Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Kwestie różne, ale podróżne. (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=80)
-   -   Motovoyager juz w sprzedazy (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=561)

sambor1965 06.05.2008 09:31

Motovoyager juz w sprzedazy
 
Na rynku pojawil sie nowy miesiecznik poswiecony wylacznie turystyce motocyklowej. Do nabycia w Empikach. Cena 9,90, objetosc chyba 84 strony zbyt dobrego moim zdaniem papieru.
W srodku kilka naprawde obszernych relacji: Mongolia, Skandynawia, troche polskich tematow (ziemia klodzka i ambitny tour w Bieszczady). No a przede wszystkim relacja naszych forumowiczow Pawla i Pindora z wyprawy do Maroka.
Zachecam do kupowania, bo choc produkt nie jest pozbawiony wad to jest dla nas o wiele bardziej wartosciowy niz pare stron poswieconych podrozom w innych pismach motocyklowych.
Nie bede tu uprawial krytyki, napisze o swoich uwagach wprost do wydawcy...
Cieszmy sie ze cos takiego powstalo i wspierajmy przedsiewziecie. lepiej tego nie mozemy uczynic niz prenumerata.

Pastor 06.05.2008 10:33

Kupiłeś? To weź ze sobą w sobotę, a te 9,90 odpowiednio zainwestujemy :friday:

:hello:

podos 06.05.2008 11:28

czyli powtorka z "NOMADA" ? Jak juz sie zdecydowalem na premnumeratę od razu przestali to wydawac.
Zaraz ide poczytać :)

Jarek 06.05.2008 11:42

tak, Krzysiu- to jest cos w rodzaju Nomada cd. - zajmuje sie tym koleżka, który własnie w Nomadzie też "brał za udział" /troche mi głupio, bo obiecałem mu swojego czasu relacje z tzw ściany wschodniej- a tu nie ma kiedy.-sorry, Felix./

ramires 06.05.2008 12:00

kurde, a u mnie jak nima tak nima ...

Podajcie jakieś www tego wydawnictwa, prenumerate zamówie

Pastor 06.05.2008 12:06

Cytat:

Napisał ramires (Post 6340)
Podajcie jakieś www tego wydawnictwa, prenumerate zamówie

Ramires, to może zrób listę chętnych z forum i wynegocjuj grupową zniżkę na prenumeratę :haha2: Dobry jesteś w te klocki :haha2:;):p

:hello:

ramires 06.05.2008 12:11

a tam dobry, sambor jako byly pismak ma wieksze chody niz ja (kurde, jeszcze mam legitymacje prasowa ...)

Co do negocjacji, pewnie da rade, ale pewnie beda chcieli bannery czy inne tutaj ... powiem szczerze, ze podoba mi sie koszernosc (no ads here)

jak :oldman: beda chcieli to ok.


ps. niech ktos inny zalatwia, ja juz mam za duzo na łbie a mam troche mniejsza niż koń łepetyne więc już mi się nie mieści ... ;)

zibiano 06.05.2008 16:00

to ja moze przejżę !
pozdro

ramires 06.05.2008 19:11

ja tam w ciemno zamówiłem prenumerate, koszt prenumeraty na rok co 49zł (brutto), kasa nie wielka a mozna w ten sposób pomoc naprawde dobremu pismu.

ps. tak sie zastanawiam, czy nie bedzie tak, ze potem w gazecie nie bedziemy czytac wlasnego forum :) - relacje z wypraw itp

Tak sie zastanawiam jeszcze, czy nie zrobic małego barteru - oni wstawiaja delikatny bannerek u nas na forum a my im gdzieś w stopce nasza rekomendacje jako forum Africa Twin :)

Misza 06.05.2008 19:35

Właśnie trzymam pierwszy numer miesięcznika w łapach... wpadł mi zamiast "Wypraw 4x4" (którego z jakiegoś powodu w EMPIKu nie ma) i było to raczej miłe zaskoczenie :D Swoją drogą ciekawe ilu w Polsce jest zapaleńców podróży na moto którzy będą raczej jedyną grupą czytelników :D

Niemniej naprawdę fajna gazetka z tego...


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:48.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.