Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Miejscówki Cross-Enduro-Quad bez przypału! (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35254)

Sub 23.06.2019 19:45

Miejscówki Cross-Enduro-Quad bez przypału!
 
Natknąłem się w sieci na taką ciekawostkę. Może się komuś przyda. Zazwyczaj nie wrzucam "namiarów" do sieci, wiadomo...;) ale skoro już ta mapka tam jest i ma być bez przypału, to może komuś posłuży...:at:

>>> Miejscówki Motocross-Enduro-quad bez przypału


Pomysłodawca pisze:

Na tej mapie proszę o dodawanie miejscówek do jazdy Motocross-Enduro i pokrewnych gdzie nie ma przypału. Mile widziane zdjęcia, lub filmy!!! Stare kopalnie, piaskownie, poligony, opuszczone miejsca, prywatne tory gdzie można wjechać za opłatą itp. Piszcie co tam jest jaka nawierzchnia i jakie przeszkody czy teren jest mały poniżej hektara czy duży powyżej hektara. Łączmy się... :)

teddy-boy 23.06.2019 20:03

rzucilem okiem na szybko w moje okolice. No nie wiem czy to miejsca bez przypalu. Poligon Wesoła to miejsce jak najbardziej przypalowe. Nie to zeby tam czlowiek nie byl (koledzy, nie ja :D)

dawid8210 23.06.2019 23:12

człowiek tyle dziur w okolicy swojej zna, a tu jeszcze tyle przed nim się okazuje ;)

managa 23.06.2019 23:42

Cytat:

Napisał teddy-boy (Post 641401)
rzucilem okiem na szybko w moje okolice. No nie wiem czy to miejsca bez przypalu.

To raczej mapa "ciekawe miejsca do upalania", wiele jest przypałowych

Jack_*Daniels 24.06.2019 08:15

Cytat:

Napisał Sub (Post 641395)
Natknąłem się w sieci na taką ciekawostkę. Może się komuś przyda. Zazwyczaj nie wrzucam "namiarów" do sieci, wiadomo...;) ale skoro już ta mapka tam jest i ma być bez przypału, to może komuś posłuży...:at:

>>> Miejscówki Motocross-Enduro-quad bez przypału


Pomysłodawca pisze:

Na tej mapie proszę o dodawanie miejscówek do jazdy Motocross-Enduro i pokrewnych gdzie nie ma przypału. Mile widziane zdjęcia, lub filmy!!! Stare kopalnie, piaskownie, poligony, opuszczone miejsca, prywatne tory gdzie można wjechać za opłatą itp. Piszcie co tam jest jaka nawierzchnia i jakie przeszkody czy teren jest mały poniżej hektara czy duży powyżej hektara. Łączmy się... :)

Wiedziałem że u "nas" nie ma gdzie jeździć :mur:

wilq.bb 24.06.2019 15:31

Punkty bez przypału.... popatrzyłem po okolicy 2 w rezerwacie - nosz brawo po prostu :mur:

rrolek 24.06.2019 19:03

Cześć

Te które znam z rej mapy to raczej wszystkie nielegalne

Pozdr rr

Marcinnn6 25.06.2019 14:12

w mojej okolicy to tylko Tor Motocrosowy Stryków jest w pełni legalny z tych na tej mapie.
Nieczynna kopalnia Nowosolna, fakt tam bardzo dużo osób jeździ i nikt się nie czepia, ale jak każde wyrobisko pewnie należy do kogoś. No i z innymi dziurami których nie ma na tej mapie jest podobnie

khargh 25.06.2019 18:34

A czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa na poligonie w cybulicach. Kiedyś tam byłem i nikt mnie nie ściągnął. Zastanawiam się czy to nie jest już od dawna opuszczony teren. Przy okazji ktoś jeździ na poligon na rembertowie? Ganiaja tam teraz? Ile taka przyjemność może kosztować?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Tomasa 25.06.2019 18:41

Cytat:

Napisał khargh (Post 641632)
A czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa na poligonie w cybulicach. Kiedyś tam byłem i nikt mnie nie ściągnął. Zastanawiam się czy to nie jest już od dawna opuszczony teren. Przy okazji ktoś jeździ na poligon na rembertowie? Ganiaja tam teraz? Ile taka przyjemność może kosztować?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Wpadam na Rembertów w miarę regularnie i nikt nie ganiał do tej pory, ale generalnie to nie jest miejscówka do jeżdżenia na legalu. Lepiej nie sprawdzać ile to kosztuje :-) Tylko, że to najfajniesze miejsce do pojeżdzenia tak blisko Warszawy - w sensie duży zróżnicowany teren, górki, piach, drogi czołgowe. Nie wjeżdżam do lasu, tylko ścieżkami jeżdżę.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.