Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   Powrót do przeszłości- ST1100 (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=44696)

smigacz 02.08.2023 22:02

Powrót do przeszłości- ST1100
 
2 Załącznik(ów)
Jak w temacie. W latach 2004 -2006 latałem takim kloce. Później przyszła Afryka które teraz przechodzi rekonwalescencję. Pewnie w okresie zimowym wstanie na nogi. Nie mam wiele czasu na jazdę ale po drogach może pośmigam czasem. Była okazja to znabyłem droga kupna takie coś jak na zdjęciu niżej. Niemiec płakał jak sprzedawał ale ma 2-ga nowszą 1300 i GS-a. ta mu zagradzała wjazd do garażu i stała. Latana od czasu do czasu. Ma 77600 nalatane. Czego się spodziewać z takim przebiegiem i na co należało by zwrócić uwagę. Wymieniłem dziś już aku . Jutro będą wymiany oleum. Silnik suchy nie widać żadnych wycieków. Ale może ktoś dłużej lata i podpowie coś. Rocznik 1993 ale ma ABS i TCS, Honda Niemcy sygnowany.

Dzieju 03.08.2023 05:47

Kolega miał chyba dwie przez kilka lat, potem trochę 1300. Jak mi się uda to mogę podpytać ale pewnie tu ktoś też miał i się podzieli.

szynszyll 03.08.2023 06:23

yo!

1. przy tym przebiegu napewno pasek rozrzadu Gates 147x24
2. sprawdzic luzy rolki napinacza paska i luzy na pompie wody - bywa, ze cieknie
3. polaczenia magistrali wody w tym te pod gaznikami bo lubia cieknac na oringach i opaskach a magistrala jest mocno rozbudowana
4. obudowa termostatu - przytrafila mi sie taka przekorodowana
5. cala reszta klasycznie: łozyska, zaciski/klocki, glowka ramy, płyny, zawory, synchro, ładowanie, olej w lagach i wszystko inne jak w typowym serwisie

i jezdzic - nie ma powodu, zeby ten motocykl szanowany nie przejechal miliona kilometrów. wzor japonskiej jakosci, ktora jest juz tylko wspomnieniem :(

p.s. widze, ze jestes z Przemysla - podjedz do mnie w wolnej chwili to sobie pogadamy. sprzedam Ci kilka patentow i zalatwie rabaty na czesci. warsztat mam w Żołyni na Rynku. no i dam Ci namiary na kolege z Przemysla co tez ma ST1100 :)

wojtekk 03.08.2023 08:43

Gratulacje! Piekne malowanie!


To liczba cegieł rośnie :)

Mam młodzą siostrę.

szynszyll 03.08.2023 09:00

Cytat:

Napisał wojtekk (Post 825248)
Gratulacje! Piekne malowanie!


To liczba cegieł rośnie :)

Mam młodzą siostrę.

coraz trudniej o nie. kupic cos w naprawde ladnym stanie to wydatek sporo ponad 10 tys pln. w europie zachodniej mocno drozeja. kolega, ktory wozi duze ilosci motocykli ze szwajcarii caly czas ma kilkuosobowa kolejke chetnych, ale albo ich nie ma albo sporo kosztuja.

p.s. w chwili obecnej na pięć sztuk ST1300 nie ma ani jednej ST1100 :( w ofercie.

smigacz 03.08.2023 09:26

Dzięki za sugestie . Szynszyll jak będziesz zainteresowany to dostaniesz ją na duży serwis ale o dopiero na zimę. Części pasują z Afry. np filtr oleju i akumulator. Nie będę Was załamywał ale udało mi się ją kupić poniżej 1500 EUR. W Niemczech było ich trochę ale faktycznie lepsze egzemplaże z przebiegiem 90 tyś i wzwyż od 2000-2200 eurasów. Gość który mi ją wiózł powiedział , że od ręki ma na nią kupca za dużo wyższe pieniądze jak kupiłem.

CzarnyEZG 03.08.2023 09:33

Rób lerację z odbudowy Królowej, a Cegła niech wiernie służy za daily.

I słuchaj Szynszylla, tam pasek, a pasek to nie tylko przebieg, ale także (albo w moto przede wszystkim) czas limituje.

szynszyll 03.08.2023 09:53

6 Załącznik(ów)
zrobimy - nie ma sprawy. mam spore rabaty na niektóre czesci do tego i kilka juz przegrzebałem. tu kilka fotek z tej przemyskiej, o ktorej wspominalem. zapyziala byla troche i miala polamane owiewki z przodu ( musiała fiknąć) ale kosztowala smieszna kase. po odszczurzeniu calkiem zywy motocykl wyszedl.

wojtekk 03.08.2023 21:10

Kurde, to piękna okażą Ci się trafiła ! Wielkie gratulacje !

matjas 03.08.2023 22:44

Proszę nie bluźnić.
Cegła jest tylko jedna! :P


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 12:20.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.