro 15.02.2009 11:34

No to ja jadę i może jeszcze dwie osoby ode mnie.
Jeśli ktoś zna traskę choć trochę to mam pytanie. Czy są tam szybkie odcinki typu, czy raczej techniczna i kręta.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.