Africa Twin Forum - POLAND

Africa Twin Forum - POLAND (http://africatwin.com.pl/index.php)
-   Honda - inna niż AT & NAT (http://africatwin.com.pl/forumdisplay.php?f=185)
-   -   crf250-rally - ma ktoś u nas coś takowego ? (http://africatwin.com.pl/showthread.php?t=29257)

diego 15.07.2019 13:45

Ok ok. Zostawmy temat. Juz grzecznie czekam.

CzarnyCzarownik 15.07.2019 14:46

Takie trochę średnie podejście jak dla mnie ... ale ja tu władzy nie mam :P

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Neo 15.07.2019 16:47

Nie wracajmy do drążenia tego tematu, pamiętam że przez forum przetoczyła się już kiedyś fala wypowiedzi za i przeciw określonym rozwiązaniom. Trzymajmy się sensownych reguł, ich zmienianie co kawałek raz w jedną, innym razem w drugą stronę raczej nie poprawi sytuacji.

CeloFan 15.07.2019 18:19

:Thumbs_Up:

Koleżankę zawiozłem do Kielc i kupiła wersję rally. Bez żadnej wiedzy czy doświadczenia w weekend przejechała 800 km. Nikt jej nie powiedział, że kanapa niewygodna :D
Podoba mi się ten motorek. Jakbym nie miał swojego obeliska to bym się tęgo zastanowił nad taką wyprawówką :) Powaga.

https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.n...66&oe=5DC1C91A

Prawie nówka niedotarta i na gwarancji do końca miesiąca jej się trafiła.
Spalanie jakieś 2,5l/100 Można wyprzedzać co wolniejsze pojazdy :)

Pytam się gdzie kupuje się gmole do tego i osłonę silnika? Oprócz salonowych zakupów.

matjas 15.07.2019 19:10

Jako drugie moto bez sensu ale jako jedyne dla kogoś kto wie czego chce to jak najbardziej. Sam byłem napalony.

Graty w stanach najwiecej.
Crf250.com.

Wpisz crfrally crash bars i obczaj

Marcin-BB 16.07.2019 08:01

Gmole do wersji Rally są bez sensu. Lepiej wywalić te dolne plastiki i założyć tylko porządną płytę pod silnik. Górne plastiki- te na zbiorniku, są dość trwałe i przeżyją- o ile nie będzie to targane po skałach. Dokładanie kilogramów temu motkowi jest bez sensu, bo on i tak jest ciężki jak na swoje 25KM.
Mi się podoba taka wersja jak w linku:
https://thumpertalk.com/forums/topic...-rally/?page=2
Plastik którego nie ma się na pewno nie połamie, a przy okazji zmniejszamy masę a nie powiększamy. Te szerokie boczki spod siedzenia też warto zastąpić węższymi od wersji "L".
No a jak ktoś chce to tyrać po lasach i prawdziwych bezdrożach, to chyba lepiej kupić elkę i po prostu dołożyć szybę- prościej i dużo taniej:)

GregoryS 16.07.2019 08:18

Matjas czemu twierdzisz ze jak drugi motek to bez sensu ? Serio pytam :) Nie zebym rozwazal (znaczy rozwazam ale i tak na razie nie kupie :P ) ale IMHO wyglada sympatycznie.
Afryka jest super ale to ciezki kloc jest, do lasu nie mam odwagi jej zabrac, zwlaszcza ze wzgledu na zerowe umiejetnosci. Ale taki maly szerszen, co to jedna reka podniesiesz (wiem, przesada) i ktory po glebie wstaje nie zostawiajac za soba plastikowych odlamkow... chyba ma sens ?

CeloFan 16.07.2019 08:20

:Thumbs_Up:

Gmole nie są bez sensu, jeśli jeździ CRFką dziewczyna. One mają inne pojęcie o wszystkim :D
No i naczytała się, że przewrócona Honda z łatwością może urwać sobie zaczepy chłodnicy. Stąd gmole. A poza tym asfalt, asfalt, asfalt.

matjas 16.07.2019 08:43

@GregoryS - zaraz się tu odezwą wszechwiedzący na pewno ale piszę o SWOICH odczuciach teraz i wcześniej i naprawdę po tych kilkunastu motocyklach, które u mnie były mam w dupie co ktoś myśli. No, skoro jest disclaimer to mogę powiedzieć:

idea kolejnego motocykla w stajni jest jak nabardziej potrzebna i prawidłowa w myśl zasady, że mężczyzna powinien mieć N+1 motocykli, gdzie N to obecna ich liczba. osobiście, jak już pisałem, bardzo mi Lka przypadła do gustu i wciąż się waham, ale mam świadomość ile czasu jestem w stanie spędzić na motocyklu, gdzie i kiedy jestem w stanie pojechać /dzieci rosną to się polepsza ale wciąż.../ no i jednak GDYBYM miał typowo szosową maszynę to wybór byłby prostszy a tak...
w lekki szutrowo, piaskowy teren mogę wolniej pojechać NCkiem, który na asfalcie jedzie bardziej niż poprawnie a życie codzienne to jednak JEST asfalt. na ukrainę w błoto po jaja /co zda się definiuje prawdziwego endurzystę/ się nie wybieram.

miejsc do szwędania się offem w okolicy LEGALNIE niestety nie przybywa i martwi mnie to tak już poza tym tematem.
ważę wciąż decyzję.

jeśli ktoś ma w chuj czasu na jazdę lub po prostu ma kaprys mieć CRF250L to myślę, że nie będzie żałował bo ciężko zarzucić coś temu motocyklowi. IMO to JEST prawdziwy dual. jack of all cards jak to mówią.

m

AfroMan 18.07.2019 22:50

W przyszłym tygodniu będę miał do sprzedania elkę.
Jedzie z Niemiec.
Ma bak accerbis, handbary, gniazdo USB, jakąś akcesoryjną kierownicę, składane lusterka.
Nie ma za to osłony łańcucha.
Uczciwy przebieg ok. 41 tys. km.
Nic więcej nie mogę powiedzieć, bo sam jej jeszcze na żywo nie widziałem.
Jak ktoś chętny, to pisać na pw.
Rocznik 2013.
Cena 11000zł - moto + komplet dokumentów do rejestracji.
Oglądać będzie można w Opolu.
We środę wracam z Hamburga, to będę mógł porobić i wrzucić jakieś fotki i pewnie też napiszę w odpowiednim dziale.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 23:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.