Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Apel do wstawiających zdjęcia z wyjazdów (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=1134)

7Greg 15.07.2008 19:42

Apel do wstawiających zdjęcia z wyjazdów
 
Zwracam się z apelem.

Czy osoby, które chcą zamieścić jakieś fotki z wyjazdu czy innej imprezy mogłyby wybrać kilka, kilkanaście fotek, które scharakteryzują wyjazd, zachęcą do niego i te fotki wkleić w znaczniki "IMG" lub dodać jako załącznik, tak aby były widoczne na forum. Jeżeli się spodobają to zawsze można wejść na "Picase" i obejrzeć resztę.

Picasaweb chodzi gównianie wolno i zmusza użytkownika do klikania w każde zdjęcie i czekanie aż łaskawie się wczyta, albo kliknąć na slideshow i oglądać ileś tam zdjęć.

To czasami jest naprawdę frustrujące.
Uważam, że to czyste lenistwo podać link do picasy i stwierdzenie "oglądać se".

ramires 15.07.2008 19:45

Greg, a myślisz na cholere męczyłem się, aby slajdszoła zrobić z picasy bez klikania ... na naszym forum

To właśnie mnie też irytuje
Jak ktoś nie lubi picassy to zapraszam na priwa, utworzylem na swoim serwerze miejsce na trzymanie zdjęc łącznie z kodami bbcode gotowymi aby tylko robić kopiuj wklej.

JareG 15.07.2008 19:53

Cytat:

Napisał 7greg (Post 15573)
Zwracam się z apelem.
(..)
Czy osoby, które chcą zamieścić jakieś fotki z wyjazdu czy innej imprezy mogłyby wybrać kilka, kilkanaście fotek, które scharakteryzują wyjazd, zachęcą do niego i te fotki wkleić w znaczniki "IMG" lub dodać jako załącznik, tak aby były widoczne na forum. Jeżeli się spodobają to zawsze można wejść na "Picase" i obejrzeć resztę.

Prosiem bardzo :Thumbs_Up:

rambo 15.07.2008 20:59

umnie gugle picasa działa ok

JareG 15.07.2008 21:04

Cytat:

Napisał rambo (Post 15585)
umnie gugle picasa działa ok

Greg ma racje, na ogol dziala wolno - w robocie mam dobre lacze (100Mb/s) ale starego kompa (p3 450) i podczas odpalania linka go picasy jest zamrazarka :(
Ma tez racje co do drugiej czesci swojej wypowiedzi - dla autora fotek wszystkie sa wazne/ciekawe, ale dla ogladacza juz niekoniecznie..
Dodam jeszcze cos, o czym Greg nie wspomnial - rzadko kiedy foty sa opisane, wiec tak naprawde cos tam ogladamy, ale co dokladnie tego nie wiemy..

7Greg 15.07.2008 21:20

Cytat:

Napisał rambo (Post 15585)
umnie gugle picasa działa ok

Rozumiem Rambo, że ten jeden głos jest Twój :D

7Greg 15.07.2008 21:27

Jeszcze jedno. Najbardziej wkurwiającą rzeczą w pikasie jest to, że nie pozwala ona na obejrzenie zdjęcia w nowym oknie czy nowej zakładce. Trzeba klikać na miniaturę, obejrzeć fotę, wrócić i znowu klikać na inną miniaturę.

I nawet jeżeli by działała szybko jest to rozwiązanie dosyć nieprzemyślane.

podos 15.07.2008 23:55

no nie wiem, ja tam jestem tym zachwycony, ale zawsze pisze story na picasie i zdjecia wybieram i obrabiam zanim puszcze. Fakt duzo mi raczej wychodzi ale robie duzo zdjec i potem mi żal. No i mam Picasa2 lokalnie na kompie i mozliwosci edycji zdjec sa wystraczajaco zaawansowane a mozliwosc wysalnia 100 zdjec do galerii jednym klikiem jest nie do przecenienia.
wersja ze slajdszolem Ramiresa nie zalatwia sprawy?
PICASA RULEZ
:)

rambo 16.07.2008 01:48

1. na picase wrzucam foty max 1280/1024 a nie 1600/1200
2. robienie galeri z łikendu trzy dniowego na 300 zdjec to jakas masakra. max 40 zdjec i gra. jak czeba nawet na neostardzie 512Kb.

ps: tak moj.

7Greg 16.07.2008 13:56

Cytat:

Napisał podos (Post 15616)
no nie wiem, ja tam jestem tym zachwycony, ale zawsze pisze story na picasie i zdjecia wybieram i obrabiam zanim puszcze. Fakt duzo mi raczej wychodzi ale robie duzo zdjec i potem mi żal. No i mam Picasa2 lokalnie na kompie i mozliwosci edycji zdjec sa wystraczajaco zaawansowane a mozliwosc wysalnia 100 zdjec do galerii jednym klikiem jest nie do przecenienia.
wersja ze slajdszolem Ramiresa nie zalatwia sprawy?
PICASA RULEZ
:)

Niestety świadomi użytkownicy nie instalują lokalnie zadnych aplikacji googli. :oldman:


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:50.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.