Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Inne tematy (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=24)
-   -   "Fitness motocyklowy" (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=15982)

pyntront 08.01.2013 23:13

"Fitness motocyklowy"
 
To ja jeszcze jeden temat zimowy zapodam.

Fizjoterapeuci i inni absolwenci AWF-ów wszelakiej maści, oraz praktycy i znachorzy! Do Was głównie kieruję me słowa.

Wielu z nas uprawia różne sporty aby zachować jędrne ciało i młody umysł, ale mnie ciekawi, jakiego rodzaj ćwiczenia mają największy wpływ na przyjemność i efektywność jazdy na motocyklu. Czy to będą ćwiczenia rozciągające, a może mocny kark i silne łokcie? Wielu motocyklistów narzeka na plecy - może trzeba je wzmocnić przed sezonem?

Oczywiście pomijam praktykowane przez długodystansowców hartowanie pośladków poprzez naprzemienne siedzenie na rozżarzonych węglach i moczenie ich w przeręblu oraz noszenie bielizny wykonanej z gruboziarnistego papieru ściernego, jako rzecz oczywistą i banalną :D

Radźcie, co czynić mamy, aby wiosna nas tłustymi i powolnymi nie zastała!:bow:

sizyrk 09.01.2013 01:05

znalazłem takie coś:


graphia 09.01.2013 09:13

rower w miejscu

Lupus 09.01.2013 09:21

Podnoszenie małyc ciężarków + biegi krótkodystansowe ;)

Rodezjan 09.01.2013 09:34

Trochę się zareklamuję ale od jakiegoś czasu staram się zorganizować dla WTA zajęcia , które mają przygotowywać do sezonu pod kątem: sprawności, siły i wytrzymałości, a przy okazji być dobrą zabawą.
Oprócz tego będę prowadził indywidualne treningi dla osób z konkretnymi celami np:
egzamin ze sprawności do policji, straży pożarnej...
Więcej info niebawem lub na priv.

kamilltee 09.01.2013 14:09

narty biegowe - jak jest śnieg
nordic walking - jak nie ma
to działa na wszystkie mięśnie

to tego zwykła przyziemna zaprawa - brzuszki, drążek, hantle

jak bolą plecy - znaczy, że mają za nisko kierownicę :)
najbardziej w offie bolą ręce - i to je trzeba wzmacniać :)

ps. no chyba, że koniecznie chcesz kupić jakieś cudowne machiny aerobowe z komputerem :)

szczery śmiech mnie ogarnia jak słyszę, że ktoś jedzie samochodem 10 km i szuka miejsca parkingowego jak najbliżej wejścia do siłowni, wjeżdża tam schodami ruchomymi... by machnąć złotą kartą klubu i 40 min pojeździć na rowerku stacjonarnym
znacie takich ? bo ja tak ! :)

jendrus 09.01.2013 14:24

Z autopsji: polecam Jogę :Thumbs_Up::D

Patiomkin 09.01.2013 14:30

Cytat:

Napisał Rodezjan (Post 282325)
Trochę się zareklamuję ale od jakiegoś czasu staram się zorganizować dla WTA zajęcia , które mają przygotowywać do sezonu pod kontem: sprawności, siły i wytrzymałości, a przy okazji być dobrą zabawą.
Oprócz tego będę prowadził indywidualne treningi dla osób z konkretnymi celami np:
egzamin ze sprawności do policji, straży pożarnej...
Więcej info niebawem lub na priv.

A pomysł jak poprawić kondycję grubasowi i go przy tym nie zabić masz?
To niezły lans mieć osobistego trenera profesjonalistę z medalami:) szacun na dzielni jak nic:bow: Pytanie jednak było na poważnie?

KML 09.01.2013 19:04

Jak ktoś nie chce łazić na siłownię to może spróbować P90x

piotreklodz 09.01.2013 20:08

Rodezjan, skoro jesteś fachowcem w tym temacie to może troszkę bardziej się rozwiniesz?

Nie wszyscy są z Wawy, a jeśli kogoś zainteresujesz to na pewno z Twoich usług skorzysta.

Może zaproponujesz jakieś nieskomplikowane zestawy na zimowe wieczory, które pozwolą nam nie skapcieć do wiosny? :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.