Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Umawianie i propozycje wyjazdów (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Ukraina, połoniny, lipiec, początek sierpnia... (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=35320)

Michaua 04.07.2019 10:22

Ukraina, połoniny, lipiec, początek sierpnia...
 
Cześć,

czy ktoś może się wybiera? Na jakiś przedłużony weekend (piątek-poniedziałek).


pozdrawiam
Michał

greenman 04.07.2019 10:34

My jedziemy 17 - 21.07 do Libuchory i mamy 1-2 miejsca w domku. Pewnie wieczorem coś więcej napiszę.

Gilu 04.07.2019 13:30

Cytat:

Napisał Michaua (Post 642601)
Cześć,

czy ktoś może się wybiera? Na jakiś przedłużony weekend (piątek-poniedziałek).


pozdrawiam
Michał

Przymierzam się do przyszłego weekendu.
Czym się bierzesz?

Michaua 04.07.2019 19:31

może dodam trochę więcej informacji :) bo post zabrzmiał może trochę wyzywająco. Mam AT i Husqę TE250, ten drugi ogarniam w miarę poprawnie (Szczyrk itp), ale chciałem pojechać na AT i to chyba na kołach z Warszawy.

Nigdy nie byłem na Ukrainie, a Afrykę mam od niedawna i dopiero ją ogarniam. Nie chcę być dla kogoś ciężarem, dlatego chętnie dołączyłbym do kogoś kto jedzie i ma miejscówkę do spania tak jak np. greenman, a resztę już na miejscu ogarnę sam i zobaczę na co mnie stać :). Jak nie będę odstawał to pojadę z grupą, a jak nie to sam też sobie radę dam. Nie wiem Gilu jak jeździsz i jakie masz oczekiwania :)

greenman 04.07.2019 19:49

U mnie to wygląda tak, że:
- w środę 17.07 spotykamy się ok południa na granicy i lecimy do Libuchory
- śpimy w miejscu do którego jeździ Henry, więc pewnie w którejś relacji widziałeś jak to wygląda
- jadą trampek, gs650 i dominator, a na nich kierownicy z bardziej turystycznym planem, tzn wjadą na łatwą połoninę i pozwiedzają łatwymi szutrami - bez szaleństw. Więc z nimi spokojnie dasz radę, może nawet będziesz się nudził.
- ja jadę na lc4 i coś bym poszalał, tylko jeszcze tam nie byłem więc nie wiem na co będzie mnie stać. Niestety moja część grupy do bardziej ofowego latania mi się wykruszyła i pewnie skończy się na lekkim ofie z powyższymi
- w tą sobotę wieczorem mam konkretnie gadać z kolegą co i kiedy będziemy chcieli robić

diego 04.07.2019 20:13

nikt sie nie wykruszyl tylko życie ;) ja czekam az mi zatwierdza delegacje, i jak sie okaze ze we wtorek wroce z niej, to w srode widzimy sie na granicy ;). oby!

Gilu 04.07.2019 20:23

Nie wiem Gilu jak jeździsz i jakie masz oczekiwania :)[/QUOTE]

Pyrkanie przed siebie na lekkim

Hall 05.07.2019 18:43

Szkoda że nie zobaczyłem tego wątku wcześniej! Ja ze znajomymi ustawiliśmy się już na 27'ego, jedziemy na Zakarpacie. Będą Husky 701, CRF 250, Kat 790 i 800GS. Nie mamy jeszcze planu trasy bo szczerze mówiąc to właśnie zaczynam zgłebiać tajniki Zakarpacia - gdzie się tam jeździ i po czym. A wy jaki macie plan odnośnie tras?

motomax 05.07.2019 21:09

końcem sierpnia albo cały wrzesień będę jechał i 2 ze mną ale jeszcze nic nie wiadomo zdrowie dziecka zadecyduje

Kijo 05.07.2019 23:27

W czworke tez lecimy 25.07 w planach Borzawa, Krasna, Rowna i Pikuj. Ale co z tego bedzie pogoda i warunki na miejscu zweryfikuja. Baza w Wolowcu i na lekko wypady. Pizdziki to Crf 250 rally, Dr650, Huska701 i Beta Alp


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 20:19.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.